Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]žádost o Unban DarkCaramel

#1
1. Ban jsem dostal za hacky. Přesněji Huzuni.
2. Ták.. Vše začalo tím, že jsem s kamarádem co hrál semnou na Epes2 volal přes skype. :) Co mi řekl, at si stáhnu hacky, že to je dobré, ale at je umím používat. Poslal mi link na huzuni download, tak jsem to stáhnul a řekl si, tak proč ne no.. Zkusím to. Jo... Hrál jsem v asianu a lítal tam s FLY a někdo s A-Teamu mě viděl ,jak létám, tak jsem dostal perma ban a já poté psal na forum, že to není pravda.. :/ Tak se omlouvám za moje lži a za hrubé porušení pravidel.
3. August 24, 2017, 08:04
4. Permanentí ban.
5. Já si myslím, že Unban si zasloužím kvůli tomu: No.. Popravdě :D Unban si nezasloužím za to, co jsem provedl, tak se omlouvám za hacky i za lhaní.. Už je to doba, co jsem na epesu nehrál a myslím si, že jsem už dost vyspěl s chováním,gramatikou a rozumem.. Hacky už nemíním ani stahovat.. Pamatuju si, že jsem pomáhál nováčkům, dával jim věci a když něco nevěděli, tak jsem byl vždy ochotný poskytnout pomoc. Na epesu jsem měl rád to pravé dobrodružství, které na jiných RPG serverech nenajdu.. A z toho, co jsem ztratil, jsem si vzal jeden veliký příklad.. Rozmyslet si pořádně co udělám, než to udělám.. Ale myslím si, že každý si zaslouží druhou šanci :/ Mohu slíbit, že takové věci už se nebudou opakovat. Už píšu po 3. žádost o unban a kdybych doopravdy nelitoval toho, co jsem udělal a neměl váš server v takové oblibě, tak se rovnou na server vykašlu. Udělám cokoliv jen za to, abych se u vás polepšil. Na epesu jsem zažil plno srandy, nervů i smutku.. Našel jsem si nové kamarády.. Ale nikde jinde jsem nebyl takhle emoční, jen kvůli hry.. Proto si myslím, že si u vás zasloužím druhou šanci :/ Děkuji všem, co mi zpříjemnili mé hraní na vašem serveru.. Moc jsem si ho užil a jestli si už nikdy nezahraju, tak snad s váma ještě někdy pokecám. :) Tak snad dostanu UNBAN ať můžu okusit chuť epesu 3. Děkuji moc admium a členum a-teamu za to, že si udělali čas a tohle přečetli. Děkuji moc. Ahooj

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#2
Žádost docela dlouhá a je z toho cítit upřímná touha napravit věci co jsi napáchal dříve bohužel se ale unbany za háčky dávají jen při amnestii..
Jsem PRO ale i tak si myslím že to nevyjde.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#3
No to co jsi napsal tak ano mohl by být možný unban kdyby si te AT hodně pohlidalo ale je problém ze unban za hacky se nedává a navíc teď by jsi je mohl zase lehce použít protože nefunguje anticheat.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#4
Proti!
Tak hele.... nikdy jsem neviděl, že jsi pomáhal nováčkům....
A měl jsi hacky... takže být tebou, tak si počkám aspoň na amnestii.... (byla o vánocích, ale to jsi asi zaspal :)), protože když jsem viděl někdy ty hádky mezi tebou a ostatníma hráčema, tak bych tě nejraději nikdy neviděl už na EP.... co jsem tě viděl na EP., tak jsi jenom porušoval snad všechny pravidla co šli...

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#6
Osobně ne, to co bylo na E2 mezi tebou a ostatníma bylo chvílema dost hard kvůli totálním hovadinám. Za hacky stejnak unban asi nedostaneš, pokud se tedy něco nezměnilo, tak si nejspíše počkáš ještě dlouhou dobu.

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#8
Chápu, že jsem dělal hrozný bordel na serveru, ale není pěkné mi říct, at počkám na amnestii, když jsem psal a řeklo se mi na minulé amnestii prostě že NE :/ Takhle nikomu nemůžu dokázat to, že jsem se prostě polepšil. Já bych vám fakt chtěl ukázat, že se chci napravit. Ale jestli nedostanu šanci, tak to chápu.. Jsou tu hráči, kteří měli hacky a dostali UNBAN, jen kvuli tomu, že byli oblíbení. A kvuli tomu, že mě moc lidí nemělo v oblibě, tak já šanci nemám a takhle nemůžu ani ukázat, že jsem se fakt napravil.. :(

Re: Žádost o Unban DarkCaramel

#10
Když byla Amnestie, tak jsem si prohlížel pár příspěvků od ostatních hráčů a bral jsem si příklad z toho, co asi napsat a viděl jsem většinu, že hackovali a dostali unban.. Na jména si moc nepamatuju, ale viděl jsem tam hodně lidí, kteří tam psali o unban hlavně kvuli hackum a většina z nich ten unban dostalo a řeklo se mi, at počkám nějakou dobu at unban nedostanu jen tak za pár měsíců, tak jsem si počkal a napsal, ale koukám, že v oblibě furt u většiny adminů nejsem, takže kvuli tomuhle si někteří admini myslí, že jsem stejný jako když mi bylo 13 a za chvíli budu mít už občanku, tak už ten rozum nějakej mám a chtěl bych dosvěčit to, že už ten rozum mám, ale kvuli tomu, že mě nemá moc adminů v oblibě, tak unban právě nedostanu a to mě štve a zároven i mrzí :/
cron