Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Trošku speciální prosba o unban

#1
Nick: hunter640
\n
\n
\n
\nČas banu : přibližně léto 2016 nejsem si bohužel jist protože nejde najet na rejstřík banů
\n
\n
\nBan jsem dostal za bugování ledových věcí.
\n
\n
\n
\nSituace: Vše se mělo tak že jsem jednoho dne byl v jedné frakci Khazad s kámošem no a jsme si normálně psali a on se mě zeptal jestli náhodou nechcu ukázat nový bug o kterém mu řekl někdo z frakce, já jsem byl samozřejmě zvědavý jako by byl zvědaví asi skoro každý samozřejmě za to beru plnou odpovědnost. On mi potom ještě z jedním hráčem Czlukasem který mu o tom řekl a celkově bugoval z nás doslove nejvíce přičemž slovo nejvíce nabývá úplně nových rozměrů kvůli tomu, že jsem slyšel že měl pod domem schovaných 20 nebo ještě více led setů.Potom mi ukázali že je to strašně jednoduché to že si stačí přejmenovat peta s jmenovkou na které bylo napsáno ledový drak a když ho zabil spadli mu věci jako z ledového draka. Přišlo mi to zajímavé hlavně proto že jsem o takové věci nikdy neslyšel za celou dobu což bylo tak tři až čtyři roky. Myslel jsem si že je to nelegální ale nechal jsem se jimi zlákat říkali jak je to cool atd. Takže jsem udělal to samé hlavně proto, že jsem v tu dobu nic moc neměl což mě mrzelo protože jsem na serveru byl už dlouhou dobu a nic moc jsem neměl byla to samozřejmě obrovská a příšerná chyba. Následovně jsem si sám nabugoval jeden set led věcí nic z toho jsem neprodal na rozdíl od ostatních dokonce jsem nosil jen helmu měl jsem to spíše jen na výstavku.
\n
\nV tu dobu mi to přišlo neuvěřitelné, tolik peněz do té doby jsem byl spíše chudší hráč a nijak moc jsem si nežil ani jedna část hp zbroje atd. Prostě jsem byl zaslepenej penězmi a celkově bugováním. Myslel jsem si že tu bylo jednoduše úžasný což dnes chápu že určitě nebylo. Ale v tu dobu mi to nepřišlo ☹.
\n
\n
\n
\nDruh banu: temp ban + black list
\n
\n
\n
\nProč si myslím že si zasloužím unban ?
\n
\nNemyslím so to zase tolik ale spíše v to doufám ze celého srdce. Ale doufám v to hlavně proto že jsem předtím nikdy neměl vůbec žádný problém nikdy jsem nikoho neokradl ani nic podobného. Vždy jsem se snažil všem a hlavně serveru pomáhat vždy jsem se snažil účastnit eventů, válek klánu a celkově všeho hlasoval pro server koupil jsem si vip navždy a nějaké pp. Udělal jsem si nějaké přátele se kterými jsme hráli sem tam různé minihry. Byl jsem aktivní i na ts a i na fórum jsem měl návrh či dva už je to dlouho takže přesně nevím jednoduše jsem se snažil být takovým normálním hráčem skákal skákačky chodil do doungeonů jednoduše jsem se bavil. Když jsem měl různé přebytečné slabší zbroje atd. tak jsem je dával nováčkům prostě jsem se snažil být slušný a toť vše nikdy jsem se z nikým moc nehádal to mi velmi dlouhou dobu šlo dokonce mi to šlo celou dobu do toho velice špatného dne, kdy jsem to tak trochu možná více slušnými slov pokadil. A proč si tedy dnes po tom všem píši o unban ? Protože byl spuštěn nový Epes 3 a mnoho lidí dokonce i hackeři kteří používali zakázané módy a poškodili server stejně jako já a dostali druhou šanci. Samozřejmě beru na vědomí to že jsem bugoval a udělal velmi špatnou věc, ale také si myslím že je to trochu nefér když si uvědomíme třeba to kolikrát dostal šanci Aircraft nebo warlock a já jsem ji nedostal nikdy přitom jsem nic z věcí nepoužil možná jednou a to pouze helmu a ani neprodal a třeba když tu byli případy různých jiných hráčů kteří bugovali a vše použili v jejich prospěch, přesto dostali šanci a často se napravili. Vím že to co jsem udělal bylo opravdu špatné ale bylo to poprvé a mohu vás ujistit že pokud dostanu jednu druhou a poslední šanci že to bude naposled co jsem udělal takovouto chybu. A musím vás ujistit že jestli tuto šanci dostanu tak ji využiji dobře a bugování bude jednou pro vždy konec mohl bych klidně nějak dále pomáhat serveru a lidem s čímkoliv by to jen jen šlo klidně bych mohl pomoct najít nějaké další bugy a nahlašovat je. Jen pokud bych dostal tu poslední šanci napsat si na fórum o unban tak by to byl výborný začátek nového roku a ten nejlepší sice trošičku zpožděný, ale zato výborný dárek :D. Doufám tedy že dostanu tu úplně poslední šanci nebo jakoukoliv možnost prokázat že jsem tuto chybu udělal jen jednou a naposled a že jsem se poučil. Protože dělat chyby je lidské ale odpouštět božské. Myslím si totiž že každý alespoň jednou může něco zkazit v:-( a že každý si tu poslední šanci může zasloužit. Tak doufám že i já. Vůbec by mi nevadilo kdybych měl od začátku dvě varování takže kdybych něco udělal tak by to byl instantní perma ban. Ještě jednou chci říct že všeho neuvěřitelně lituji ale co se stalo to se stalo prostě určité věci už změnit nejde. Proto píši až dnes když už je zde nový epes 3 abych o tu poslední šanci poprosil. Toť vše doufám tedy že když by to nevyšlo tak že to bylo když už nic alespoň hezké počtení.Jak jednou někdo řekl minulost nespravíš budoucnost ještě neznáš a tak musíš žít přítomností. Počkal jsem dlouho tak proč to dnes nezkusit ? ;)
\n
\n
\nS pozdravem šťestí, zdravý a uspěchu do nového roku přeje hunter640 všem lidem celému AT Epesovi a hlavně serveru. :-D

Re: Trošku speciální prosba o unban

#2
Takže po 1. Asi si myslel Amora a nie Aircrafta, neviem že by Air mal nejaké bany, alebo že by mal mnoho banov ale je pravda že som na Epese 2 nejakú dobu nehral, takže sa mohlo mnoho vecí zmeniť + ak si si nevšimol Walrock má BAN, čiže aj keď dostal pár šancí tak ho trest NEMINUL.
\nPo 2. S tým čo si povedal o tom že hacky a toto je rovnaký priestopok, nooo ako kedy.. Je rozdiel keď niekto použije fly alebo KA (tým nechcem povedať že je to mierny priestupok), čo server moc nepoškodí, ako keď sa niekto podieľa na ruinovaní ekonomiky (áno viem, tvrdíš že si v tom akosi nevinne a že si nič nepredal ale aj tak.. A navyše sa mi akosi nechce veriť ti) so zbrojami v hodnote niekoľko M..
\nA po 3. Tým že sú Vianoce (boli) tu mnoho ľudí neobmäkčíš, a to že si si kúpil VIP, hlasoval pre server atd. atd. to je síce pekné ale u mňa by si si tým iba prihoršil PRETOŽE - VIP si si kupoval preto aby si zabezpečil výhody SEBE (Áno samozrejme, podporil si tým server, ale myslím že si si ho nekupoval len z dobrosrdečnosti a neprekonateľnej túžbe pomôcť serveru) a teda ti vôbec nepomôže sa tu tým oháňať v žiadosti o unban..
\nZa mňa PROTI.. Ale vzhľadom k tomu že tvoj nick je na blackliste mal by sa vyjadriť AT..
\n
\nCY@

Re: Trošku speciální prosba o unban

#4
je mi líto že to tak bereš ty příklady nebyli dobře napsané ale na jiné hráče jsem si nevzpomněl kteří měli minimálně nějakou žádost o unban a to že jsem si koupil vip jsem nepsal ne jako zvýhodnění jen jsem to tam napsal nic víc ano koupil jsem to kvůli výhodám ale také kvůli serveru vlastně nevím kdo by si ho koupil jen tak kdyby nemělo žádné výhody a ano je pravda že třeba KA a další hacky nemusí poškodit server tolik ale můžou třeba zvrátit klanovky arig atd. to neomlová moje bugování ale já jsem nic z nabugovaných věcí neprodal ano měl jsem ale nic víc a jak jsem psal nosil jsem jen helmu zbytek byl spíše pro ten pocit z toho že něco ceného vlastníš to je vše i tak mě to mrzí ale stalo se já to nezměním

Re: Trošku speciální prosba o unban

#5
:ugeek:
\nVíš moje "šance" jsem mel třeba 1x do roka.. Možná to bylo do dvou let... První problémy jsem mel v roce 2014.. Pak jsem dostal permu.. A v polovině roku 2015 unban.... A pak zase 2016.. Ale jak člověk stárne.. A to, ze mi táhne za 3 měsíce na krásnou 20... Tak si to v hlavě uvědomí....
\nPromin, duplikovani je duplikovani.. Tímto jsi server poškodil s těmi komplicemi (nebo jestli jenom ty sólo)... Já jsem na Blacklistu za PSC.. Za které se přiznal a ještě dělal bordel z neznámých důvodu..
\n
\n
\nNe.

Re: Trošku speciální prosba o unban

#6
Když jsi psal email, nespojil jsem si už tvuj nick s nějakým takovýmto průšvihem. Když tedy víš, že jsi na blacklistu víš i , že nemůžeš žádat o unban.
\n
\nJeště nicméně zvažujeme nějaký koncept, jak se z blacklistu dostat. Ale bylo by to trošku víc hardcore ne jen napsat nějakou pohádku. Ale ještě nevíme jestli to bude.
\n
\nTed plati zakaz unbanu