Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#81
Zdravím všechny, jelikož ve warchiefs mě nevzali protože zdejší ArkenThas není schopný žádný domluvy tak jsem se rozhodl že na ně seru a zkusím to tu u vás.

1. Mám discord a nemám problém s domluvou, na dc jsem aktivní každý den.

2. Expím skoro všechno, ale ted poslední dobou expím hlavně sekery. Sekery 43lvl, meče 59lvl, kladiva 42lvl

3. RPG level: 40 a brzo se pokusím vytáhnout na lvl 45

4. Prozatím bez problémů, ale jelikož chodím do práce tak nevím jak na tom budu, ale když nebudu moct tak předem se budu omlouvat.

Přeji hezký den.

BlackDragon09

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#84
1. Komunikace by nebyl problém mám discord ale někdy nebudu moct mluvit ale budu poslouchat.
2.expím sekery a až dosáhnu většího lvl tak budu expit kosy a expím ještě luky a tak nějak mámo i meče ale nejvíce expím sekery.
3.mám lvl 20.
4.Moje aktivita by byla okolo 5 až do půlnoci i víc jelikož chodím do práce a vracím se z práce ve 4 ale budu se snažit co nejvíc dorážet na server a na wb a ostatní (eventy).
5. Moje jméno na serveru je SaMuRaicz a možná mě znáte někdo z Darkgods pod nickem DepressedZom, hrál jsem tu minulý rok ale bohužel jsem přestal hrát kvůli problémům o kterých bych radši nemluvil tak jsem byl off, Ale teď jsem zpět a budu hrát nejvíc jak budu moct abych měl čas i na jiné aktivity doma a na jiné hry.

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#85
1. Komunikace je velice důležitá jak pro nás, tak pro vás. ( komunikujeme na DC, pokud nebudete chtít mluvit je to škoda, nemusíte ale minimálně poslouchat je potřeba )
Discord mám, mluvit a naslouchat můžu

2. Aktivně XPit epmmo sekery nebo meče, čím větší level tím lépe.
meče: 31, sekery: 26

3. RPG level: minimálně 20
Mám aktuálně 27

4. Aktivita při pevnostech, WB + skupinovém dungeonu
Jistě

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#86
1. Nick: Dismantled

2. RPG Level: 25

3. EPMMO:
Mece 30
Sekery 39
Rybareni 29
ostatné sú nízke až zanedbateľné
4. VIP: 90 Dní

5.Gear: 2 Sety kombinovanej Pt4 zbroje z rôznych setov, Lovkyňa, Silveria, Demonuv Uchvatitel

6. Aktivita: 4/8h denne

7. Frakční historie: Pred rokom som bol v Hlidke, potom som prestal hrať.

8. Discord: Detektív Lexušan#4488

9. Něco navíc: Som priateľský, rád pomôžem s hocičím od varenia Elixírov až po WB. Od frakcie očakávam pomoc s questami a WB, taktiež príjemnú komunitu.

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#87
SaMuRaIcz píše: 1. Komunikace by nebyl problém mám discord ale někdy nebudu moct mluvit ale budu poslouchat.
2.expím sekery a až dosáhnu většího lvl tak budu expit kosy a expím ještě luky a tak nějak mámo i meče ale nejvíce expím sekery.
3.mám lvl 20.
4.Moje aktivita by byla okolo 5 až do půlnoci i víc jelikož chodím do práce a vracím se z práce ve 4 ale budu se snažit co nejvíc dorážet na server a na wb a ostatní (eventy).
5. Moje jméno na serveru je SaMuRaicz a možná mě znáte někdo z Darkgods pod nickem DepressedZom, hrál jsem tu minulý rok ale bohužel jsem přestal hrát kvůli problémům o kterých bych radši nemluvil tak jsem byl off, Ale teď jsem zpět a budu hrát nejvíc jak budu moct abych měl čas i na jiné aktivity doma a na jiné hry.
Benel_ píše: 1. Komunikace je velice důležitá jak pro nás, tak pro vás. ( komunikujeme na DC, pokud nebudete chtít mluvit je to škoda, nemusíte ale minimálně poslouchat je potřeba )
Discord mám, mluvit a naslouchat můžu

2. Aktivně XPit epmmo sekery nebo meče, čím větší level tím lépe.
meče: 31, sekery: 26

3. RPG level: minimálně 20
Mám aktuálně 27

4. Aktivita při pevnostech, WB + skupinovém dungeonu
Jistě
Fedrigon píše:
01 lis 2020 18:48
1. Mám Discord :)
2. meč na level 19 a sekery na level 7
3. Mám level 18 :)
4. Jsem aktivní hlavně ráno, a na Wbossech bych byl určitě aktivní! :)

btw. ve hře jsem Rakkath :)
Všichni přijati, potřeboval bych po Vás, abyste mi poslali žádost na discordu - Fufen#3660, poté se dozvíte co a jak.
@Dismantled - dali jsme o tobě hlasování, hádám, že během dneška se ještě ozvu.

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#89
ESCapeXX píše:
04 lis 2020 22:28
Zdravím dámy a pánové, můj nick je ESCapeXX, bohužel zatím je 18 level, hraji 5 dní. Aktivita denní, discord mám ESCape#5510, rád se učím nové věci a expím meče, zatím level 14.
To by sis nesměl podávat žádost do všech frakcí na serveru, mám takový pocit že jednohlasně nepřijat. :)

Re: Nábor válečníku do frakce DarkGods !

#90
TheDarkLord173 píše:
05 lis 2020 07:05
ESCapeXX píše:
04 lis 2020 22:28
Zdravím dámy a pánové, můj nick je ESCapeXX, bohužel zatím je 18 level, hraji 5 dní. Aktivita denní, discord mám ESCape#5510, rád se učím nové věci a expím meče, zatím level 14.
To by sis nesměl podávat žádost do všech frakcí na serveru, mám takový pocit že jednohlasně nepřijat. :)
Ano, jak píše DarkLord, pokud se chceš stát členem naší frakce, musíš se dobře rozmyslet, jaká z těch 3 hlavních frakcí je pro tebe cílem, protože když si dáš přihláškou do všech, nedělá to nejhezčí dojem..
Během dnešního večera (hádám) by se tu měla zobrazit nová forma náboru, tak můžeš počkat na tu, jestli se budeš chtít přidat k nám.