Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#11
Krtko_SVK píše:
DarkCaramelEPES píše:
16 srp 2018 12:05
Jsou tu hráči, kteří měli hacky a dostali UNBAN, jen kvuli tomu, že byli oblíbení.
Kto konkrétny dostal takto unban za hacky?
DarkCaramelEPES píše:Když byla Amnestie
Amnestie je od toho, aby takoví hráči měli šanci, pokud se teď nepletu. Ta teď není.
DarkCaramelEPES píše: že v oblibě furt u většiny adminů nejsem
Ono taky proč bys byl. Navíc to není o tom jestli tě máme v oblibě nebo ne.
SantaJunior píše:kdyby si te AT hodně pohlidalo
Nemáme čas hlídat jednotlivce a pozorovat ho celý dny.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#12
sirojezkin píše:
16 srp 2018 08:13
Žádost docela dlouhá a je z toho cítit upřímná touha napravit věci co jsi napáchal dříve bohužel se ale unbany za háčky dávají jen při amnestii..
Jsem PRO ale i tak si myslím že to nevyjde.
Nemyslím si.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#13
Za hacky se unban nedává a doufám, že se to bude i nadále dodržovat.
Nevím přesně kdo dostal unban za hacky ale rozhodně to muselo být přes amnestii či v době začátku E3 Zde si nejsem jist.
Dále, pokud si pamatuju tvé chování, tak bylo dost ale dost toxic.
Bylo by tak dost nefér vůči ostatním tento unban schválit, protože u ostatních byl taktéž zamítnut.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#14
DarkCaramelEPES píše:
16 srp 2018 12:05
Jsou tu hráči, kteří měli hacky a dostali UNBAN, jen kvuli tomu, že byli oblíbení. A kvuli tomu, že mě moc lidí nemělo v oblibě, tak já šanci nemám a takhle nemůžu ani ukázat, že jsem se fakt napravil.. :(
Jestli chceš abych ti ten unban zamítl hned, jdeš na to dobře. Tohle úplně NENAVIDIM sám jsi něco provedl tak neříkej ani půl slova na někoho jinýho. Za druhé ty jsi viděl jak se vyhodnovali amnestie a můžeš tak komentovat na zakladě na jakých parametrů byly udeleny, nebo co?
Amnestie soudil pouze vyšší admin tým a muzu te ubezpecit, ze my si fakt nehrajeme na nejaky kamaradikovani s hraci. Samozrejme nejaka zkusenost hraje roli, ale vzdycky soudis prestupek a pak to jak je to napsané...
-.-

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#15
A když byla teda amnestie, tak jste mi řekli, at si počkám.. To tam taky je :) Já bych řekl, že to je o tom, jak tě má rád A-Team.. ;) Je to rozhodně jiné, když tě někdo nenávidí a když tě někdo má rád :) Ale koukám, že po roce máte furt stejný názor na jednotlivé hráče.. To trošku nedává smysl, aby nenávist a mít někoho rád bylo to samé.. Ale nevadí. Celkem mě zarazilo to, že plejmen napsal "nemáme čas hlídat jednotlivce".. když nemáte čas, tak by jste mohli udělat něco jako DubCat, když máte hacky, tak jdete na DacList a aby jste pak hráli, tak musíte hrát přes herní client aby jste nemohli hrát s hack clientem. Vám by to ulehčilo čas a zároven by jste měli o dost méně hackeru.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#16
DarkCaramelEPES píše:
16 srp 2018 16:27
A když byla teda amnestie, tak jste mi řekli, at si počkám.. To tam taky je :) Já bych řekl, že to je o tom, jak tě má rád A-Team.. ;) Je to rozhodně jiné, když tě někdo nenávidí a když tě někdo má rád :) Ale koukám, že po roce máte furt stejný názor na jednotlivé hráče.. To trošku nedává smysl, aby nenávist a mít někoho rád bylo to samé.. Ale nevadí. Celkem mě zarazilo to, že plejmen napsal "nemáme čas hlídat jednotlivce".. když nemáte čas, tak by jste mohli udělat něco jako DubCat, když máte hacky, tak jdete na DacList a aby jste pak hráli, tak musíte hrát přes herní client aby jste nemohli hrát s hack clientem. Vám by to ulehčilo čas a zároven by jste měli o dost méně hackeru.
nevím jestli to je o tom, jak tě má rád AT, když žádosti o unban hodnotí hráči i hráči, nejen členové AT. Když hráči hlasují Pro, ale členové AT ne, tak se většinou Chris ptá mimo forko jestli ho přeci jen pustit nebude ne, pak se rozhodne.. Ale dejme tomu že ano, v některých případech to může být o tom jestli tě členové AT mají rádi nebo ne, ale to se stává jen málo.
Problémy s tebou jsem převážně řešil já, včetně toho banu (myslím). Každý den co jsi přišel tak jsi se hádal, nadával a dělal problémy, tak jaký si má na tebe ten admin názor udělat, když neuděláš nikdy hezkou věc a jsi jen na obtíž a jako perličkou na dortu si u toho hackuješ. Jasný že tě AT nemá rád když obětuje čas výhradně tvojí osobě. Ano, ten čas je od toho aby se řešili i lidé jako ty, ale dá se využít určitě lépe. Od doby, co ten ban dostaneš (pokud si tě daný člen AT pamatuje) buďto poleví s ohledem na čas který uběhl, nebo prostě zapomene. Pokud nezapomene a něco málo si pamatuje, máš i jiné způsoby jak si udělat nějaké to malé očko aby polevil. Takovým neobvyklým způsobem je třeba PM aby jsi se dostal do podvědomí, nebo třeba i blbé vyjadřování na forku. Tímhle si uděláš, popřípadně můžeš i trošku pozměnit obrázek který máš u AT a nebudou na tebe nahlížet tak jak nahlíží. To že se prostě po měsících ozveš, naslibuješ pár věcí jako všichni a jenom čekáš co bude, přičemž u tebe nikdo nevidí vývoj. Jasný, i mě to příjde zbytečný, ale když jsem se na E2 zamýšlel nad hráčema co mají ban a i tak projevují ten zájem, dostaneš se do podvědomí a pak si třeba člověk vzpomene a přimhouří oko. Nebo pokud to máš čistě jen za nadávky a tak, 3x a dost, tak udělej dlouhou žádost o unban, to ve většině případech vychází, protože si tě nikdo nepamatuje. Ale ty máš ban za hacky doprovázenou hromadou trestů za výjevy z chatu, které se nadají opomenout.

Určitě chválím to, že nebudeš jako další hráči a prostě si uděláš další účet, ale snažíš se komunikovat s AT jestli máš šanci. Sice zatím v žádosti odpovídáš způsobem kterým akorát ostatní členy AT nakrkneš, ale snažíš se to vysvětlit, dávat tomu čas a práci. Jasný, za nadávky bych ti to pro i asi dal, protože to je dlouho, ale ty tam máš ten Hack Client který jasně říkajá že je potřeba trochu víc než jen toto.

Vzhledem k tomu že máš ban sis nejspíše nevšiml, že až doteď fungoval FairPlayMC který ti projede složku a nedovolí ti hrát s upraveným minecraftem, jak s hackama, tak i s modama.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#17
DarkCaramelEPES píše:Celkem mě zarazilo to, že plejmen napsal "nemáme čas hlídat jednotlivce".. když nemáte čas, tak by jste mohli udělat něco jako ....
Asi si mě nepochopil, my nebudeme dávat unbany, abychom toho hráče museli následně hlídat, na serveru je 40+ hráčů a tím jsem myslel "nemáme čas hlídat jednotlivce", tím chci říci, že nemáme čas hlídat tě nonstop.
by jste měli o dost méně hackeru.
Na E3 jsou zřídka hackeři, určitě je to jiné oproti E2, bohužel v posledních dnech nám blbne ochrana, chyba není z naší strany.
e to rozhodně jiné, když tě někdo nenávidí a když tě někdo má rád
Zamysli se nad touto úvahou a pokud si stále myslíš, že to tak je, tak se porozmýšlej, proč to asi tak vypadá.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#18
Dal sis práci s žádostí, to je pěkný, ale dál v tom moc dobře nepokračuješ. Oháníš se tím "co někdo, on tohle, on tamto, ale tohle" a argumentace pořád žádná. Hraješ si na ublíženýho jak tě nikdo nemá rád. Zkus se třeba zamyslet proč. Sice tě neznám, ale neviděl jsem tu jediné dobré slovo ve spojení s tvým jménem. AT asi nemá rádo skoro nikoho, kdo jim na serveru dělá bordel a hackuje.
DarkCaramelEPES píše: že jsem stejný jako když mi bylo 13 a za chvíli budu mít už občanku, tak už ten rozum nějakej mám
Nepřijde mi, že by doba mezi třináctým rokem tvého života a doba, kdy ti vydají občanku byla tolik rozdílná. Navíc nemůžu si pomoct, ale vyjadřování se pomocí smajlíků " :) ;) " mi nepřijde nijak na úrovni, kdy jsi dostal rozum a spíš mám dojem, že tím chceš všechny naštvat, protože to pro tebe nevypadá noc dobře.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#19
Hmmm, zahlídl jsem, že jsi pomáhal nováčkům? a nebyl jsem já ten člověk co ti pomohl, když jsi začínal? :D idk kde je pravda ale co si tak pamatuju, tak jsem tě v chatu teda moc neviděl krom PVP výmluv, hej možná se pletu ale lul.
cron