[_col_ & PAVLiTKO] 2v2 PVP Event - 2.5.2020 ve 20:15.

#1
 • Datům konaní: 2.5.2020 v 20:15 se otevře brána na /warp eventzone (portál „SPECIÁLNÍ EVENTY"), takže je nutností mít hotový QUEST od Eventera!
  (Quest naleznete, že půjdete ze spawnu na /warp eventzone a hned po levé straně je parkour k npc)
 • Typ eventu: 2v2 PVP Event, dvojčlenné týmy. Budou to klasické rychlé 2v2 boje s věcmi, které byly již v předchozím eventu.
 • Jak se zapojit: Kdo se bude chtít přihlásit uveďte v této témě svůj nick a také nick vašeho spolubojovníka.
  -REGISTRACE se ale otevírá až 30.4.2020 ve 12:00, aby měli všichni stejnou šanci na přihlášení. Dřívější přihlášení nebereme v potaz. Mezitím můžete vymyslet složení teamů.
  -Také stojí za zmínku, že registrace je omezena počtem 12 TEAMŮ (Takže 24 hráčů). Nechceme totiž, aby se event protáhl do pozdních hodin.
 • Odměny (pro každého z teamu, odměny mohou se ještě změnit):
  1. místo: Diamantová truhla, dia klíč, alchymistická bedna
  2. místo: dia klíč, zlatý klíč, alchymistická bedna
  3. místo: 2x Alchymistická bedna
 • Jak bude event probíhat?
  -První kolo proběhne tak, že se klasicky rozlosuje 6 teamů proti sobě, takže po jedné prohře daný team vypadává. Jakmile budeme mít 6 výherných teamů můžeme se vrhnout na druhé kolo, které proběhne stejně jako první a jakmile budeme mít 3 výherní teamy půjdeme na poslední kolo, které bude probíhat tak, že každý team se utká s každým, takže kdo získá nejvíce bodů vyhrává první místo.
  -Zápasy budou probíhat tak, že pokud umře jeden člen teamu a druhý člen to vyhraje tak postupuje celý team. To samé pokud jeden člen teamu nebude spolupracovat bude diskvalifikován celý team!

  -Na event mějte úplně prázdný inventář, po dobu konání eventu bude vypnuté epmmo, tak se na to prosím připravte.
  -Všechny dotazy a připomínky směřujte na organizátory eventu, takže cola (discord id: _col_#8694) nebo PAVLiTKa (discord id: PAVEL#6272).
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 30 dub 2020 14:43, celkem upraveno 1 x.

Re: [_col_ & PAVLiTKO] 2v2 PVP Event - 2.5.2020 ve 20:15.

#3
Myslete ještě na to, že i zde musíte mít schválený příspěvek v případě že nemáte "ověřený" účet. Pokud se chcete vyvarovat tomu, že Vás někdo předběhne klidně může být Váš team zapsán někým jiným. Ovšem v samostatném příspěvku - abychom se vyvarovali tomu, že jeden hráč zapíše najednou třeba 5 teamu.
cron