[✔] Přihláška do RB Teamu - kaelnukem

#1
1. Nick ve hře - kaelnukem
\n2. Tvůj věk - 17
\n3. Zkušenosti s opravováním krajiny - V minulosti som bol členom RB týmu, ale to bolo ešte v dobe keď sa mohlo ničiť a stavať mimo res a zúčastňoval som sa aktívne akcií (keď sa zakázalo ničenie mimo res tak som dlho nedostal svoj RB rank a tak nejak som si ho po čase zabudol pýtať :D ). Tiež som mal vo zvyku opravovať okolie ešte pred tým, väčšinou keď som sa nudil. V kolektívu pracujem rád len online...v real life som celkom anti sociál.
\n4. Aktivita - MC ako taký hrám asi 7-8 rokov, a na epese som začal hrať keď bola pridaná ,,veža smrti,, v Lotharovom Q. Doteraz som mal veľkú pauzu, ale teraz sa plánujem opäť viac venovať epesu.
\n5. Trestník - pravidla poznám a dodržujem takže nič...
\n6. Proč chceš do RB teamu - Tak určite je to väčší relax ako boje v dungoch. Teraz mám navyše takú dobu, kedy neviem čo poriadne robiť vo voľnom čase takže by som mohol dosť pomôcť s ,,opravami,,

Re: Přihláška do RB Teamu - kaelnukem

#3
Nemám důvod být proti, záznam čistý, bývalý člen, bezproblémový... :D
\nPřipomínku ale mám, podle mě by měl být základ opravený terén v okolí (minimálně území) residence. ^-^
\nPRO.

Re: Přihláška do RB Teamu - kaelnukem

#8
kaelnukem píše:
15 říj 2017 13:10
\n1. Nick ve hře - kaelnukem\n
\nBolo ti pridané:
\nDiscord - nič (ak si vytvoríš Discord účet, tak Nás o tom informuj a dáme ti tam rank RB)
\nFórum - pridaný rank skupiny RB. Získal si prístup do podfóra "Pro členy RB Teamu". Prečítaj si pravidlá a informácie v tomto fóre
\nHra - udelený rank RB pred meno a schopnosť ničiť mimo rezidencií (v prípade ak by ti rank spadol, nahlas to v podfóre "Pro členy RB Teamu")
\n
\n
\nLOCK téma
cron