[✔] Prihláška do RB - AlexNeo

#1
1. Nick ve hře - AlexNeo
\n2. Tvůj věk - 13
\n3. Zkušenosti s opravováním krajiny - mimo epesuj hrám ešte mc na xboxe a tam dosť často opravujem terén kvôli creeperom a opravil som si teren okolo svojho hradu na epesuj, pracovať v kolektíve mi nevadí
\n4. Aktivita - mc hram cca 6/7 rokov a epesuj asi 1 a na servery budem často zatiaľ len základná škola takže učenia nieje moc :D takže vždy ked bude RB akcia by som sa mal dostaviť
\n5. Trestník - warn za zabíjanie bossa cez stĺp to už robil asi každý priznajme si :D
\n6. Proč chceš do RB teamu - niekedy proste nemám čo robiť takže by som mohol nejako pomôcť

Re: Prihláška do RB - AlexNeo

#8
Po projednání s členy vyššího RB Teamu jsme se rozhodli, že jsi přijat do RepairBad Teamu serveru Epes.
\nVšechny potřebné permisse dostaneš do pár dnů (Rank ve hře, rank na forum, rank na DC).

Re: [✔] Prihláška do RB - AlexNeo

#9
AlexNeo píše:
30 zář 2017 18:22
\n1. Nick ve hře - AlexNeo\n
\n
\nBolo ti pridané:
\nDiscord - Rank RepairBad - máš prístup do textového a hlasového kanálu RepairBad Teamu
\nFórum - pridaný rank skupiny RB. Získal si prístup do podfóra "Pro členy RB Teamu". Prečítaj si pravidlá a informácie v tomto fóre
\nHra - udelený rank RB pred meno a schopnosť ničiť mimo rezidencií (v prípade ak by ti rank spadol, nahlas to v podfóre "Pro členy RB Teamu")