Přihláška do RepairBad Teamu.

#1
1. Nick ve hře - Rochali
2. Tvůj věk - Čtrnáct let
3. Zkušenosti s opravováním krajiny - Dříve, na Epesu II jsem byl členem RB teamu, ale bohužel jsem se rozhodl odejít kvůli problémům v osobním životě. Nyní jsem ale zase zpět, a rád bych pomohl kvalitnímu serveru jak jen to bude možné.
4. Aktivita - Na serveru bývám většinou několik hodin denně, a vzhledem k realitě si mohu čas udělat kdykoliv, na jakékoliv akce.
5. Trestník - Žádné tresty, ani na E2, ani na E3
6. Proč chceš do RB teamu - Jak jsem již zmiňoval, dříve jsem musel odejít, ale nyní bych zase rád pomáhal na E III. Nejde mi žádné pravomoce, ale pouze o pomoci serveru, jelikož AT si s ním dal opravdu velkou práci. Byla by škoda ji zahodit. Navíc rozgriefovaná krajina nevypadá moc hezky, a čím více místa bude, tím více bude moci začínat nových hráčů.

Bonus -
Koukal jsem na přihlášky ostatních, kteří zde měli i pár informací o sobě, a myslím že není na škodu, kdyby mě při mém přijetí komunita RB znala.

Tedy : Bydlím v Praze, chodím stále na základní školu. Boxuji, a dříve jsem hrával závodně ping - pong. Opravdu hodně se zajímám o náboženství, sekty, kulty a společenství, jako například CultusAster a CodexAster, Satanismus, Wicca, nebo Neodruidismus. Často sleduji NHL a hokej jako takový. Ve volném čase, pokud nějaký mám trávím na Epesu, čtu knížky, nebo píšu fantasy a sci-fi povídky.

Děkuji vám za pozornost, rochali.
cron