Přihláška do RB Teamu - X_Prodis

#1
1.Nick ve hře - X_Prodis (překvapivě 😁)
\n
\n2.Věk - 15 let :P
\n
\n3.Zkušenosti s opravováním krajiny - Rád si přetvařuji krajinu k obrazu svému, takže zarovnávám terén a snažím se aby to vypadalo přirozeně, samozřejmě ne vždy se to povedlo 😁....Jinak rád stavím a chtěl bych se na Epesu angažovat nějak více :)
\n
\n4.Aktivita - Na Epesu už hraju nějaký ten pátek, patřím mezi ty zkušené hráče, a má aktivita během týdne se liší, většinou tak třeba na 2-3 hodinky dorazím (ó víkendu častěji) ale je to způsobeno školou že se musím učím mno, ale každopádně na RB akce a podobné akce bych se snažil dorazit ;)
\n
\n5.Trestník - Mno, fúha, na ban listu nemohu na své jméno nic najít, ale pamatuji si že jsem dostal jednou jail na týden za bugování
\nWB (konkrétně Salfera - nestřílel do mě 😂)
\nJinak si myslím že jsem bezproblémový 😋
\n
\n6.Proč chceš do RB Teamu? - Jelikož mám dost vysoký level tak už pro mě není prioritou lvlupovat, a chtěl bych si najít nějakou novou zálibu, a jak jsem již uvedl výše, chtěl bych se na serveru angažovat nějak více a pomoct mu, aby to dotáhl dál, potom ještě rád stavím a upravují přírodní krajinu :)
\n
\n
\n
\nTímto vám děkuji že jste si přečetli tuto přihlášku a pokud budete kdokoli chtít ó mě něco vědět, určitě napište, prosím pravopisné a jiné chyby toleruje, píšu z mobilu 😂
\nS bohem Zdár, X_Prodis :P
cron