Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Dr3am_ ] Žádost o unban EP2

#1
\n1) Za co jsi ban dostal? -Ostré urážky, nevhodné chování.
\n2) Popis situace- Bohužel si to moc nepamatuju.. Je to dlouhá doba ale moc se za to stydím jak jsem se v té dané situaci zachoval. Myslím jen že jsem někomu nadával a měl blbý kecy...
\n3) Datum a čas banu- Koukal jsem se do rejstříku a tam je jen do kdy mam ban nikoliv od kdy..
n4) Druh banu: Tempban/Permaban-Permaban
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban- Myslím si že si zasloužím un-ban protože jsem se změnil už semnou tolik neseká puberta jako dávno trochu jsem vyrostl a už vím jak se vyhnout hádkám a vyhnout zbytečným problémum.. Strašně se za sebe stydím protože jsem na EP2 byl fákt s prominutím blbec.. Rád bych vše napravil a začal s čistým štítem.Myslím že na druhym učtu na EP3 se chovám celkem v pohodě a snažím se být normalní hráč a nevyčnívat.
s pozdravem Dream-Ape-Fredrich.

Re: [Dr3am_ ] Žádost o unban EP2

#2
I když se nenavidime, jsi poradny autista a jsi mimo server k nevydrzeni, tak si myslím ,ze si te Chris dokáže sklidnit kdyby bylo potřeba.. Jsem za.. Když hrajes na jiným účtě, nevidím důvod proč unban nedostat.

Pro

Re: [Dr3am_ ] Žádost o unban EP2

#7
Chtěl bych dvě věci. Tuto žádost nebudu zavírat já, ale někdo jiný z vyššího AT. Taktéž tu nebudu psát nějaké názory. Z logických důvodu.

Dále bych chtěl jen doplnit toto, ať jsou informace kompletní:
Bohužel si to moc nepamatuju
Name: ape1sin
Current Ban: Nepripuste chovani clenovi AT
Banned By: kaemon_
Banned at: 22/03/2016 19:30:00

[22:38:52] [Craft Scheduler Thread - 4254/INFO]: Name: dr3am_
Current Ban: Opakovane nevhodne chovani ve hre i na forku, obchazeni banu, o unban ani nezadej
Banned By: kaemon_
Banned at: 13/12/2016 19:22:17