Nicméně pojďme si zasoutěžit!
- Pohár pro vítěze (3 místa)
- Ocenění pro nejlepšího střelce, nahrávače a nejproduktivnějšího hráče turnaje
Protože pravděpodobně nebude časový prostor nechávat vás sehrát přípravné zápasy:
- 3v3 (Red vs Blue)
- Doba hry je 5 minut, v případě remízy se prodlužuje do doby, než jeden z týmů vstřelí gól
- V případě, že se puk dostane z vnějšku do sítě branky, následuje vhazování v obranném pásmu - sledujte zprávy v chatu
- (Popis kruhů na vhazování je na obrázku)
- Na ledovou plochu lze vstoupit pouze s prázdným inventářem
Pravidla:
- Hlásit se lze do 4.6. 23:59:59
- Hlašte se jako hotové týmy pod tento příspěvek
- Podle počtu zájemců bude zveřejněn systém soutěže
- Nepřítomného člena týmu může zastoupit náhradník, který nepůsobí v jiném týmu. Náhradník zároveň nemá nárok na případnou odměnu
- Všem přihlášeným doporučujeme sledovat toto téma
ROZPIS ZÁPASŮ
- Zápasy základní skupiny: Neděle 20:10 - 21:30, pokud to z nějakého důvodu nestihneme dohrát, tak pokračujeme v pondělí ve stejnej čas
- PlayOff: Úterý 20:10 (může se změnit po domluvě s účastníky)
Skupina A:
1. Vyznavači Magulismu: 9b - přímý postup do semifinále
2. Borci od Jezevčí skály: 6b
3. Lopaťáci z DSA: 2b
4. Meloun: 1b
Skupina B:
1. Krysáci a ldort: 8b - přímý postup do semifinále
2. Ministri hokeje: 6b
3. Baranie nohy: 2b
4. IDK: 2b
Pořadí mezi 3. a 4. místem rozhodl vzájemný zápas
1. Borci od Jezevčí skály - Lopaťáci z DSA 3:1
2. Krysáci a ldort - IDK 3:0
3. Vyznavači Magulismu - Meloun 5:0
4. Ministri hokeje - Baranie nohy 1:0
5. Borci od Jezevčí skály - Vyznavači Magulismu 1:2
6. Krysáci a ldort - Ministri hokeje 1:0 pp
7. Lopaťáci z DSA - Meloun 1:0 pp
8. IDK - Baranie nohy 0:1 pp
9. Borci od Jezevčí skály - Meloun 5:0
10. Krysáci a ldort - Baranie nohy 2:0
11. Lopaťáci z DSA - Vyznavači Magulismu 0:1
12. Ministri hokeje - IDK 1:0 pp
PLAYOFF- První ze skupiny postupuje přímo do semifinále
- Týmy na druhém a třetím místě se utkají o zbylá 2 semifinálová místa
Q2. Baranie nohy-Borci od Jezevčí skály 0:4
S1. Ministri hokeje vs Vyznavači Magulismu 3:0
S2. Baranie nohy vs Krysáci a ldort 0:1 pp
O třetí místo: Baranie nohy vs Vyznavači Magulismu 1:0
Finále: Krysáci a ldort vs Ministri hokeje