Re: Poggers - Helpeři na serveru

#11
Dobre Frowdex, nevim kde to dát tak to hodim sem. Ať si o tobě udělaji obrázek (tuším že už ho mají)
Celkem chování jak v komunismu ne :D "že mám na tebe toho víc než si myslíš" panebože kde to jsme.
Jestli mi ten ban zařídíš jak si říkal tak aspoň budu happy že nebudu muset řešit takové kktiny.
https://imgur.com/g0gkW6I
https://imgur.com/a/81tMbYv

btw. frowde, když už budeš na tohle odpovídat tak to prosim nezakecávej jako ve včerejším příspěvku a taky odpovídej na vše. Dík za ochotu.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#15
Jsem toho názoru, že konverzace by se měly posílat buď celé a nebo žádné. Výtržky z textu jsou akorát kupa sraček, která zbytečně rozpoutá hádky, či dochází k nedorozumění. Buď celé nebo si to strčte víte kam.

Taky si myslím, že sem tohle úplně nepatří.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#16
Tak oka :D

Začatek... Nic jsem nepsal frowdexovi ani nikam do chatu prostě mi jen tak napsal.
[18:48:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Hele? Víš jak jsi psal, že máme trestat pdole toho, když někdo napíše do chatu, že je to někdo jiný, než koho je ten účet? Tak bych mohl dát trest i negjovi, když psal, že ty účty udělal on, co myslíš? Přeci jste to takto chtěli, ne?
[18:48:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:48:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:48:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 10 sekund!
[18:48:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:48:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 5 sekund!
[18:49:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 1 sekund!
[18:49:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac eLkoPrinc ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:49:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] najednou se ti to hodi co :DDDDD
[18:49:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen rozcupovan a sneden
[18:49:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Tobě se to také hodilo, on pak trest dostal, tak ho dám i negjovi, aby dostal ban?
[18:50:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:50:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Kazdy den se muzes zapojit do celé rady eventu, jako treba event Pevnosti ci frakcni event. Vice informací naleznes na epesuj.cz/eventy/
[18:50:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] jaky dostal trest?
[18:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a nebyl to negjo
[18:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] šak dostal ip ban
[18:50:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a negjo tu furt hraje
[18:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] šel zpět do jailu.
[18:50:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] + byl i na epesu

[18:50:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac FunkyCz7 ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:50:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Hm, změna ip? Přeci psal, že je to on, takže to je přeci pravda, sami jste to psali.
[18:50:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:50:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Batty_CZE ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] hele idk kdo to byl ale když se napojim za svuj 2 acc a budu psat že jsem frowdex a dostanu ban tak by si taky mohl mit problemy co
[18:51:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac L3x_ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac PAVLiTKO ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac sverrirCZ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [6] sczuka: je k něčemu dobrý stříbro?
[18:51:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: jo
[18:51:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To asi ne, jeleikož bych nelezl na účet ještě někoho, jako jsi ty lol :DDD
[18:51:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [6] sczuka: a k čemu třeba?
[18:51:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč scooby50 utonul při pokusu o útěk hráči §e§c§b§4§bPirana
[18:51:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a už vubec nechapu ty vole co tu resis a proc mi pises na tebe mam fakt naladu :DDD
[18:51:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] /ignore Frowdex is not allowed in this area. - škoda :D
[18:52:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: ted jsem ho potreboval na jeden quest
[18:52:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] za 10 minut ti hažu ignore protoze jses schopny mi dat jeste mute a nahlašovat msg :DD
[18:52:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To ne
[18:52:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] neee

[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Splneno) Promluv si s hlavnim skritkem
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Takze se ti podarilo znicit toho problemoveho, nebyl to zas takovy problem ze?
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Instrukce pro ukol Problem_Skritku:
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pokracuj v rozhovoru s hlavnim skritkem
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To dostaneš za něco jiného
[18:52:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:52:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] za co xd
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Splneno) Pokracuj v rozhovoru s hlavnim skritkem
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Prestoze to nebyl narocni ukol, nejakou mensi odmenu by sis zaslouzil. Dam ti knihu,která se v nasi vesnici uz velice dlouho predava, proto ti nemohu dat original, ale prepisu ti ji. Je v ni popsana nejaka trasa. Nevi se, k cemu presne vede. Ale mezi skritky se proslycha, ze je to cesta k Santovi, ale protoze vede pres lidsky svet, je pro nas velmi riskantni tuto cestu zkoumat. To by ale pro tebe nemel byt problem!
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Written Book
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Instrukce pro ukol Problem_Skritku:
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najdi pomoci knihy nezname misto.
[18:52:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Mám toho víc na tebe, než si myslíš.
[18:53:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] lol
[18:53:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Když vy chcete jít na mě, tak já můžu na vás
[18:53:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč tomik11112005 spadl z velké výšky
[18:53:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] celkem banhunt ne
[18:53:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] hah

[18:53:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac kinglahcrab ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:53:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen rozcupovan a sneden
[18:53:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] ?
[18:54:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Clientske mody, skripty, zlepsovaky ktere zvyhodnuji a usnadnuji hru jsou na serveru zakazany!
[18:54:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DarkGods] [*] LinnyY1 : cos mi to prodal Drepcikon
[18:54:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DarkGods] [*] LinnyY1 : zuby?
[18:54:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: t
[18:54:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DYNASTY] [**] Drepcikon : jj
[18:54:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Celkem si věříš, když napíšete, že mě sesadíte ještě v době, když tu jsem.
[18:54:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] wtf?

[18:54:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DYNASTY] [**] Drepcikon : proc?
[18:54:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] kdy jsem to psal
[18:54:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč scooby50 utonul při pokusu o útěk hráči §e§c§b§4§bZralok lidozrout
[18:54:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /res tp maro provede
[18:54:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [14]*Lordaeron Alvar: pp
[18:54:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To přeci víš sám
[18:54:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportován k residenci.
[18:54:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Polokojo ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:54:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] nevim..... tpc proto se te ptam
[18:55:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Jo no, to se pak jednou dozvíš.


Asi jsem to měl poslat hned sorko :D ale moc práce... (už to tu nebudu tahat, nepatří to sem i know ale trošku i jo :D)

jednání jak za komáčů

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#17
MarekD píše:
31 pro 2018 00:57
Tak oka :D

Začatek... Nic jsem nepsal frowdexovi ani nikam do chatu prostě mi jen tak napsal.
[18:48:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Hele? Víš jak jsi psal, že máme trestat pdole toho, když někdo napíše do chatu, že je to někdo jiný, než koho je ten účet? Tak bych mohl dát trest i negjovi, když psal, že ty účty udělal on, co myslíš? Přeci jste to takto chtěli, ne?
[18:48:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:48:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:48:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 10 sekund!
[18:48:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:48:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 5 sekund!
[18:49:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Odlagovac] Pozor veci ze zeme zmizi za 1 sekund!
[18:49:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac eLkoPrinc ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:49:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] najednou se ti to hodi co :DDDDD
[18:49:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen rozcupovan a sneden
[18:49:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Tobě se to také hodilo, on pak trest dostal, tak ho dám i negjovi, aby dostal ban?
[18:50:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[18:50:04] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Kazdy den se muzes zapojit do celé rady eventu, jako treba event Pevnosti ci frakcni event. Vice informací naleznes na epesuj.cz/eventy/
[18:50:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] jaky dostal trest?
[18:50:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a nebyl to negjo
[18:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] šak dostal ip ban
[18:50:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a negjo tu furt hraje
[18:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] šel zpět do jailu.
[18:50:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] + byl i na epesu

[18:50:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac FunkyCz7 ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:50:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Hm, změna ip? Přeci psal, že je to on, takže to je přeci pravda, sami jste to psali.
[18:50:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:50:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Batty_CZE ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] hele idk kdo to byl ale když se napojim za svuj 2 acc a budu psat že jsem frowdex a dostanu ban tak by si taky mohl mit problemy co
[18:51:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac L3x_ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac PAVLiTKO ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac sverrirCZ ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:51:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [6] sczuka: je k něčemu dobrý stříbro?
[18:51:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: jo
[18:51:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To asi ne, jeleikož bych nelezl na účet ještě někoho, jako jsi ty lol :DDD
[18:51:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [6] sczuka: a k čemu třeba?
[18:51:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč scooby50 utonul při pokusu o útěk hráči §e§c§b§4§bPirana
[18:51:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] a už vubec nechapu ty vole co tu resis a proc mi pises na tebe mam fakt naladu :DDD
[18:51:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] /ignore Frowdex is not allowed in this area. - škoda :D
[18:52:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: ted jsem ho potreboval na jeden quest
[18:52:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] za 10 minut ti hažu ignore protoze jses schopny mi dat jeste mute a nahlašovat msg :DD
[18:52:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To ne
[18:52:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] neee

[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Splneno) Promluv si s hlavnim skritkem
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Takze se ti podarilo znicit toho problemoveho, nebyl to zas takovy problem ze?
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Instrukce pro ukol Problem_Skritku:
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pokracuj v rozhovoru s hlavnim skritkem
[18:52:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To dostaneš za něco jiného
[18:52:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen morskym strazcem
[18:52:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] za co xd
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] (Splneno) Pokracuj v rozhovoru s hlavnim skritkem
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Prestoze to nebyl narocni ukol, nejakou mensi odmenu by sis zaslouzil. Dam ti knihu,která se v nasi vesnici uz velice dlouho predava, proto ti nemohu dat original, ale prepisu ti ji. Je v ni popsana nejaka trasa. Nevi se, k cemu presne vede. Ale mezi skritky se proslycha, ze je to cesta k Santovi, ale protoze vede pres lidsky svet, je pro nas velmi riskantni tuto cestu zkoumat. To by ale pro tebe nemel byt problem!
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Ziskal jsi Written Book
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Instrukce pro ukol Problem_Skritku:
[18:52:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Najdi pomoci knihy nezname misto.
[18:52:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Mám toho víc na tebe, než si myslíš.
[18:53:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] lol
[18:53:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Když vy chcete jít na mě, tak já můžu na vás
[18:53:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč tomik11112005 spadl z velké výšky
[18:53:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] celkem banhunt ne
[18:53:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] hah

[18:53:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac kinglahcrab ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:53:37] [Client thread/INFO]: [CHAT] scooby50 byl porazen rozcupovan a sneden
[18:53:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] ?
[18:54:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Tip] Clientske mody, skripty, zlepsovaky ktere zvyhodnuji a usnadnuji hru jsou na serveru zakazany!
[18:54:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DarkGods] [*] LinnyY1 : cos mi to prodal Drepcikon
[18:54:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DarkGods] [*] LinnyY1 : zuby?
[18:54:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [20]**DYNASTY Drepcikon: t
[18:54:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DYNASTY] [**] Drepcikon : jj
[18:54:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Celkem si věříš, když napíšete, že mě sesadíte ještě v době, když tu jsem.
[18:54:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] wtf?

[18:54:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [DYNASTY] [**] Drepcikon : proc?
[18:54:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] kdy jsem to psal
[18:54:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hráč scooby50 utonul při pokusu o útěk hráči §e§c§b§4§bZralok lidozrout
[18:54:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /res tp maro provede
[18:54:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [14]*Lordaeron Alvar: pp
[18:54:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] To přeci víš sám
[18:54:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportován k residenci.
[18:54:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Polokojo ziskal hlasovaci odmenu /vote
[18:54:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]Frowdex] nevim..... tpc proto se te ptam
[18:55:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]Frowdex -> ja] Jo no, to se pak jednou dozvíš.


Asi jsem to měl poslat hned sorko :D ale moc práce... (už to tu nebudu tahat, nepatří to sem i know ale trošku i jo :D)

jednání jak za komáčů
No, pokud bych se k tomu měl tedy vyjádřit. Pokud si dobře pamatuji, tak jste mi sami psali, že mám dát trest CoolMonsterovi, ikdyz jste neměli žádné důkazy na to, že na jeho účtu Ember byl a poté jste si ještě stěžovali, že dostal unjail, ikdyz ten jail dostal znovu ale na kratší dobu. Pokud bych to tedy měl udělat tak, jak jste to chtěli vy, tak bych měl dát trest i negjovi, jelikož za ty účty tam sám někdo psal, že je to negjo. Budu mít stejné důkazy, jako jste měli vy a chtěli jste po mně, abych za to trestal. Je také poměrně zvláštní, že od té doby, co se ke mně dostali informace, které jste mi potvrdili i v chatu, tak se objevili zvláštní nicky, které na mě útočili, zajímavé věci v chatech a další podobné věci, co zde psát nebudu.
Pokud tedy někdo z vás má problem s tím, že mám ran helpera, tak mi může napsat inteligentní a normální důvod, jaký se mnou má problém a já si to rád přečtu a poučím se ze svých chyb.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#18
Poprosím o lock protože místo názvu topicu už se nám tady spíš objevují poměrně osobnější věci a neopodstatněné informace ( vytržené z kontextu ) které by mohly někoho maximálně tak mystifikovat a to opravdu nechci.

To co jsem chtěl vědět nyní vím a děkuji helperům za vyjádření .

Každopádně přeju hezký zbytek dne , sverrir.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#19
Já tu ještě jednu věc napíšu.

Poprosím abyste Helpery nechali na pokoji v kauze Ember/Fufen. Chyba se stala (ač nerad to říkám) na straně vyššího AT a Helpeři opravdu s celou situací nemůžou nic dělat. A poprosím abyste si uvědomili že i když nám Helper napíše "Tebnto hráč má hacky" tak my potřebuju důkazy, nemůžeme jen tak banovat na úsudku jednoho člověka a proto potřebujeme nějaký hmatatelný důkaz a to nejlépe video, nějaké zprávy v chatu nemůžeme brát jako hlavní důkaz.
cron