Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#1
Zdravím dovolím si sem citovat tvojí krásnou větu - Tak to by stačilo. Opakovaně tě vidím rozpoutávat nějaké hádky nejen na foru.
Jestli ses rozhodl, že budeš zkoušet jak dlouho můžeš dělat na serveru zle a doskakovat na lidi z AT co se s tebou baví slušně, tak tě upozorňuju, že nemám daleko k tomu ti udělat ban.

tím chováním slušně myslíš 2 warny za to že jsem nesouhlasil s tvým názorem a napsal jsem že je to dle mě hloupost?

viz.

sverrirCZ


ChrisCO7

nevhodne chovani. October 04, 2018, 16:25 October 05, 2018, 16:25 (Vyprsel) *
Kick

sverrirCZ


ChrisCO7

krive obvinovani October 04, 2018, 16:16 N/A *


Stejně tak bych poprosil o objasnění udělení warnu na forům za tento příspěvek - Pro klimkiho :)
Mě se zase líbí že komentuješ něco o čem víš totální nic , když byl telefon vládce tak jsem boostil na lolku a vůbec jsem Minecraft nehrál ale chápu že tak inteligentní člověk jako ty radši začne jak si řekl " kopat kolem sebe " místo toho aby si ověřil fakta , předvádíš to co jsi předváděl už na E 2 aneb vmahání se do věci o kterých víš absolutní nic , pokud se tohle stalo ( btw nevím kdy telefon vládce měl a že ho vůbec měl ( gratuluji telefone ) tak se mu měl vládce odebrat pokud se odpojil v combatu nicméně pokud vím tak co jsem se dozvěděl tak jeho to koplo za nějakou věc v anti cheatu oproti tomu Wings se odpojil na vlastní vůli s úmyslem nepřijít o vládce , kámo zjisti si informace na kterých můžeš stavět protože takhle mě akorát utvrzuješ v tom že členi AT opakovaně neví o čem mluví .


AT opakovně porušuje vlastní stanovená pravidla a nedokáže si to přiznat, jsi kluk :) ne chlap

Asi nedokážeš unést to že každej koho jsem z AT kontaktoval a ptal jsem se ho na jeho názor ohledně tebe a celkově serveru na tebe měl negativní názor ( co se týče chování ) :)


od E2 jsem tě opakovaně žádal o to aby jsme si tohle vyřídili a šli by jsme pokecat na nějaký program TSko/discord/skype whatever místo toho mě záměrně ignoruješ protože jak my X lidí z bývalého AT potvrdilo chováš se vůči všem jakoby byly méněcenní o tom svědčí tvoje arogantní chování a tresty za to že nesdílím stejný názor.

Vždycky jsem byl pro to aby se sloužilo pravdě.
Naposledy upravil(a) sverrirCZ dne 28 led 2019 17:11, celkem upraveno 1 x.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#4
Děláte akorát furt z epesu šaškárnu, samé blbosti akorát. Co se týče tebe sverrire a tvého příspěvku, tak to nemá cenu ani řešit. Proč? Furt taháš E2 na E3, nevím proč, ale je tomu tak. Další věc, ty seš tak pohlcenej v tom epesu, sám ani nevíš snad co píšeš. Nevím jestli se ti něco stalo irl nebo co se ti honí hlavou, ale máš zapotřebí tohle řešit? Furt dokola ty stejné věci, přijde mi to jako ty vs Khazad na E2, akorát teď ten spor vedeš s DG a AT. Zkrátka bych toho nechal, nechci tě nějak poučovat o nečem, ale tohle je zkrátka moc a nikoho to vážně nebaví řešit mezi váma furt. Je jedno jestli jde o hráče či AT, furt je to stejné. A mimochodem osobně proti tobě nic nemám, přece jenom na E2 sem s tebou vycházel v dobrém. Co se týče Chrise, je takový, jaký byl, je a bude. Nějak se k tomu už dál nebudu vyjadřovat, dle mého to nemá absolutní cenu a promarnil sem tímhle pár minut svého marného života.
Naposledy upravil(a) l3x dne 28 led 2019 16:41, celkem upraveno 1 x.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#5
l3x píše: Děláte akorát furt z epesu šaškárnu, samé blbosti akorát. Co se týče tebe sverrire a tvého příspěvku, tak to nemá cenu ani řešit. Proč? Furt taháš E2 na E3, nevím proč, ale je tomu tak. Další věc, ty seš tak pohlcenej v tom epesu, sám ani nevíš snad co píšeš. Nevím jestli se ti něco stalo irl nebo co se ti honí hlavou, ale máš zapotřebí tohle řešit? Furt dokola ty stejné věci, přijde mi to jako ty vs Khazad na E2, akorát teď ten spor vedeš s DG a AT. Zkrátka bych toho nechal, nechci tě nějak poučovat o nečem, ale tohle je zkrátka moc a nikoho to vážně nebaví řešit mezi váma furt. Je jedno jestli jde o hráče či AT, furt je to stejné. A mimochodem osobně proti tobě nic nemám, přece jenom na E2 sem s tebou vycházel v dobrém, jen píšu, teda myslím pravdivé fakta. :)
mě nejde vůbec o DG já chci vědět proč se chová člověk který by měl jít ostatním na serveru příkladem tak jak se chová, nicméně si epesem fakt pohlecenej nepříjdu [ možná to tak působí ] ale je mi actually poměrně jedno jestli tu budu hrát nebo ne :D

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#6
sverrirCZ píše:
28 led 2019 16:40
l3x píše: Děláte akorát furt z epesu šaškárnu, samé blbosti akorát. Co se týče tebe sverrire a tvého příspěvku, tak to nemá cenu ani řešit. Proč? Furt taháš E2 na E3, nevím proč, ale je tomu tak. Další věc, ty seš tak pohlcenej v tom epesu, sám ani nevíš snad co píšeš. Nevím jestli se ti něco stalo irl nebo co se ti honí hlavou, ale máš zapotřebí tohle řešit? Furt dokola ty stejné věci, přijde mi to jako ty vs Khazad na E2, akorát teď ten spor vedeš s DG a AT. Zkrátka bych toho nechal, nechci tě nějak poučovat o nečem, ale tohle je zkrátka moc a nikoho to vážně nebaví řešit mezi váma furt. Je jedno jestli jde o hráče či AT, furt je to stejné. A mimochodem osobně proti tobě nic nemám, přece jenom na E2 sem s tebou vycházel v dobrém, jen píšu, teda myslím pravdivé fakta. :)
mě nejde vůbec o DG já chci vědět proč se chová člověk který by měl jít ostatním na serveru příkladem tak jak se chová, nicméně si epesem fakt pohlecenej nepříjdu [ možná to tak působí ] ale je mi actually poměrně jedno jestli tu budu hrát nebo ne :D

Psal sem to obecně, moc se mi to ani nechtělo číst, tak jsem to proletěl. Večinou je to dokola to samé. Chris je prostě takový jaký je, neříkám že jde správným příkladem, ale tohle je sama o sobě dlouhá kapitola na řešení. Ale neříkám to, že nemáš pravdu v tomhle ohledu. Ale prostě furt řešíte nějaký šaškárny. Nepřipadáš si pohlcenej epesem? Je ti to jedno? Tak proč furt rozdmicháváš tolik věcí? Proč toho prostě nenecháš?

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#7
l3x píše:
sverrirCZ píše:
28 led 2019 16:40
l3x píše: Děláte akorát furt z epesu šaškárnu, samé blbosti akorát. Co se týče tebe sverrire a tvého příspěvku, tak to nemá cenu ani řešit. Proč? Furt taháš E2 na E3, nevím proč, ale je tomu tak. Další věc, ty seš tak pohlcenej v tom epesu, sám ani nevíš snad co píšeš. Nevím jestli se ti něco stalo irl nebo co se ti honí hlavou, ale máš zapotřebí tohle řešit? Furt dokola ty stejné věci, přijde mi to jako ty vs Khazad na E2, akorát teď ten spor vedeš s DG a AT. Zkrátka bych toho nechal, nechci tě nějak poučovat o nečem, ale tohle je zkrátka moc a nikoho to vážně nebaví řešit mezi váma furt. Je jedno jestli jde o hráče či AT, furt je to stejné. A mimochodem osobně proti tobě nic nemám, přece jenom na E2 sem s tebou vycházel v dobrém, jen píšu, teda myslím pravdivé fakta. :)
mě nejde vůbec o DG já chci vědět proč se chová člověk který by měl jít ostatním na serveru příkladem tak jak se chová, nicméně si epesem fakt pohlecenej nepříjdu [ možná to tak působí ] ale je mi actually poměrně jedno jestli tu budu hrát nebo ne :D

Psal sem to obecně, moc se mi to ani nechtělo číst, tak jsem to proletěl. Večinou je to dokola to samé. Chris je prostě takový jaký je, neříkám že jde správným příkladem, ale tohle je sama o sobě dlouhá kapitola na řešení. Ale neříkám to, že nemáš pravdu v tomhle ohledu. Ale prostě furt řešíte nějaký šaškárny. Nepřipadáš si pohlcenej epesem? Je ti to jedno? Tak proč furt rozdmicháváš tolik věcí? Proč toho prostě nenecháš?

Nelíbí se mi jakým směrem to směřuje viz. jak to vypadá na serveru v mnoho věcech ve kterých to má vypadat absolutně odlišně tak se na to snažím ukázat nicméně už 2 roky bezvýsledně.

Re: Chování největšího představitele AT [ Chris ]

#9
sverrirCZ píše:
28 led 2019 16:59
l3x píše:
sverrirCZ píše:
28 led 2019 16:40


mě nejde vůbec o DG já chci vědět proč se chová člověk který by měl jít ostatním na serveru příkladem tak jak se chová, nicméně si epesem fakt pohlecenej nepříjdu [ možná to tak působí ] ale je mi actually poměrně jedno jestli tu budu hrát nebo ne :D

Psal sem to obecně, moc se mi to ani nechtělo číst, tak jsem to proletěl. Večinou je to dokola to samé. Chris je prostě takový jaký je, neříkám že jde správným příkladem, ale tohle je sama o sobě dlouhá kapitola na řešení. Ale neříkám to, že nemáš pravdu v tomhle ohledu. Ale prostě furt řešíte nějaký šaškárny. Nepřipadáš si pohlcenej epesem? Je ti to jedno? Tak proč furt rozdmicháváš tolik věcí? Proč toho prostě nenecháš?

Nelíbí se mi jakým směrem to směřuje viz. jak to vypadá na serveru v mnoho věcech ve kterých to má vypadat absolutně odlišně tak se na to snažím ukázat nicméně už 2 roky bezvýsledně.
Jestli chceš něco zlepšit, tak toho nikdy ani v RL nedosáhneš timhle. Nejsem si jistej, jestli si jen někdy neuvědomuješ jakym stylem chceš něco změnit, nebo to děláš schoválně.
cron