Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o Unban [sirojezkin]

#1
nick na serveru : sirojezkin
Ban jsem dostal za : 3* a dost (opakované porušování pravidel)
Typ banu : Permaban
Zabanován kdy kým : 17. Dubna 2018 by : Console
Popis sitauce: Nevím co se mi to v tu chvíly zrovna honilo hlavou ale, napadlo mě že by mohlo být v uvozovkách vtipné kdybych tak trochu zaspamoval chat již teď jsem si vědom toho že to byla pravděpodobně jedna z největších hloupostí kterou jsem kdy udělal ale to mě, nevyzrálému pubertákovi přišlo málo a tak jsem začal urážet náhodné hráče kteří za nic nomohli.Dokonce jsem přestal vnímat Muty a Kicky a všechna napomenutí A-Teamu , který to se mnou myslel dobře a chtěl jen udržovat čistotu chatu.
Důvod proč by jste mě měli vzít zpět je vcelku prostý myslím si totiž že jak již jsem psal v minulé žádosti je pro mě ban naprosto dostačující trest a již nikdy ale to opravdu nikdy nijak a ničím neznečistím chat ani samotný Epes který tak zbožňuji.Ale jak dobře vím ze žádostí,které jsem četl tak vám toto přijde asi jako docela málo proto zde jsou bonusové důvody : Myslím si že za 4 tresty menšího měřítka jsou 2 měsíce a 15 až až ale i tak jsem rád , že jste mou předchozí žádost zamítly jelikož jsem tou dobou ještě nebyl dostatečně poučen teď již vím jak moc je hrozné poslouchat všechny ty novinky z Epesu a nemoct je prožívat.

Předem děkuji za přečtení této žádosti s přáním hezkého dne se loučí : sirojezkin

Re: Žádost o Unban [sirojezkin]

#8
Jako sám musím říct že si se choval jako totální hovado a nevychovanec.. Nevím jestli jsou 2 měsíce dlouhá doba ale nepředpokládám že puberta zmizí za dva měsíce.. Tohle chování se u tebe může objevit zase a to kdykoliv.. Ale jsem zastáncem druhých šancí takže ti ještě jednu šanci dám.. Ale dávej si na to pozor
Pro