Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Longshot11-Unban

#1
\n1) Za co jsi ban dostal?Podvádění,Krádež

\n2) Popis situace Hráč Neverguy mi půjčil na cw armor a já mu ho po cw měl vrátit a však nestalo se zkoušel sem to ututlávat a házet na něj že mě zkouší okrást a ještě sem si dělal srandu z ostatních . Prostě sem se choval jak *

\n3) Datum a čas banu: December 04, 2017, 19:52

\n4) Druh banu: Permaban

\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban. No je to těžké už 2x sem dostal šanci a vždy to nedopadlo dobře choval sem se špatně bugoval okrádal multiaac(a ano patřil sem možná k nejhorším hráčům co se týče konfliktům na serveru a je trošku pravda že mi začínalo vadit jak server upadal komunita začala být dost toxic no a já se přidal) ale když už se jede od začátku na novém serveru tak bych mohl ukázat že sem jiný hráč než sem býval lepší nekonfliktní a být takový jaký sem býval na začátku mého hraní zde už to jsou 2roky co jsem přišel na server popravdě ze začatku sem si řikal to je ale chujárna odsoudil sem server brzo ale co pak začal sem chodit na server častěji a častěji až sem se skoro odtoho nemohl odtrhnout a nelituju toho a ano a proto žádám dejte mi ještě jednu šanci vám ukázat že mé chování je lepší .

Děkuji a přeji pěkný den
S pozdravem Long XD

Re: Longshot11-Unban

#3
Ty mas ale kuráž to zkoušet znova.. Moc dlouhá doba neuplynula... Já si stojím pořád za svým názorem jako minule.. + jsi se ani v tom tématu nechoval moc přívětivě, tak co čekáš? Trochu snahy kamarade.

Ne.

Re: Longshot11-Unban

#6
Rád bych ti dal šanci.. Snahy tam je jen malo % když už... Ale prostě tvoje chování nevypadá o moc lépe. Můj názor nehodlám měnit. Sorry.

Re: Longshot11-Unban

#7
Jak mužeš tvrdit že mé chování neni lepší však podal sem pouze žádost a ty ze žádosti vidíš nějak že mé chování je furt špatné ? jak mužeš takhle soudit nějak to více rozvěd' tedy co je špatného ?

Re: Longshot11-Unban

#9
PROTI
Varoval jsem tě, nechovej se jako blbec nebo toho budeš hodně litovat, vysmál ses mi a poslal mě někam.
S tohohle moc snahy ani polepšení necítím jak psal Walrock.

Re: Longshot11-Unban

#10
Longshot111 píše:
15 úno 2018 16:17
Jak mužeš tvrdit že mé chování neni lepší však podal sem pouze žádost a ty ze žádosti vidíš nějak že mé chování je furt špatné ? jak mužeš takhle soudit nějak to více rozvěd' tedy co je špatného ?
Mluvím o té tvé minulé... Kolik, ze měsíců uběhlo? Měsíc? Ani ne dva? Vážně se zmenis za takovou chvilku? Já se třeba snažil změnit 2 roky.. A tady jsem... Jenže mi nikdo AT nevěří kvůli blacklistu... Bud rad, ze mas aspoň šanci... A neříkej , ze s tím chováním to není pravda, bez se podívat na tvoji minulou zadost.

Ještě něco?