RepairBad "RB" Team - Kdo jsme, co děláme?

#1
Člověk procházející se po volném světě si zkrátka nemůže nevšimnout, že na místech, kde nejsou rezidence (většinou je to hned u spawnu do Worldu) se „válí" spousta přebytečných věcí. Jsou to věci jako nečekané díry v zemi, jen tak povalující se bloky na místech, kde nemají co dělat, nebo nedodělané či polo zničené stavby. Zkrátka věci, které by tu vůbec neměli být a kvůli kterým se na spoustě serverů dělá WIPE.
Obrázek

Co je to RepairBad "RB" Team?

Uklízíme krajinu a velmi tím pomáháme serveru a hráčům. Boříme buď opuštěné, zničené, rozpadlé residence, upravuje přírodu abychom jí navrátili její krásu, tak i adminsky zabavené residence určené k demolici (Například elíkárny, hackerské residence, apod.). Jde o to, že těchto přebytečných věcí je třeba se zbavit, a to z těchto důvodů:
- Ničí to přírodu
- Dodává to odpuzující efekt
- Nevinný kolemjdoucí může zničehonic spadnout do nějaké díry
- O důvod navíc, proč by měl být na serveru WIPE


Proto jsem si řekli, že se spojíme, vezmeme si do ruky nějaké ty bloky, potřebné nástroje, jídlo, a jednoduše vyrazíme provádět ,,dobročinnou akci". Ano, i tak se tomu dá říct, je to dobročinná akce pro server, aby nevypadal katastrofálně a abychom se vyhnuli zmiňovanému WIPU.

Pokud jste v RB týmu máte samozřejmě také nějaké pravidla. Tady je pracování vaší povinností. Berte to jako frakci; nebojuješ, nejsi aktivní, nepomáháš = jsi vyřazen.


Postup v RB Teamu
Když se k nám připojíš, staneš se Nováčkem RB Teamu. Získáš výjimečnou schopnost stavět a ničit bloky mimo residence (Samozřejmě pouze pro účely RB Teamu). Když se zaběhneš v Teamu a budeš mít za sebou několik akcí, povýšíme tě na Člena RB Teamu. Získáš tím přístup k residencím RepairBad Teamu, kde si budeš moci sebrat potřebný materiál k práci. Pak se můžeš stát plnohodnotným Členem RB Teamu a využívat všechny výhody, jako například: neomezené množství materiálu, nastavení noci, noční vidění a extrémně rychlé ničení bloků.
Za vaši oddanost a bezproblémový přistup se můžete dostat až do Vedení RepairBad Teamu, čím se vám otevřou dveře do AT Epesu.


Společné RB akce
Pravidelně se konají společné RB akce, kdy se co nejvíce členů sejde v určený čas (většinou od 18:00, výjimky jsou pátky, kvůli CW/ Vládci) a společně pracují v daném regionu či oblasti. Zúčastnit by se mělo co nejvíce členů půjde, protože vyžadujeme častou aktivitu. Pokud ovšem zkrátka nemůžete a dáte nám o tom vědět, pochopíme to. Za každou akci se dostávají unikátní odměny.


Demolition zdar,
RepairBad Vedení
cron