Poggers - Helpeři na serveru

#1
Koukám že se nám zase hezky ukazuje jak to v serverové komunitě vypadá a většina argumentů od helperů z AT [ Telefon ] jsou na úrovni našeho pana premiéra který není schopný odpovědět na otázku a místo toho říká že všichni kradou, abych se dostal k jádru věci docela dost by mě zajímalo jak může být unjailnut člověk který má podezření z hacků a zvlášt by mě strašně zajímalo jak telefon který je HELPER btw. neřeší když se mu ve "vlastní frakci" vychloubá frajer že používá cheaty chápu že tohle nemůže řešit destrix přes kterého se tyhle věci proženou a on s tím nemůže nic dělat ale telefone prosím tě :D možná by bylo fajn nepřehlížet to co nechceš vidět všichni víme sice že co oči nevidí to srdce nebolí ale myslím že opět záměrně ignoruješ věci které by jsi měl řešit nejvíc se mi líbí logika " nebudu trestat za urážky a nadávky protože kdybych za to trestal tak mají tresty všichni " zajímavé že některé lidi z DG za to problém trestat nemáte ale když se do mě někdo z Fallacy naváží konkrétně Arken tak s tím najednou problém není .


Chápu že vám dnešní prostředí ve kterém žijete moc nedodává na tom jak to má vypadat ale to že máte větší váhu vám taky dává větší zodpovědnost možná by bylo na čase začít uvažovat tímhle způsobem protože dokud se bude na jedné nebo druhé straně nadržovat tak se to nikam neposune...

Poprosil bych od Frowdexe vyjádření proč dává unjail člověku který se 2 týdny vychloubá s hackama ve vlastní frakci a ještě jsou na něj důkazy, ostatně ty bych taky rád viděl protože tenhle AT je schopný zabanovat wingse za to že dává combo [ ale pokud mi je nedáte je to vaše věc máte na to právo je to váš server ofc ]

A telefona proč netrestá lidi za co by mě trestat měl to že napíšeš - " kdybych za to trestal lidi tak mají trest všichni je strašně hezký ale bohužel to je jen hezká ukázka toho jak kašlete na pravidla která mají udržovat server v chodu a stejně tak nastavovat jakési herní koridory co člověk může a co nemůže - Na serveru je přísně zakázáno:
zesměšňovat a provokovat jiné hráče a členy Admin Teamu,

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#2
Jelikož nejsem aktivní a nevim, co se děje na serveru, tak si přeberte můj příspěvek dle vlastního uvážení. Já to píšu podle vlastního uvážení a ze zážitků E2.

Obrovskou nutnost tohle psát mě donutil topic v soudní síni ze včéra (29.12.), kde se řeší či měl řešit negjův trest (reálně jsem to náhodně proklikal, tolik času nazbyt nemám, abych to četl celé).

Reálně to bylo, je a bude tak, že ten kdo má helpera povětšinou nedovršil věku, kdy by o sobě mohl tvrdit, že má rozum. To je celkem vtipné, protože většina helperů to o sobě budou tvrdit (minimálně v přihlášce na helpera) a tím pádem, když mají nedostatek nějaké sebekontroly nám vytvoří hráče, jenž má nějaké výšší pravomoce se kterými bude nakládat dle svého uvážení, Samozřejmě tohle končí tím, že člověk i když si to nechce přiznat, tak nadržuje vlastním kamarádům, spojencům atp. a tak to prostě bude, co byste čekali od někoho komu je 15 a nechce být za č*ráka :joy: Samozřejmě nemůžu házet všechny do jednoho pytle někdy se najde nějaká ta výjimka, ale je to vzácné.

Samozřejmě mi můžete oponovat, že tohle neděláte a že nevim o čem mluvím, když tam nehraju a koukám se jenom na forum. Já nevim, co se děje pod pokličkou a to ani většina lidí hrajících na Epesu neví. Určitě můžu někomu křivdit, možná jednal dle správného uvážení podloženými fakty, ale to byste se na tom forku museli vyjadřovat ve větách a v dlouhých souvětích ve kterých by stálo: kde, co, jak proč a s tím podložené fakty či důkazy, což někomu určitě bude dělat problém, ale když už jste na tom postu helpera, tak byste to mohli udělat.

PS: Trošku jsem projel očima to, co jsem napsal a jestli z toho někdo pochopí tu myšlenku, tak dobrá práce. Odvykl jsem si psát takovýhle posty :joy:

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#3
sverrirCZ píše: Koukám že se nám zase hezky ukazuje jak to v serverové komunitě vypadá a většina argumentů od helperů z AT [ Telefon ] jsou na úrovni našeho pana premiéra který není schopný odpovědět na otázku a místo toho říká že všichni kradou, abych se dostal k jádru věci docela dost by mě zajímalo jak může být unjailnut člověk který má podezření z hacků a zvlášt by mě strašně zajímalo jak telefon který je HELPER btw. neřeší když se mu ve "vlastní frakci" vychloubá frajer že používá cheaty chápu že tohle nemůže řešit destrix přes kterého se tyhle věci proženou a on s tím nemůže nic dělat ale telefone prosím tě :D možná by bylo fajn nepřehlížet to co nechceš vidět všichni víme sice že co oči nevidí to srdce nebolí ale myslím že opět záměrně ignoruješ věci které by jsi měl řešit nejvíc se mi líbí logika " nebudu trestat za urážky a nadávky protože kdybych za to trestal tak mají tresty všichni " zajímavé že některé lidi z DG za to problém trestat nemáte ale když se do mě někdo z Fallacy naváží konkrétně Arken tak s tím najednou problém není .
A tady jde vidět, jak nevíš co se děje v mojich SZ D: Včerejší situace na serveru byla trochu mimo mě, takže jsem to moc neřešil, potom mi ho msg začal psát Marek že tu je Ember za Coolmonstera666 a bere si věci... To je sice super že mi to někdo řekne ale já nemůžu dělat to, co každej píská... Jak by to potom vypadalo kdyby jsem trestal jen podle toho co mi řekne skupinka hráčů :?. To že se mi někdo vychloubá ve frakci s tím že má "hacky" No... spíš mám pocit, že Ember má ban za scripty, se kterými se v poslední době vychloubal a říkal jak je používá (btw psal to několikrát do globalu, takže to mohl nahlásit každej kdo to viděl :P) to že to neřeším? Jak jsem psal asi vidíš do mojich SZ (y) Protože asi budu psát někomu z AT ať mu hodí trest jenom z toho že něco píše (btw v chatu můžeš psát že máš klidně hacky ale bez DŮKAZŮ ti nic nezmůžu). Jestli myslíš tu konverzaci co byla mezi Arkenem a tebou jednou v chatu... Řekněme, že v době kdy jsem to chtěl začít řešit, protože to bylo už moc tak jste oba přestali... A hlavně tyhle konverzace byli na Epesu úplně běžné a nikdo za ně nic nedostával (Obávám se ale že tu budou už každej den díky tomu že tu začalo hrát pár hráčů). S tím trestáním... Tam je to takové... řekněme divné... Protože tam ti stačí napsat, aby se někdo uklidnil a sesype se na tebe celá frakce co děláš, proč upozorňuješ jeho, když to dělá i druhá strana a kdyby si chtěl dát trest tak za hodku je na tebe stížnost na forku (btw tohle můžeš vidět u negja, marka atd.)
sverrirCZ píše: A telefona proč netrestá lidi za co by mě trestat měl to že napíšeš - " kdybych za to trestal lidi tak mají trest všichni je strašně hezký ale bohužel to je jen hezká ukázka toho jak kašlete na pravidla která mají udržovat server v chodu a stejně tak nastavovat jakési herní koridory co člověk může a co nemůže - Na serveru je přísně zakázáno:
zesměšňovat a provokovat jiné hráče a členy Admin Teamu,
Tady musím uznat ale, že máš pravdu... Moc nestrestám (možná je to moji povahou) ale někdy to prostě udělá akorát větší bordel než užitek (viz.)


thesoreon píše: Reálně to bylo, je a bude tak, že ten kdo má helpera povětšinou nedovršil věku, kdy by o sobě mohl tvrdit, že má rozum. To je celkem vtipné, protože většina helperů to o sobě budou tvrdit (minimálně v přihlášce na helpera) a tím pádem, když mají nedostatek nějaké sebekontroly nám vytvoří hráče, jenž má nějaké výšší pravomoce se kterými bude nakládat dle svého uvážení, Samozřejmě tohle končí tím, že člověk i když si to nechce přiznat, tak nadržuje vlastním kamarádům, spojencům atp. a tak to prostě bude, co byste čekali od někoho komu je 15 a nechce být za č*ráka :joy: Samozřejmě nemůžu házet všechny do jednoho pytle někdy se najde nějaká ta výjimka, ale je to vzácné.
Ty Theso, tady je pomalu nemožné být nestrannej :D Jak jsem psal, tady ti stačí jenom někomu napsat, aby se uklidnil a ten dotyčnej tě pomalu pošle někam a zbytek frakce tě zjebe, že co si to dovoluješ a že by si neměl být helper (btw současná situace)


thesoreon píše: Samozřejmě mi můžete oponovat, že tohle neděláte a že nevim o čem mluvím, když tam nehraju a koukám se jenom na forum. Já nevim, co se děje pod pokličkou a to ani většina lidí hrajících na Epesu neví. Určitě můžu někomu křivdit, možná jednal dle správného uvážení podloženými fakty, ale to byste se na tom forku museli vyjadřovat ve větách a v dlouhých souvětích ve kterých by stálo: kde, co, jak proč a s tím podložené fakty či důkazy, což někomu určitě bude dělat problém, ale když už jste na tom postu helpera, tak byste to mohli udělat.
Právě tady je problém s těma faktama a důkazama… Podle toho co jsem se dozvěděl tak Helperům se prej s důkazama nedá věřit a my někdy ani nedostaneme důkaz nebo vůbec nevíme že se nějakej hráč řeší... Dalším problémem je, že tu takových 80% AT nepozná že někdo má hacky (pokud mu ten člověk neproběhne se speedem 50 před ksichtem)

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#4
kdyby si chtěl dát trest tak za hodku je na tebe stížnost na forku (btw tohle můžeš vidět u negja, marka atd.)
"Proti rozsahu trestu se může hráč odvolat u vyššího člena Admin Teamu prostřednictvím fóra."

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#5
TelefoniaRider píše:
30 pro 2018 14:07
a kdyby si chtěl dát trest tak za hodku je na tebe stížnost na forku (btw tohle můžeš vidět u negja, marka atd.)
Ono když se tu přehlíží 90% nadávek a pak dostanu mute za 1 nadávku, tak asi něco v pořádku fakt není...

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#6
sverrirCZ píše:
30 pro 2018 09:20
Poprosil bych od Frowdexe vyjádření proč dává unjail člověku který se 2 týdny vychloubá s hackama ve vlastní frakci a ještě jsou na něj důkazy, ostatně ty bych taky rád viděl protože tenhle AT je schopný zabanovat wingse za to že dává combo [ ale pokud mi je nedáte je to vaše věc máte na to právo je to váš server ofc ]
Jail jsem mu zrušil a dal jsem mu ho na kratší dobu, než ho měl před tím. Jaké důkazy bychom ti měli ukazovat? Jelikož nevím o co jde, tak se chci zeptat, kdy a kde dostal wings ban za combo? Neměl jsem žádné důkazy na to, abych mohl dát CoolMonsterovi jail, když jsem nevěděl, jestli Ember večer po tom banu na serveru byl, nebo nebyl. To bych v tom případě měl dát trest i negjovi, když se zde připojil nějaký hráč s podobným nickem, jako mám já a psal zde. že je to negjo. Také nemám žádné důkazy, že to je on, takže mu trest dát nemůžu.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#7
Frowdex píše:
30 pro 2018 15:56
sverrirCZ píše:
30 pro 2018 09:20
Poprosil bych od Frowdexe vyjádření proč dává unjail člověku který se 2 týdny vychloubá s hackama ve vlastní frakci a ještě jsou na něj důkazy, ostatně ty bych taky rád viděl protože tenhle AT je schopný zabanovat wingse za to že dává combo [ ale pokud mi je nedáte je to vaše věc máte na to právo je to váš server ofc ]
Jail jsem mu zrušil a dal jsem mu ho na kratší dobu, než ho měl před tím. Jaké důkazy bychom ti měli ukazovat? Jelikož nevím o co jde, tak se chci zeptat, kdy a kde dostal wings ban za combo? Neměl jsem žádné důkazy na to, abych mohl dát CoolMonsterovi jail, když jsem nevěděl, jestli Ember večer po tom banu na serveru byl, nebo nebyl. To bych v tom případě měl dát trest i negjovi, když se zde připojil nějaký hráč s podobným nickem, jako mám já a psal zde. že je to negjo. Také nemám žádné důkazy, že to je on, takže mu trest dát nemůžu.
třeba na E2? poggers

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#8
sverrirCZ píše: Koukám že se nám zase hezky ukazuje jak to v serverové komunitě vypadá a většina argumentů od helperů z AT [ Telefon ] jsou na úrovni našeho pana premiéra který není schopný odpovědět na otázku a místo toho říká že všichni kradou, abych se dostal k jádru věci docela dost by mě zajímalo jak může být unjailnut člověk který má podezření z hacků a zvlášt by mě strašně zajímalo jak telefon který je HELPER btw. neřeší když se mu ve "vlastní frakci" vychloubá frajer že používá cheaty chápu že tohle nemůže řešit destrix přes kterého se tyhle věci proženou a on s tím nemůže nic dělat ale telefone prosím tě :D možná by bylo fajn nepřehlížet to co nechceš vidět všichni víme sice že co oči nevidí to srdce nebolí ale myslím že opět záměrně ignoruješ věci které by jsi měl řešit nejvíc se mi líbí logika " nebudu trestat za urážky a nadávky protože kdybych za to trestal tak mají tresty všichni " zajímavé že některé lidi z DG za to problém trestat nemáte ale když se do mě někdo z Fallacy naváží konkrétně Arken tak s tím najednou problém není .

Ono, Ty jakožto hráč, který s námi nechodil na DC ani nebyl ve Fallacy, tak něco takového vidět ani nemůžeš, ale zde je nutno podotknout pár věcí. Že Telefon nadržuje Fufenovi a nic nedělá s jeho scriptováním? Kolikrát na DC mluvil o tom, jak ho štve, že sem chodí se všemi těmi hacky, ale jakožto Helper toho moc nezmůže. Myslím si, že mít vyšší práva, dal mu už osobně ban a pak by si to řešil sám, ale prozatím jako Helper ban nemůže a bylo by to komplikovanější.

A dále ke mně. Jsem opravdu rád, že tu vytahuješ naší debatu, kdy jsem Ti řekl, co to bylo, že jsi blbec, hlupák? Něco takového? Ano, pokud to vezmeš obecně, tak Tě urážím, ale doufám, že jsi aspoň trošku inteligentní a dojde Ti, že o proti tomu, co v chatu prochází beztrestně, je tohle nic. Mimochodem, než budeš ostatním psát, ať Tě neuráží, zameť si prvně před svým prahem. Díky.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#9
TelefoniaRider píše:
30 pro 2018 14:07

Ty Theso, tady je pomalu nemožné být nestrannej :D Jak jsem psal, tady ti stačí jenom někomu napsat, aby se uklidnil a ten dotyčnej tě pomalu pošle někam a zbytek frakce tě zjebe, že co si to dovoluješ a že by si neměl být helper (btw současná situace)
A tohle je jako nějakej argument? To, že na tebe začne nakládat celá frakce, by tě nemělo rozhodit a už vůbec ne natolik poznamenat, že to pak použiješ jako argument tady. Ty máš jednat v souladu s pravidly a zároveň s tím, jak uznáš za vhodné.

Taky bych vám rád doporučil, abyste se sjednotili v trestání hráčů. Na jednu stranu tady je Frowdex, kterej dává mute úplně za každou blbost a pak je tu Telefon, který mu je to úplně jedno, dokud se to nějak víc nevyhrotí. Buď trestejte za všechno nebo za nic, ale hlavně si to nějak ujasněte. Třeba si jen vezměme, jak by to vypadalo, kdybych napsal nějakýmu random hráči, že je vypatlanej. Zajímalo by to někoho? Ne. Helper není nadčlověk a rozhodně by neměl nikdo za jedno takový slovo, který není ani sprostý, dostat mute. Obzvlášť, když jsou situace kde hráč napíše jinému, že je vy**banej d**entní k*k*t a jediné co se mu za to dostane je "Klid" (pokud dál nepokračuje).

Třeba tohle
ArkenThas píše:
30 pro 2018 17:52
A dále ke mně. Jsem opravdu rád, že tu vytahuješ naší debatu, kdy jsem Ti řekl, co to bylo, že jsi blbec, hlupák? Něco takového? Ano, pokud to vezmeš obecně, tak Tě urážím, ale doufám, že jsi aspoň trošku inteligentní a dojde Ti, že o proti tomu, co v chatu prochází beztrestně, je tohle nic. Mimochodem, než budeš ostatním psát, ať Tě neuráží, zameť si prvně před svým prahem. Díky.
Napsat blbec, či hlupák Frowdexovi, tak má mute minimálně na 24h. Opět opakuji, že helper není nadčlověk a urážky na něj nebo na hráče by se měli trestat stejně.

Re: Poggers - Helpeři na serveru

#10
ArkenThas píše:
30 pro 2018 17:52
sverrirCZ píše: Koukám že se nám zase hezky ukazuje jak to v serverové komunitě vypadá a většina argumentů od helperů z AT [ Telefon ] jsou na úrovni našeho pana premiéra který není schopný odpovědět na otázku a místo toho říká že všichni kradou, abych se dostal k jádru věci docela dost by mě zajímalo jak může být unjailnut člověk který má podezření z hacků a zvlášt by mě strašně zajímalo jak telefon který je HELPER btw. neřeší když se mu ve "vlastní frakci" vychloubá frajer že používá cheaty chápu že tohle nemůže řešit destrix přes kterého se tyhle věci proženou a on s tím nemůže nic dělat ale telefone prosím tě :D možná by bylo fajn nepřehlížet to co nechceš vidět všichni víme sice že co oči nevidí to srdce nebolí ale myslím že opět záměrně ignoruješ věci které by jsi měl řešit nejvíc se mi líbí logika " nebudu trestat za urážky a nadávky protože kdybych za to trestal tak mají tresty všichni " zajímavé že některé lidi z DG za to problém trestat nemáte ale když se do mě někdo z Fallacy naváží konkrétně Arken tak s tím najednou problém není .

Ono, Ty jakožto hráč, který s námi nechodil na DC ani nebyl ve Fallacy, tak něco takového vidět ani nemůžeš, ale zde je nutno podotknout pár věcí. Že Telefon nadržuje Fufenovi a nic nedělá s jeho scriptováním? Kolikrát na DC mluvil o tom, jak ho štve, že sem chodí se všemi těmi hacky, ale jakožto Helper toho moc nezmůže. Myslím si, že mít vyšší práva, dal mu už osobně ban a pak by si to řešil sám, ale prozatím jako Helper ban nemůže a bylo by to komplikovanější.

A dále ke mně. Jsem opravdu rád, že tu vytahuješ naší debatu, kdy jsem Ti řekl, co to bylo, že jsi blbec, hlupák? Něco takového? Ano, pokud to vezmeš obecně, tak Tě urážím, ale doufám, že jsi aspoň trošku inteligentní a dojde Ti, že o proti tomu, co v chatu prochází beztrestně, je tohle nic. Mimochodem, než budeš ostatním psát, ať Tě neuráží, zameť si prvně před svým prahem. Díky.

Líbí se mi jak člověk který někoho uráží má ještě tu odvahu napsat mu " zameť si před vlastním prahem to tomu doopravdy přikládá ten krásnej rozměr toho kdo by jsi měl doopravdy zamést ale to je jedno "

Kdo přesvědčuje nevěří si sám :) já se třeba snažím používat silné výrazy i bez vulgarismů ale chápu že to takhle nejde všem :) Každopádně se nyní cítím opravdu pobaven takže děkuji moc za tvoje vyjádření :) jinak bych se rád vyjádřil k tomuto

--- co v chatu prochází beztrestně, je tohle nic.

To je hezký argument takže když někdo používá cheaty a prochází mu to tak já si mám stáhnout fishing bota ? Protože je to jakési nižší zlo ? :D však to absolutně postrádá smysl :D

Každopádně bych chtěl vědět od členů AT k čemu jsou pravidla když si je každý helper vykládá jinak a nebo zjevně absolutně nedohlíží na jejich dodržování .
cron