Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban Radunaczech

#1
Dělal jsem reklamu jinému serveru.
Porušil jsem pravidla a posílal jsem ip jiného serveru. a snažil jsem se nalákat hráče na jinej server. za to bych se chtěl omluvit a má chyba se opakovat nebude. A zároveň bych chtěl poprosit Ateam o unban a prominutí mé chyby která se již už nebude opakovat.
ban jsem dostal v roce 2015
Dostal jsem permaban.
Sice váš server tolik neznám ale chtěl bych začít znovu hrát mc a váš server se mi docela libí. chtěl bych sem svou frakční rodiny. :D
A hlavně chtěl bych jsi už konečně zahrát a mít proti sobe férové soupeře . Z mé strany se už žádná porušení pravidel konat nebude na 100%. Snad takle už to je v pořádku. Děkuji RadunaCzech

Re: Žádost o unban Radunaczech

#2
A znovu... Žiadost je dobra ale napíš to v bodoch
1) Za co jsi ban dostal?
2) Popis situace
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
4) Druh banu: Tempban/Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Keď to napíšeš v tých bodoch tak budem PRO... Unban by si mohol dostať keď už máš ban 3roky, celkom dosť dlhá doba