Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Longshot11-Unban

#11
Víš, co je vtipné?
To stejné jsi sliboval v minulé žádosti o UB, kde ti byl povolen. A hádej co? Yo, zase jsi porušil svůj slib.
Myslím, že není důvod se tím zaobírat.

Re: Longshot11-Unban

#12
Longshot111 píše:
15 úno 2018 16:17
Jak mužeš tvrdit že mé chování neni lepší však podal sem pouze žádost a ty ze žádosti vidíš nějak že mé chování je furt špatné ? jak mužeš takhle soudit nějak to více rozvěd' tedy co je špatného ?
Mentální model v kognitivní psychologii, neurovědě a kognitivní vědě je hypotetický vnitřní kognitivní symbol, jako reprezentace vnější reality světa. Jedná se o veškeré naše představy, které se týkají konkrétního problému. Je to reprezentace okolního světa, vztahů mezi jeho různými částmi a intuitivní představa o následcích našich činů. To vše dohromady spoluurčuje naše chování. - wiki ;) (lepší definice tu nebyla :D)

Netrvď mi, že během měsíce a půl sis změnil myšlení od základů ;)

Re: Longshot11-Unban

#14
Longshot111 píše:
17 úno 2018 17:07
A proč bych ho měl měnit od základu tady jde jen především abych ho změnil na serveru
No.. na to bych moc nevsázel.. Pokud se chceš změnit tak nejen na serveru ale i v realu ;) Přeci se nebudeš přetvařovat že je to jinak..

Co se týče toho taky jsem proti.. Věřil jsem že se polepšíš (od doby co si zase začal hrát) ale bohužel šlo to ještě k horšímu :/ Nehledě toho jak si se choval u tvé minulé přihlášky.

Přístě prosímtě dodrž to, že další žádost můžeš podat až za dva měsíce ;)

Re: Longshot11-Unban

#15
Už sem to psal mnohokrát opravdu jak mužete srovnávat hru s realem ? to je nesrovnatelný nikdo z vás nemuže vědět jaký je člověk v rl ale názory příjmám

Re: Longshot11-Unban

#16
Samozřejmě ne vždy, ale myslim, že v drtivé většině případů se naše realné charakterové vlastnosti a vzory chování promítají i do té hry.

Re: Longshot11-Unban

#17
Ano chrisi to je pravda ale né každý to tak má přece jen hra je hra a beru tvůj názor rád bych se změnil a ukázal že bych byl nekonfliktní hráč ale ukázat vám to zatím bohužel nemohu většina co je zde napsáno je pravda ale jak sem psal někdo hru prostě bere trochu jinak než rl

Re: Longshot11-Unban

#18
Longshot111 píše:
19 úno 2018 16:21
Ano chrisi to je pravda ale né každý to tak má přece jen hra je hra a beru tvůj názor rád bych se změnil a ukázal že bych byl nekonfliktní hráč ale ukázat vám to zatím bohužel nemohu většina co je zde napsáno je pravda ale jak sem psal někdo hru prostě bere trochu jinak než rl
To jsi asi nějaká super inteligentní forma života, když máš několik profilů osobnosti a chování ne?

Re: Longshot11-Unban

#19
TelefoniaRider píše:
17 úno 2018 19:47
Longshot111 píše:
17 úno 2018 17:07
A proč bych ho měl měnit od základu tady jde jen především abych ho změnil na serveru
No.. na to bych moc nevsázel.. Pokud se chceš změnit tak nejen na serveru ale i v realu ;) Přeci se nebudeš přetvařovat že je to jinak..

Co se týče toho taky jsem proti.. Věřil jsem že se polepšíš (od doby co si zase začal hrát) ale bohužel šlo to ještě k horšímu :/ Nehledě toho jak si se choval u tvé minulé přihlášky.

Přístě prosímtě dodrž to, že další žádost můžeš podat až za dva měsíce ;)
Samozřejmě ted to bude znít trošku komicky. "měnit se kvuli mc" ale tak bych to asi nenazval. Spíš pokud máš takovéto jednání v i reálném životě, nebude asi úplně řešení, pokud by se ti podařilo ho vytěsnit jen ve hře (čemuž prostě nelze věřit). Navíc v tom reálém životě to pro tebe nebude zrovna paráda, pokud se budeš takto chovat v RL, nebo z tebe něco takového někdo vycejtí. Tak to prostě musí vést k zaručeným konfliktům s lidma, nebo že si děláš spoustu věcí těžší.

Z tvojí sebeprezentace a i toho, že jsi tu žádost poslal dřív, než bylo dovoleno nemám pocit, že by bylo záhodno ti ten unban dát.
Chvilku jsem uvažoval, že sis třeba počkal, tak že bychom to zkusili. Po přečtení celého vlákna a názorů kolegů jsem ale tento názor mít přestal.
takže bohužel
//zamítnuto.