Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban

#11
ChrisC07 píše:
02 bře 2018 20:38
sirojezkin píše:
01 bře 2018 20:28
Ahoj když jsme u toho unbanu napadlo mě že bych si koupil unbanu v shopu ale mám na to pár otázek : poté co si ten unban koupím se budu moci hned připojit ??? Předem děkuji za odpověď ☺️
To by sis nekoupil.
Koupit si ho můsíš až po schválení unbanu zde.
Pokud ti unban neschválíme koupit si ho nesmíš, resp ti ho nezapneme.
Mimo jiné jsem se rozhodl, že ti ten unban nedám.
- Žádost je nedostatečná.
> Popis události rozhodně není psal jsem písmenka do chatu, je to o součtu trestů. Kde se objevují i nadávky.
Také je to o tom, že si evidentně od nás nedáš říct, že něco nemáš dělat a tak jsi to dotáhl na prvního zabanovaného za počet trestů.

-Tenhle Přístup mě fakt nebaví
Z posledního komentáře jsem pochopil, že jsi začal tušit, že tady unban nedostaneš, tak že bys to radši zaplatil. Místo toho, abys vylepšil žádost.

-Oproti jiným žádostem i obsahově krátké, to mi fakt nestačí.

//Zamítáme.