Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#11
sverrirCZ píše:
28 led 2019 21:00
mě by tbh zajímalo jestli víš jak se vůbec k lidem chováš jelikož to říká víc lidí tak to asi nebude uplně normální.
Posloucháš vůbec ty, co ti napsali ostatní, nebo z tohohle zkrátka neustoupíš?
Samozřejmě mi tu můžeš vyjadřovat antipatie, když ti to udělá radost, ale nechápu, k čemu to jako je. Pokud se chceš s AT nebo hráči bavit o nějakých věcech tak fajn, ale nedělej to metodou toho, že po nás budeš skákat a s nima se hádat.
Píšeš tu jak neukřivděnější člověk na světě, přitom. epes se ti snažil celou řadu věcí vysvětlit, tak mi vysvětli co chceš,nebo co tímhle sleduješ.
Nerozumim ti, akorat si znepratelis cely server.
My nejsme bez chyby, ani ten server není. Ale sakra, to. není důvod se takhle chovat. Takhle fakt ničeho nedocílíš.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#12
ChrisC07 píše:
sverrirCZ píše:
28 led 2019 21:00
mě by tbh zajímalo jestli víš jak se vůbec k lidem chováš jelikož to říká víc lidí tak to asi nebude uplně normální.
Posloucháš vůbec ty, co ti napsali ostatní, nebo z tohohle zkrátka neustoupíš?
Samozřejmě mi tu můžeš vyjadřovat antipatie, když ti to udělá radost, ale nechápu, k čemu to jako je. Pokud se chceš s AT nebo hráči bavit o nějakých věcech tak fajn, ale nedělej to metodou toho, že po nás budeš skákat a s nima se hádat.
Píšeš tu jak neukřivděnější člověk na světě, přitom. epes se ti snažil celou řadu věcí vysvětlit, tak mi vysvětli co chceš,nebo co tímhle sleduješ.
Nerozumim ti, akorat si znepratelis cely server.
My nejsme bez chyby, ani ten server není. Ale sakra, to. není důvod se takhle chovat. Takhle fakt ničeho nedocílíš.
Já chci vědět proč jsem dostal tresty za to že jsem nesouhlasil s tvým názorem a projevil jsem v rámci slušnosti nesouhlas o tom taky první příspěvek v tomto topicu pojednává.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#13
Dostal jsi pouze varování na fóru. A to za to, jak ses tam choval ke členovi AT. Ne za to, že máš jiný názor.
Také za to, že jak jsem uvedl a jak ti řekli zde i někteří jiní nepoznáš, nebo nechceš poznat, kdy ingame přispěješ k něčemu dobrému a kdy přilejváš olej do ohně. Tak řeš věci v klidu, nelibij si v tom, když je zlá krev, s lidma jednej alespoň s elementární slušností a žádné warny dostávat nebudeš.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#14
ChrisC07 píše: Dostal jsi pouze varování na fóru. A to za to, jak ses tam choval ke členovi AT. Ne za to, že máš jiný názor.
Také za to, že jak jsem uvedl a jak ti řekli zde i někteří jiní nepoznáš, nebo nechceš poznat, kdy ingame přispěješ k něčemu dobrému a kdy přilejváš olej do ohně. Tak řeš věci v klidu, nelibij si v tom, když je zlá krev, s lidma jednej alespoň s elementární slušností a žádné warny dostávat nebudeš.
- Dostal jsi pouze varování na foru.

Znova se tě tedy slušně ptám a prosím již po druhé o odpověď když jsem za to dostal jen varování na fórum tak proč když jsem in - game řekl že nesouhlasím s tím jak se chováš a je to podle mě hloupost dostal tyto tresty.

sverrirCZ


ChrisCO7

nevhodne chovani. October 04, 2018, 16:25 October 05, 2018, 16:25 (Vyprsel) *
Kick

sverrirCZ


ChrisCO7

krive obvinovani October 04, 2018, 16:16 N/A *

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#17
Ty jsi se dočista pomátl svéřo. Zkus jít ven, nadechnout se čerstvýho vzduchu, posedět jen tak na lavičce a nemyslet na to, jak někoho banhuntíš na epesu, nebo roznášíš spravedlnost. Jestli máš potřebu nějaké humanitární akce, tak to bych šel provádět jinam, protože tady kromě tebe asi nikdo takhle rozsáhlej problém nemá. Řekl bych, že už teď jsi v očích většiny lidí blázen.

Na závěr bych ti chtěl říct, že by bylo dobrý abys to nebral nějak ofenzívně(ok, dělal jsem si z tebe little bit srandu v chatu, ale žádná hrůza). Jen si myslím, že tady ničeho nedosáhneš a akorát si ničíš pověst a ztrácíš čas.
cron