Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]SwederRedews - Žiadosť o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Neviem. V banliste je ako dôvod uvedené "Zabanovan na Epes2."

2) Popis situace:
Takže mal som teraz cez prázdniny trochu viac času, a som sa rozhodol spätne sa kuknúť na server ako pokročil za tú dobu atd.
Zbehol som na stránku pozrel novinky a potom som sa šiel pripojiť ale zistil som že mám ban..
Hneď zas šiel na stránku pohľadať banlist že za čo vlastne ten ban je ale ako som už hore spomenul nič som sa nedozvedel.
Tak som sa rozhodol napísať si na fórum.

3) Datum a čas banu
22, 07, 2015, 19:19

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Rád by som sa po dlhom čase kukol na server ako od vtedy čo som tu hral na posledy. Na server mám len dobré spomienky hlavne na začiatky keď bol server na verzii 1.4.5 mám tušenie. A nemyslím si že by so mnou mali byť nejaké problém lebo si ani nespomínam že by voľakedy nejaké boli. Nuž neviem čo viac napísať ako dôvod tak snáď to stačilo :) .