Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][damager 40] Žiadosť o unban

#1
dostal som ban za hack klient
/n dostal som ban za X-ray a hack klient
/n pred 4 rokmi som s kamarátom hral na serveri a obaja sme nevedeli nikde nájsť žiadne órečka, tak sme sa rozhodli že si stiahneme X-ray, veď to nikto nezistí, samozrejme že to zistili, tak sme obaja dostali permaban
/n ban mi bol udelený 27.12. 2014
/n permaban
/n na vašom serveri som hral od roku 2013,myslím že si unban zaslúžim, pretože som za tie 4 roky, mal som vtedy 9/10 rokov, som si uvedomil svoju chybu a pokorne prosím o unban ,vtedy som bol som malý a všetko bola jedna veľká srandička. Ešte teraz sa občas pozriem na server, nemyslím tým na 2 účte, ale na stránke servera, a ak dostanem unban tak sľubujem že už sa to nebude nikdy opakovať

Re: [damager 40] Žiadosť o unban

#2
Hacky jsou bez možnosti unbanu. Nedávno byla akce, při které jsi unban dostat mohl, ale patrně jsi jí propásnul. Další těžko říci kdy bude, do té doby nemáš žádný nárok na unban.

Re: [damager 40] Žiadosť o unban

#4
DesTrixPlayer píše:
14 led 2018 10:11
Je sice pravda že za hacky se unban nedává ale 4 roky, jsou sakra 4 roky... Ikdyž nevím zda to projde, máš u mě pro.
Jen si vzpoměnte kolika změnama jste prošli za 4 roky....já si myslím, že tady bych udělal výjimku

Re: [damager 40] Žiadosť o unban

#5
lopo1 píše:
14 led 2018 12:32
DesTrixPlayer píše:
14 led 2018 10:11
Je sice pravda že za hacky se unban nedává ale 4 roky, jsou sakra 4 roky... Ikdyž nevím zda to projde, máš u mě pro.
Jen si vzpoměnte kolika změnama jste prošli za 4 roky....já si myslím, že tady bych udělal výjimku
Jedna výnimka a za chvíľu bude každý cheater žiadať o výnimku.. Aj keď 4 roky sú 4 roky tak pravidlá sú pravidlá..
A možnosť na UB mal.. Je smola že ju prepásol, ale podľa mňa by bola chyba robiť akúkoľvek výnimku čo sa cheaterov týka.. Potom sa totiž ťažko argumentuje že prečo aj duhému, tretiemu a nakoniec celým radom cheaterov nebola udelená výnimka..

Re: [damager 40] Žiadosť o unban

#8
Bohužel v současné tobě stále platí, že unban za hacky získat nelze.

Vyjímky nejsou možné a jsou cesta do pekel.

Avšak v plánu je zase možnost, kdy během nějaké krátké chvilky budete moct o unban zažádat.