Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]DarkCaramel-Žádost o UNBAN

#1
Dobrý den, jako první věc, musím říct, že jsem zkoušel amnestii, kde jsem moc spěchal atd.. Tak se moc omlouvám Chrisc0.. Promiň.
1. Za co jsi dostal ban? HACKY
2. hrál jsem s kamarádem a on měl cheaty, tak mi řekl, at to zkusím taky, a jelikož jsem byl natolik blbej, že jsem to vážně stáhnul, tak jsem si stáhnul prohram HUZUNI :/, Používal jsem především Fly a Spider.. Následně jsem dostal BAN (unkown) tak jsem šel na forum a objasnil celou věc, a ještě k tomu jak blbec jsem lhal :( Tímto se vám moc omlouvám, a jsem si zcela vědom mého trestu..
3. August 24, 2017, 08:04
4. Permaban
5. Začnu tím, že na vašem serveru hraju celkově 3 roky, a za tu blbost co jsem udělal, vím že unban asi nedostanu, ale byl bych strašně moc rád ATeamu kdybych dostal unban :/ Chybí mi celá ta komunita, ty raidy, a prostě všechno co na epesu jen bylo :/ Trávil jsem tam spoustu hodin denně :/ Na epesu jsem prožil hodně radosti, smutku, a nervů.. Za ty blbosti si ale mohu sám.. Myslím, že si zasloužím unban, protože vám mohu slíbit, že se polepším v chování i takových věcech.. A už nikdy podobnou věc neudělám... :( Hrál jsem od epesu 2 a více méně ji i dohrál.. A když přišel epes 3, tak jsem věděl,že epes už si asi nezahraju, ale strašně moc bych si ho zahrál, bez hacků a nadávek, tak vás prosím od srdce.. Jestli bych dostal unban :/ a máte odemne velké PROMIŇ. Děkuju (darkcaramel)

Re: DarkCaramel-Žádost o UNBAN

#2
Ne, tebe fakt ne. Nedokázal jsi respektovat jediný pravidlo i když jsi ban neměl a svojí šanci jsi dávno propásnul.

Počkej si na šanci dostat unban za hacky na další "akci", bude určitě jednou zveřejněna na webu

Re: DarkCaramel-Žádost o UNBAN

#10
Doufám mě Chris nezabije.
Za hacky se unban neuděluje normální formou, jedinou šancí je amnestie.
Pokud pominu tento fakt, žádost je na mizerné úrovni, reakce od hráčů pozitivní také nejsou a samotné vyjádření od Chrise nadšením neoplývá.
Myslím že s klidným svědomím můžu říct, žádost je zamítnuta.