Potencionalne dostanie sa z BL?

#1
Zdravim. Takze aby som isiel rovno k veci .. Asi ste si vsimli ze som teraz ziadal o unban , bohuzial neuspesne z dovodu toho , ze som na BL.
Avsak tuto vec by som chcel zmenit a konecne sa nejako “zlegalizovat” lebo chcel by som si na vasom serveri zahrat.
Je tu vela ciest ako si tu zahrat ale fakt nehodlam sa tu cez VPNka prihlasovat a skryvat jak autista .. Keby sa to zistilo, ze tu hram tak by sa moja sanca na dostanie sa z BL este zhorsila , bola by priam nemozna.
Aby som sa uz dostal k veci , chcem vediet ci je tu nejaka cesta sa dostat z BL . Som tam uz dost dlho a podla mna som vam aj dokazal ze za to za co tam som uz by som
nemal byt sudeny lebo uz sa viem spravat co som vam dokazal na uctu Pukanec_ ale zas som tam spravil inu sracku.. staval som strechu - to vsetci viete :D Ale podla mna a podla mna mozem povedat aj za inych ludi v mojom pripade je dolezite ze sa viem spravat a tie moje tresty za ktore tam som .. niektore siahaju aj do 2014 dokonca a je to dlha doba takze ak mam narovinu povedat.. Chcem sa odtial dostat a aby tu nechybalo trosku naivity a optimismu tak dufam v to ze sa mi to podari :D

Chcel by som teda pocut nejake to vyjadrenie od hlavne clenov AT lebo maju rozhodujuce slovo ale taktiez nejaku tu diskuziu od hracov.

Prajem pekny den.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#2
Spousty lidí snívá o Števu,
Já těmhle řečem věřit nemohu.
Všichni čekají Števův hlas,
Však Števo je všude kolem nás!
Není to starý mudrc nad námi, ani kralevic chráněn hradbami,
není to žádná záhadná síla,Ačkoli lidem by byla by milá.
Jako boha uznávám sebe,
Jako štěstí vnímám tebe!
Jako život sluneční jas, Jako věčnost obilný klas,
jako kata temnou noc,
má snad někdo větší moc ?!
Kdo tvrdí, že všechno stvořil Štévo,
Má zastřený zrak i sluch!
Láska jest, když sluneční paprsky protnou oblohu,
Smutek, když dotknout se jich nemohu.
Je mi jedno, kdo co praví,
Rozvernost, jak větřík hravý.
Lidstvo se chvástá vírou v Štéva,
Když pomoci má, vezme roha!
Každý koná v Štévově jménu,
Pomáhat bližnímu svému ?
Pomůžeme možná sobě,
V téhle uspěchané době.
Pokud se Ti něco nechce,
Za víru se schováš lehce…
I stromů v lesích je však míň,
Než lidu co řekne psovi – Zhyň.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#4
SantaJunior píše:
11 pro 2018 15:36
Pokud vim tak kdyz mas jinou ip tak i tak by te to nemelo pustit (nevim pouze kdyz bezi anticheat nebo i normalne)
Mám dojem že anticheat tě nevyhodnotí jako potencionální VPN pokud si to hodíš někam do Čech nebo na Slovensko.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#5
sirojezkin píše:
11 pro 2018 18:37
SantaJunior píše:
11 pro 2018 15:36
Pokud vim tak kdyz mas jinou ip tak i tak by te to nemelo pustit (nevim pouze kdyz bezi anticheat nebo i normalne)
Mám dojem že anticheat tě nevyhodnotí jako potencionální VPN pokud si to hodíš někam do Čech nebo na Slovensko.
To nevim, nikdy jsem to nezkousel a zkouset to nebudu a stejne mam ban.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#7
DesTrixPlayer píše: Z BL se dá dostat pomocí amnestie, kterou vyhlašuje AT.
Nejsem si ted na 100% jistý, ale myslím si, že hráč na bl nemá šanci ani na amnestii, ta se týká hlavně těch, co využívali hack klient. Je možné že se pletu, ale tuším, že to tak je.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#8
Plejmen píše:
12 pro 2018 16:00
DesTrixPlayer píše: Z BL se dá dostat pomocí amnestie, kterou vyhlašuje AT.
Nejsem si ted na 100% jistý, ale myslím si, že hráč na bl nemá šanci ani na amnestii, ta se týká hlavně těch, co využívali hack klient. Je možné že se pletu, ale tuším, že to tak je.
Jo, máš pravdu, hráči co se dostají na BL nemají mít žádnou šanci se na Epes vrátit...

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#9
Měli by mít ;) Jako hodně závažné bugování s duplikací to bych jim šanci nedával, ale jinak ano... Dokonce co si pamatuji, tak štefko ub dostal a snad hned ten večer dostal ban a ani k tomu nebyl žádný pádný důvod.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#10
DesTrixPlayer píše:
12 pro 2018 16:13
Plejmen píše:
12 pro 2018 16:00
DesTrixPlayer píše: Z BL se dá dostat pomocí amnestie, kterou vyhlašuje AT.
Nejsem si ted na 100% jistý, ale myslím si, že hráč na bl nemá šanci ani na amnestii, ta se týká hlavně těch, co využívali hack klient. Je možné že se pletu, ale tuším, že to tak je.
Jo, máš pravdu, hráči co se dostají na BL nemají mít žádnou šanci se na Epes vrátit...
Pokud to myslíš jako narážku, tak já za to nemohu, ja to tak nevymyslel. (pokud to tak tedy doopravdy je :D)
Jinak stefko není jediný, který chce z blacklistu pryč, a jelikož už jsme to odepřeli jiným, nemůžeme si říct že zrovna jemu to povolíme. Pokud se tedy pletu (je to klidně možné) a na amnestii tedy může, tak proč né. Ale jinudy cesta nevede, pokud se AT nerozhodne dát možnost všem lidem z BL se z něho dostat (což není moc pravděpodobné). Ale jednotlivcům to nikdo nedovolí, bud ať mají šanci všichni nebo nikdo, jinak AT ví, že většina hráčů tady bude psát "pro" dostání se z bl, ale osobně si myslím, že na to nebude brán zvlášť ohled.
Navíc dostání se / zrušení BL se tu už řešilo: viewtopic.php?f=6&t=845&hilit=blacklist
cron