[✔] Přihláška do RB - MrBossik

#1
1. MrBossik
\n2. 15 a půl let!
\n3. Už jsem byl na mnoho RB akcích a mimo to jsem taky opravoval krajinu dosti když jsem byl v RB ještě za dob Crafty. Mimo jiné upravuji i dost krajinu okolo svých rezidencí protože se mi samozřejmě ne vždy líbí tak jak je přirozeně.
\n4. Minecraft hraji už od 1.2.5 a na serveru hraji přibližně 3 roky a 6 měsíců. Momentálně jsem dosti aktivní, stavím pro pár lidí a makám na svých projektech. Doufám že mi ta aktivita vydrží :).
\n5. Na kontě mám tempban který je ale z roku 2015, pak jail za "znetvoření krajiny" tento jail sice byl neoprávněný ale to mi samozřejmě nikdo nebude věřit :) a poté mute na 5 hodin za spam a.k.a. 2x jsem omylem zkopíroval text do publicu který byl až moc dlouhý.
\n6. V RB jsem už byl 1 za doby kdy tu byla Crafta tam jsem byl velmi aktivní a podílel se na hodně akcích a i mimo akce jsem hodně opravoval krajinu.. Poté kvůli času jsem odešel, to samé se stalo i po 2. Po 2 jsem tam byl za fetbula a přestal jsem hrát, tak jsem skončil v RB. Podílel jsem se mimo to na několika akcích. Kromě mě aktivitě kdy jsem odešel 2x z RB, mám motivu až až na to abych byl zas v RB a stavěl, nejde mi o žádný odměny, bohatý jsem dost (kdo krade je bohatý :) ). Chci hlavně upravovat krajinu protože mě to baví a rád hledám hnusný resky a nahlašuji hráče :twisted: (doufám že si to nevyložíte nějak blbě).
\nMyslím že jsem toho k přihlášce napsal až až :).
\n
\nS pozdravem Bossyk

Re: Přihláška do RB - MrBossik

#6
Po projednání s členy vyššího RB Teamu jsme se rozhodli, že jsi přijat do RepairBad Teamu serveru Epes.
\nVšechny potřebné permisse dostaneš do pár dnů (Rank ve hře, rank na forum, rank na DC)

Re: Přihláška do RB - MrBossik

#7
Bossyk píše:
30 zář 2017 16:55
\nMrBossik\n
\n
\nBolo ti pridané:
\nDiscord - Rank RepairBad - máš prístup do textového a hlasového kanálu RepairBad Teamu
\nFórum - pridaný rank skupiny RB. Získal si prístup do podfóra "Pro členy RB Teamu". Prečítaj si pravidlá a informácie v tomto fóre
\nHra - udelený rank RB pred meno a schopnosť ničiť mimo rezidencií (v prípade ak by ti rank spadol, nahlas to v podfóre "Pro členy RB Teamu")
cron