Re: epes 3

#91
SantaJunior píše:
07 lis 2017 21:00
\nAhoj jelikož jsem před pár dny díval na staré zprávy na webu tak mně zaujala taková věc jménem ,,války skladů" právě na toto mám dotaz jestli byste tohle nechtěli po takovém měsíci spustit bylo by to zajímavé a jestli to nechcete někdy nadále spouštět bylo by to možná fakt super.\n
\nAž budou itemy a peníze v oběhu. Po měsíci toho tolik zase nebude.. Viděl bych tento druh eventů na minimálně půl roku po spuštění

Re: epes 3

#92
Musím si priznať že ma toto trochu rozplakalo a dojalo že bude nový Epes 3
\nTeraz mám zo par otazok =
\n1. Dostaneme aspon na zaciatok nejake iron brnko
\n2. Ked to bude na novej verzii tak sa budu používať tie šipy ktore davaju strengh II, fire rezist atd ?
\n3. Budu tam aj nove mobky, napriklad pisečný zombik, polarny medved atd ?
\n4. Myslite si že to bude lagovať ?
\n
\n+dajte prísnejšie tresty za použivanie hackov :D

Re: epes 3

#93
HunterVampire píše:
07 lis 2017 21:22
\nMusím si priznať že ma toto trochu rozplakalo a dojalo že bude nový Epes 3
\nTeraz mám zo par otazok =
\n1. Dostaneme aspon na zaciatok nejake iron brnko
\n2. Ked to bude na novej verzii tak sa budu používať tie šipy ktore davaju strengh II, fire rezist atd ?
\n3. Budu tam aj nove mobky, napriklad pisečný zombik, polarny medved atd ?
\n4. Myslite si že to bude lagovať ?
\n
\n+dajte prísnejšie tresty za použivanie hackov :D\n
\n1. Základní set k mání nejspíš bude podobně jako na Epesu 2.
\n2. Nevidím v tom problém. Některé možná nepůjdou, ale zmiňovaný strenght by mohl, pokud se nenajde problém.
\n3. Jistě.
\n4. Hra se bude postupně optimalizovat a lagy se budou redukovat. Nikdo neví, jak se to bude třeba při 60 online hráčích chovat.

Re: epes 3

#100
Nebo spíše smazat staré topicy z tohohle fora, ne všechny, v pokecu bych nějaké téma nechal apod.. byla by v tom lepší orientace při začátku E3.
cron