Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][ZEUSK] Žiadosť o unban #2

#1
1) Za Mulltiacc
2) Na Epes som sa dostal tak že ho hral môj brat a hrozne ma to bavilo tak som sa tam zaregistroval a vtedy bolo najviac povolenych postav 3 ale nevedel som že je to na domacnosť a nie na hráča potom sa to zmenilo na 2... Tie učty som si vytvoril lebo keď som pred rokom začal na Epese hrať dostal som jail na 10 rokov od bývalého helpera fetbullovca za to že som povedal že mi niekto hackol resku lebo mi nešli otvoriť dvere a chestky... tak som si založil účet číslo 2 ale ešte som nevedel toľko že upír horí na slnku tak som si urobil účet číslo 3 a tam som si urobil dom a podobne... Medzi tím som riešil ten jail a 06.12. 2016 mi ho fetbullovec zrušil takže som znovu začal hrať za ten účet (ZEUSK)
3) October 30, 2017, 17:44
4) Permaban - Mulltiacc
5) Nazačiatok by som sa chcel ospravedlniť všetkým členom Admin teamu a hlavne TangyMonkovi zato že som im klamal :(. Myslím si že si zaslúžim druhú šancu a myslím že som pár ľuďom aj chýbal keďže som mal hróóózne veľa kamarátov. Okrem tohto a toho jailu na 10 rokov som nemal žiadne problémy. A veľa s tích účtov aj tak nehodlám používať (A ak aj dostanem unban tak iba na tento účet takže vlastne ich nebudem používať) + BONUS! - Nebudem lagovať Epes 3 lebo budem hrať hlavne na Epes 2 )
S pozdravom váš (asi) najlepší kamarát ZEUSK!(Robil som ho 2 dni tak dúfam že je všetko v poriadku) ;)

Re: [ZEUSK] Žiadosť o unban #2

#2
Nebudem lagovať Epes 3 lebo budem hrať hlavne na Epes 2
Jak bys lagoval E3 ? Navíc E2 bude zachvíli končit.
(Robil som ho 2 dni tak dúfam že je všetko v poriadku) ;)
Co si dělal 2 dny ?

Re: [ZEUSK] Žiadosť o unban #2

#4
No keby som bol na Epes 3 tak by som všetko všetkím vyžieral a robil by som veľa questov... Epes hovoril že Epes 2 nevipnu ;(. Tu žiadosť o unban logicky :)

Re: [ZEUSK] Žiadosť o unban #2

#6
Ja, ZEUSKov brat vam prerospravam nasledovne trochu ... inak.
zeusk_sk píše:
20 led 2018 13:48
2) Na Epes som sa dostal tak že ho hral môj brat a hrozne ma to bavilo tak som sa tam zaregistroval a vtedy bolo najviac povolenych postav 3 ale nevedel som že je to na domacnosť a nie na hráča potom sa to zmenilo na 2... Tie učty som si vytvoril lebo keď som pred rokom začal na Epese hrať dostal som jail na 10 rokov od bývalého helpera fetbullovca za to že som povedal že mi niekto hackol resku lebo mi nešli otvoriť dvere a chestky... tak som si založil účet číslo 2 ale ešte som nevedel toľko že upír horí na slnku tak som si urobil účet číslo 3 a tam som si urobil dom a podobne... Medzi tím som riešil ten jail a 06.12. 2016 mi ho fetbullovec zrušil takže som znovu začal hrať za ten účet (ZEUSK)
- ZEUSK si nikdy necital pravidla, takze ked nieco potreboval spytal sa mna a ja som mal z nejakeho dôvodu zafixovane ze max povolenych postav na hraca je 3.
- Obaja sme mali 3 ucty na jednej IP tj. 6
- Ja som si prvy vytvoril pred zimou 2013 alebo 2014 neviem presne (michalo4). Ked som sa k Epesu cez jesen 2016 vratil chcel som zacat od znova lebo som nevedel kde v pribehu som skoncil ... lenze /unregister nefungoval a tak som si zalozil novy ucet (michal04) kde som nedorozumenim dostal permaban a potom som si vytvoril 3. ucet (michal04event) za ktory som este asi mesiac hral ... a potom som presiel na WoTko :D :D :D
- co sa tyka bratovych uctov tak 1. Ucet (ZEUSK) a ten jail to nemozem potvrdit ani popriet na 2. Ucte (DegezNegez) sa stal upirom ale potom si to rozmyslel ale nemal dostatok PP na protijed a tak som mu ho kupil ja lenze PP prec a protijed nikde ... napisal som helperovy a on ze to sa na mna hned pouzije ... a ja nato ... a preco to tam do kela neni napisane ze sa to hned pouzije ... a tak si zalozil 3. ucet (madafak) a po nejakom case a konzultacii s helperom dostal na 1. ucte (ZEUSK) unjail
S pozdravom M.

Re: [ZEUSK] Žiadosť o unban #2

#7
Pamatuji si, že kolem tebe byl celkem chaos. Nerozebíral jsem ty tvoje prohřešky co jsi dělal na Epesu hluboko, ani jsem se na to moc nedíval, tak nevím, jak to hodnotit.
Myslím, že v tom toho bylo více než ty tady chaoticky popisuješ, tak bych byl rád aby mi to někdo objasnil. Jak přesně třeba to lhaní admin teamu, prohřešky na účech a tak.
michal04 píše: - ZEUSK si nikdy necital pravidla, takze ked nieco potreboval spytal sa mna a ja som mal z nejakeho dôvodu zafixovane ze max povolenych postav na hraca je 3.
- Obaja sme mali 3 ucty na jednej IP tj. 6
- Ja som si prvy vytvoril pred zimou 2013 alebo 2014 neviem presne (michalo4). Ked som sa k Epesu cez jesen 2016 vratil chcel som zacat od znova lebo som nevedel kde v pribehu som skoncil ... lenze /unregister nefungoval a tak som si zalozil novy ucet (michal04) kde som nedorozumenim dostal permaban a potom som si vytvoril 3. ucet (michal04event) za ktory som este asi mesiac hral ... a potom som presiel na WoTko
- co sa tyka bratovych uctov tak 1. Ucet (ZEUSK) a ten jail to nemozem potvrdit ani popriet na 2. Ucte (DegezNegez) sa stal upirom ale potom si to rozmyslel ale nemal dostatok PP na protijed a tak som mu ho kupil ja lenze PP prec a protijed nikde ... napisal som helperovy a on ze to sa na mna hned pouzije ... a ja nato ... a preco to tam do kela neni napisane ze sa to hned pouzije ... a tak si zalozil 3. ucet (madafak) a po nejakom case a konzultacii s helperom dostal na 1. ucte (ZEUSK) unjail
S pozdravom M.
Citace michal04
Už jenom, že tady práskáš bratra za to, že si nečetl pravidla ho mám chuť poslat pryč.
I když vás je v domácnosti více, byly tu příklady, kdy rodina se 3-4 dětma taky chtěla hrát, ale nedostat ban za mnoho účtů, tak se o dané situaci promlouvali s admin teamem. S Chrisem, který toto řeší nebo i jiným členem AT jste se nedomlouvali, což jste asi udělat měli.
zeusk_sk píše: S pozdravom váš (asi) najlepší kamarát ZEUSK!(Robil som ho 2 dni tak dúfam že je všetko v poriadku)
Perlička na dortu. pětiminutová, z pohledu mi příjde i dost odfláknutá žádost tvořená dva dny. Hezky, hezky, dobrej výkon.

Nerozhodnuto, prosil bych aby mi sem někdo dopsal co přesně na Epesu dělal, z žádosti jsem vyčetl jen pár informací kterým moc nevěřím. Zajímá mě asi zejména to lhaní a další věci, Multiacc popsal asi dost jasně.