[✖] Prihláška do RB Teamu - ElieGiant

#1
Nick ve hře - ElieGiant
\nTvůj věk - 16
\nZkušenosti s opravováním krajiny - Vždy ked som si hladal plac / miesto kde chcem niečo postaviť som našiel rozbitú krajinu a vždy som to opravil.
\nAktivita - Minecraft hrávam už dlho. Aktívny som lenže toto je moj druhý acc lebo na starý neviem password. Aktivita nebude porblém
\nTrestník - Sezna
\nProč chceš do RB team - Chcel by som pomôcť serveru opraviť krajinu lebo hlavne ked prídu nový hráčy a uvidia tú rozbitú krajinu tak si nepomislia práve to najlepšie o servery. Proste chcem pomôcť serveru. Z pozdravom fre3style

Re: Prihláška do RB Teamu -

#5
Hm fre3style už asi nebude helper :/
\nJediné co jsem se dozvěděl je že ti je 16 a nasledně že si freestyle #BudemHelper
\nPřihláška dle mého moc stručná a pokud slovenština nemá jiné grammar pravidla tak sis to moc po sobě nepřečetl (Je možné že je to dobře, nejsem slovák :D :D :D)
\nZatím malé pro

Re: Prihláška do RB Teamu - ElieGiant

#10
Telefone, já právě nevím. Pokud chce dělat něco dobrovolného, nemám důvod mu v tom bránit, ale prostě... :D Je to jako když se já dobrovolně objevím u nějakého bosse nebo v boji, ale i to se už tu bylo... :'D
\nA hlavně, svéro, proč řešíš budoucí pobyt phiwingse na serveru v něčí přihlášce do RB? :D
cron