Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Minemartas žádost o UB

#1
Ahoj někdo mně zná pod nickem snapam někdo pod nickem strongman a někdo pod nickem Minemartaš.Ano vrátil jsem se.V první řadě se omlouvám lidem kterým jsem působil potíže ale změnil jsem se již nejsem hacker ani buger a ted k žádosti.
\n1)Proč jsi dostal ban?
\nSnapam:1první důvod nadávky.Za druhé když jsem dostal ub pučil jsem někomu acc a on za něj dostal ban za hacky.
\nstrongman:4istě má vina zapnul jsem hack klient.
\nMinemartas:Ban na vlastní žadost v popisu je ban za hacky a bugovani ale objasnim pozdějc.
\nxxglobalgrimxx:Učet co jsem vytvořil aby kamarád popřípadě já na něm mohl bugovat.Vysvětlim později.
\n2)Popis situace Snapam nemusím vysvětlovat :D:D.
\nstrongman:Prostě jsem blbec a měl jsem hacky.
\nMinemartas:toto je důvod proč jsem dostal ban.Nebavilo mě to chtěl jsem ban ale chtěl jsem i pomoct serveru.Tak jsem plejmenovy ukázal jak se bugují pp na epesu.Sám jsem to nikdy nevyužíval ale ukázal jsem mu to na acc xxglobalgrimxx.A ty hacky ty jsem na tomto acc zapnul jen tak ze srandy.Vim jsem blbej ale nebylo to něják umyslný že bych chtěl hackama poškodit server to ne.
\n
\n3)Datum a čas:10th August 2017 05:37:11 PM
\n
\n
\n
\n
\n4)Druh banu:perma/tempban:PERMABAN co jinyho:D:D:DXD
\n
\n
\n
\n
\n
\n5)Důvod proč si myslím že bych mněl dostat ub:Nahlásil jsem pár bůgů ale to neni podstatný.Chci poslední šanci a hrát pořádně na Minemartasovy je vyexpenej lvl poctivě a unban si klidně zaplatim.Vim uškodil jsem pár lidem na serveru i samotnému serveru.Omlouvám se lidem Fangsang Epesovy a celemu AT hlavně tobě krtku:).Jinak všem moc děkuju a můžu poděkovat i za IceSherWooda Epesovy věnoval nám spoustu času atd. dohledal my věci když spadly invy ale důvod proč si myslím že bych mněl dostat ub je tentp.Server mám rád a končit na něm nechci Minemartas je zatím jedinej acc kde byl poctivě vyexpen lvl 48 což je dost ub si klidně zaplatim všem moc děkuju za skvělej rok díky epesi.Jinak ktěm bugum plejmenovy jsem nahlásil hlavně bug s PP.

Re: Minemartas žádost o UB

#2
Abych to mirne upřesnil, prijde mi to tu od Minemartase nevysvetleno radne.
\nTed ciste nick: Minemartas, pozadal me o ban na vlastni zadost, po zabanovani (na vlastni zadost) mi chtel ukazat jeste bug na farmeni PP bodu. Na ukazku pouzil ucet XXGLOBALGRImXX, po vysvetleni drobnych bugu, nahlaseni 1 hrace a té "duplikace" PP vzletel. Na to martas pise výš "A ty hacky ty jsem na tomto acc zapnul jen tak ze srandy" Dostal na ucet xxglobalgrimxx ban za bugovani a hackklient a nasledne jsem pozadal Chrise o prepsani duvodu banu nicku Minemartas na hacky a bugovani taky.
\nDodavam ze jsem tohoto hrace bugovat ani hackovat nevidel dokuddokud mi to on sam neukazal, nechapu akorta proc vzletel..
\nTady se vyjadruji pouze k situaci k temto 2 nickum, o tech zbylých nic moc nevim.
\nZarazi me akorat vety:
\n "4istě má vina zapnul jsem hack klient"
\n"strongman:Prostě jsem blbec a měl jsem hacky."

Re: Minemartas žádost o UB

#7
Obcházení banu, Hacky na více účtech, multiacc a to jsi mě i za ten druhý účet psal, že jsi čistej, takže to můžu považovat za lhaní AT a to bugování věcí, který zmínil Plejmen, ale s tím obeznámen moc nejsem.
\n
\nLOCK