Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#11
Tak ale podla mna ide tu o to , ze ked sa pozreme na BL tak tam su proste 90% ludi co bugovali a take podobne blbosti a ako nechcem hovorit , ze som nejaky svaty ale oproti nim je podla mna svaty kazdy. Tak ja som to tu niekde cital , ze z BL proste ked uznaju zavhodne ked to odhlasuje AT tak sa ten clovek moze dat prec preto ma to napadlo.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#13
No ja viem , ze tam neni moc moznosti ako sa dostat z BL , skor ziadna ale taktiez tam bolo napisane , ze AT moze po zvazeni u niektorich cuvnut a potom samozrejme treba napisat unban a popripade amnestiu (skor tu amnestiu) . Samozrejme taci ako napr. palko uz si tu nikdy nezahraju ale teraz nehovorim len za seba , je tam par ludi (tie PSC) Ktori by si to aj zasluzili , nechcem sa medzi tych co si to zasluzia zaclenovat lebo to je na AT aby rozhodli kto si to zasluzi. ale nejako sa snazit musim . Ako teraz tymto topicom a aj tym ze za Pukanca som dokazal , ze uz nejsom tupec ( no.. podla toho v ktorom ohlade :D :D) Predsa viete , ze ja som jeden z mala ktory je na BL za spravanie . Niektore tresty su niekde az v 2014-15 a podla mna spravanie asi jedina vec ktora sa da zmenit vekom.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#14
3 roky co tu hraju opakuji jednu věc furt dokola a to je ta že dávat Lidi na BL by se měli lidi podle toho co s těma cheatama napáchali a ne za to že použili flyhack ke stavění střechy jako sorry vůči AT ale tohle je prostě vtipná klukovina a člověk by za to měl mít možnost dostat druhou šanci ty tresty jsou tady absolutně přemrštěné ( v některých pripafech) já bych neřekl kdyby s tím flyhackem zabíjel WB nebo tak ale však on stavěl střechu :D jako ano porušil pravidla ale za to to udělal fakt v enormně nízkém způsobů většina lidí na BL totálně zničila komunitu / ekonomiku / nebo získala peníze do vlastní kapsy ale být na BL za tohle mi přijde jako totální výsměch absolutně prostě nechápu proč se těm lidem nedá možnost koupit za 2 Kila unban a přejít to :D místo toho aby byly obě strany spokojené a ještě byly peníze na provoz serveru tak se tu dávají bany za to že kluci dělají klukoviny :D chápu že vás nebaví banovat ty lidi znova nicméně dávat tohle jako první trest mi přijde naprosto nesmyslné měl by se hodit PB i IP ban aby jste ty lidi Švihly přes ruce a řekli že takhle ne ale dát člověka na BL za to že staví střechu s pomocí flyhacku? :D

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#15
sverrirCZ píše:
15 pro 2018 07:14
3 roky co tu hraju opakuji jednu věc furt dokola a to je ta že dávat Lidi na BL by se měli lidi podle toho co s těma cheatama napáchali a ne za to že použili flyhack ke stavění střechy jako sorry vůči AT ale tohle je prostě vtipná klukovina a člověk by za to měl mít možnost dostat druhou šanci ty tresty jsou tady absolutně přemrštěné ( v některých pripafech) já bych neřekl kdyby s tím flyhackem zabíjel WB nebo tak ale však on stavěl střechu :D jako ano porušil pravidla ale za to to udělal fakt v enormně nízkém způsobů většina lidí na BL totálně zničila komunitu / ekonomiku / nebo získala peníze do vlastní kapsy ale být na BL za tohle mi přijde jako totální výsměch absolutně prostě nechápu proč se těm lidem nedá možnost koupit za 2 Kila unban a přejít to :D místo toho aby byly obě strany spokojené a ještě byly peníze na provoz serveru tak se tu dávají bany za to že kluci dělají klukoviny :D chápu že vás nebaví banovat ty lidi znova nicméně dávat tohle jako první trest mi přijde naprosto nesmyslné měl by se hodit PB i IP ban aby jste ty lidi Švihly přes ruce a řekli že takhle ne ale dát člověka na BL za to že staví střechu s pomocí flyhacku? :D
Hádám že na tom BL nebyl jen za jeden flyhack, ale předcházelo tomu víc věcí, avšak pokud poslední věc za kterou se tam dostal, byla tak absurdní, možná by šanci dostat mohl. Souhlasím s tím jak tu někdo psal, že chování a způsob vyjadřování se jako jedná z mala věcí opravdu změní. Jestli je to teda tak, byl bych pro.

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#16
A jak mám vědět, jestli s tím škodu napáchali, nebo ne?
Jakože teda pouze podle toho u čeho z toho jsme je chytli?
Z toho teda vyplývá, že u těch stovek unbanů si mám vést ještě záznam, co přesně dělali, když jsme je odhalili? :D
Protože to bude validni informace o tom, že když si někdo staví zrovna střechu tak ty hacky nikde jinde nepoužil.
Super 😁

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#17
sverrirCZ píše: 3 roky co tu hraju opakuji jednu věc furt dokola a to je ta že dávat Lidi na BL by se měli lidi podle toho co s těma cheatama napáchali a ne za to že použili flyhack ke stavění střechy jako sorry vůči AT ale tohle je prostě vtipná klukovina a člověk by za to měl mít možnost dostat druhou šanci ty tresty jsou tady absolutně přemrštěné ( v některých pripafech) já bych neřekl kdyby s tím flyhackem zabíjel WB nebo tak ale však on stavěl střechu :D jako ano porušil pravidla ale za to to udělal fakt v enormně nízkém způsobů většina lidí na BL totálně zničila komunitu / ekonomiku / nebo získala peníze do vlastní kapsy ale být na BL za tohle mi přijde jako totální výsměch absolutně prostě nechápu proč se těm lidem nedá možnost koupit za 2 Kila unban a přejít to :D místo toho aby byly obě strany spokojené a ještě byly peníze na provoz serveru tak se tu dávají bany za to že kluci dělají klukoviny :D chápu že vás nebaví banovat ty lidi znova nicméně dávat tohle jako první trest mi přijde naprosto nesmyslné měl by se hodit PB i IP ban aby jste ty lidi Švihly přes ruce a řekli že takhle ne ale dát člověka na BL za to že staví střechu s pomocí flyhacku? :D
Chtěj jsem napsat přímo to co Chris, to že jsme někoho viděli si stavět střechu neznamená, že s tím nedělá někde něco jiného. Trest za hacky je určem a pokud i přes to má někdo potřebu si s tím stavět střechu je jeho problém, pokud o trestu neví, je to jeho problém znovu.
+ Jak píšeš
ale být na BL za tohle
Jak psal Jack, on není na BL za hacky, za to má ban na jiném acc, kterým ten BL obcházel, co jsem pochopil :)

Re: Potencionalne dostanie sa z BL?

#18
Ja viem , ze som totalny autista ale nejsom na BL za stavanie strechy , ale za spravanie :D To stavanie strechy je len taka ceresnicka na dorte :D ale ja uz som uz filantrop , clovek mierumilovneho typu , srdieckar a moralista tak uz sa nespravam zle a ja neviem co vam mam uz tuna slubovat chapete lebo je to neskutocne trapne tu pisat jak som sa zmenil aj ked asi som dost iny ? :D a take blbosti sak ma chapete.. a uz vam aj mozno doslo ze sa moj stupen autismu znizil o dost? ci? :D
cron