Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Zedo23 - Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Využil jsem spawner - pozabíjel jsem pár pavouků (žádné extra XP).
2) Popis situace:
Bohužel jsem nevěděl, že nesmím ničit, nebo využívat spawnery, takže jsem byl právem zabanován. Omlouvám se za svou neznalost pravidel a prosím admin team, aby se nade mnou slitoval. NEPOUŽIL jsem žádné hacky.
3) Datum a čas banu
Červen 13, 2015, 18:45
4) Druh banu:
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
Nikdy jsem na žádném serveru nehackoval, a Váš server je jeden z mých nejoblíbenějších. Bohužel si u Vás už 3 roky nemohu kvůli nalezenému spawneru zahrát.
Pravidla si samozřejmě přečtu, a hacky používat nebudu. Chci si jenom užít Váš kvalitní a propracovaný server.
Děkuji Vám,
S pozdravem Zedo23.

Re: Zedo23 - Žádost o UnBan

#2
Podívám se za co jsi ten ban dostal.
Pokud skutečně jen za spawner, dostaneš od nás ten unban zdarma bez čekání.
Účelem toho trestu bylo hráče od toho odradit, ne je nějak šíleně vytrestat.

[✔] Zedo23 - Žádost o UnBan

#3
ChrisC07 píše:
23 čer 2018 18:47
Podívám se za co jsi ten ban dostal.
Pokud skutečně jen za spawner, dostaneš od nás ten unban zdarma bez čekání.
Účelem toho trestu bylo hráče od toho odradit, ne je nějak šíleně vytrestat.
Unban udělen.