[✖] Přihláška do Repair Bad - AplleTree

#1
Ahoj, já sem AplleTree a chtěl bych se stát jedním z členů RB
\n
\nPřihláška
\n
\n1.Můj nick je AplleTree
\n2.Můj věk je 14,3 let
\n3.Na dřívějším forumu jste mně přijaly do RB ale já pak byl delší dobu neaktivní a proto se to jaksi zapomnělo (byl sem na 3 akcích)
\n4.Aktivně hraji na serveru 3,5 - 4,5 roku měl sem asi 2 pauzy které trvaly až 1 nebo 2 měsíce
\n5.Před půl rokem sem odcizil dům bez rezidence, za trest sem přišel o věci co sem měl dovnitř a byl sem v jailu
\n6.To proč chci do RB vyjmenuji v 7. bodech :
\n
\n1a.Hodně rád stavím a RB je zrovna o tom že stavíš a opravuješ krajinu
\n2a.Chci prodloužit životnost mého oblíbeného serveru
\n3a.Často se zasměji nad rezidencemi které zažily výbuch atomové bomby :D
\n4a.Chci mít nové kontakty na členy RB
\n5a.Když sem byl v RB bylo to fajn
\n6a.Někdy nemám co dělat na epesu a RB by můj čas kreativně na epesu zaplnila
\n7a.Mám rád když jsem na takových akcí kde je více hráčů
\n
\n
\n+Bonus
\nŽiji v jedné malé vesnici u Pardubic která má méně než 250 obyvatel, chodím na SDH (Sbor dobrovolných hasičů)
\nBaví mně čtení encyklopedií a vtipných knih. Sbírám mince (mám 2 z roku 1786) a chodím
\ndo 8. třídy (měl sem hold odklad až se mně budete ptát)
\nA rád hraji hraji hry - Watch dogs, Life is strange, The Forest, MineCraft, Miscreated, this war of mine, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS a Walking dead
\n
\nDoufám že jste si užily ty 4 minuty života čtením mé přihlášky do RepairBad :) (Upraveno kvůli názoru vládce TelefoniaRidera)
\n
\nBy Jablečný strom
Naposledy upravil(a) AplleTree dne 01 říj 2017 17:59, celkem upraveno 2 x.

Re: Přihláška do Repair Bad - AplleTree

#5
Po projednání s členy vyššího RB Teamu jsme se rozhodli, že jsi bohužel nepřijat. Opravdu nehodláme mít v týmu někoho, kdo ještě prohlašuje, že je hodný, když "tomu kidovi" vrátil jeho residenci.
cron