Přihláška do RB Teamu - Durango

#1
Ahojky ;)
\n1. Ve hře jsem pod jménem Durango
\n2. Momentálně je mi 16 let
\n3. Jak jste už psali v popisu RB Teamu: ,,Kudy procházím a krajina, poničené nebo skoro zničené stavby jsou na bodu rozpadu opravím.“ (ok, ok... takhle přesně to tam nebylo :D ) Jinak nejvíc jsem asi upravoval krajinu kolem svého home (zadělal jsem kamenem díry po dolování ve skále, upravil a vyrovnal zem atd.).
\n4. Tato otázka je pro mě docela těžká. Minecraft? Asi vám to nebude stačit, ale začínal jsem na 1.4. nebo 1.5. Jak dlouho skutečně netuším. Na Epesu už určitě budu něco přes 2, 3 roky. Mezitím jsem měl, ale spousty přestávek.
\n5. Já sám o žádným trestu nevím, nebo si na žádný nevzpomínám. Možná by se nějaké našli, ale já si na žádný nevzpomínám. :idea:
\n6. O RB teamu jsem přemýšlel už dřív. Přijde mi to jako dobrý nápad, už jenom z toho důvodu, že ta krajina je vážně místy strašná. Nebo aspoň bývala. Moji přátelé, se kterými jsem na Epesu začínal, už dávno nehrají. A tak kromě mého vylepšování home a nebo (dříve) stavění frakčních home, nemam na Epesu už moc podnětů proč pokračovat ve hraní. Tak by to pro mě mohl být další přínos proč zůstat. A už jsem dlouho nebyl v žádném větším kolektivu lidí, tak by to byla další příjemná změna.
\n
\nNo, to by mělo být všechno ;)
cron