Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban

#1
Zdravím mé Herní jméno je RadunCzech Dostal jsem permaban v roce 2015-27.2. už píšu druhou žádost. Jak sem psal v té prve nepamatuji jsi bohužel za co jsem ban dostal.. je to celkem delší doba to musíte usoudit samy. žádám o unban z jednoho duvodu vracím jse k mc a vždy jsem hrál jen pvp frakcní servery ale těch už je strašně málo a váš se mi celkem zalíbil už jenom kuli tomu že u vas hraje celkem dost lidi. nevím proč chcete tak dlouhe slogany když to jde i takhle. pokud mi i toto neschválíte neda se nic dělat. budu hledat dál. RadunaCzech

Re: Žádost o unban

#7
ahoj, pozri si ako maju vyzerať žiadosti o unban lebo s takouto žiadosťou unban nedostaneš.

VZOR... Toto vyplň
1) Za co jsi ban dostal?
2) Popis situace
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
4) Druh banu: Tempban/Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.