Trestání za autoclick

#1
Dobrý den

Chtěl bych říct že PVP na epesu upadá jelikož většina hráčů používá autoclick naše celá frakce pomalu ale jistě přestává hrát kvůli tomuto autoclicku a já bych byl nerad kdyby celá naše frakce ze serveru zmizela protože kdyby se tak stalo tak by vymizelo hodně super lidí a epes pomalu upadne naše frakce je jedna z největších na serveru kdyby se rozpadla a přestali by jsme hrát epes bylo by to hodně zlý jelikož by ostatní frakce měli na výběr 1.hrát s největší frakcí na serveru a brát WB a pevnosti a skupiňaky nebo 2. bojovat proti největší frakcí na serveru a nemít vůbec nic myslím že si vyberou první možnost a PVP na epesu pomalu skončí je to můj předpoklad
Ale Může se tak stát a epes dopadne jako RPG server only a PVP se z epesu stratí což by vedlo k odchodu dalších super lidí navrhoval bych alespoň nějaký malí trest neříkám ban ale třeba jen kick na půl hodiny prosím něco s tím rychle udělejte než bude pozdě

Re: Trestání za autoclick

#5
Myslím, že Epes dával dostatečně dlouhou dobu k tomu aby se vůči tomu hráči přizpůsobili. V podstatě už od začátku Epesu 3 dával jasně najevo že o tento podpůrný program nestojí a bude proti tomu dělat razantnější kroky než pouhé kickování. To že vás to pobanuje je problémem vaší mentality, když jste moc dobře věděli jak to do budoucna bude a během toho roku se na to nepřipravili.

AC jde nastavit na méně CPS (teda ten co používá valná většina serveru) za které vás to nebude kickovat ani banovat, takže mi tento post příjde jako zbytečné veličování a dělání z komára velblouda, nic víc.

Re: Trestání za autoclick

#6
granula píše: Dobrý den

Chtěl bych říct že PVP na epesu upadá jelikož většina hráčů používá autoclick naše celá frakce pomalu ale jistě přestává hrát kvůli tomuto autoclicku a já bych byl nerad kdyby celá naše frakce ze serveru zmizela protože kdyby se tak stalo tak by vymizelo hodně super lidí a epes pomalu upadne naše frakce je jedna z největších na serveru kdyby se rozpadla a přestali by jsme hrát epes bylo by to hodně zlý jelikož by ostatní frakce měli na výběr 1.hrát s největší frakcí na serveru a brát WB a pevnosti a skupiňaky nebo 2. bojovat proti největší frakcí na serveru a nemít vůbec nic myslím že si vyberou první možnost a PVP na epesu pomalu skončí je to můj předpoklad
Ale Může se tak stát a epes dopadne jako RPG server only a PVP se z epesu stratí což by vedlo k odchodu dalších super lidí navrhoval bych alespoň nějaký malí trest neříkám ban ale třeba jen kick na půl hodiny prosím něco s tím rychle udělejte než bude pozdě
Opravdu nevím, kde jsi přišel, že by pvp mělo na epesu upadat. Naopak je na tom líp než třeba měsíc zpátky, kdy se nebojovalo ani na pevnostech, ani na WB, ani o skupiňák a vaše frakce pomalu ale jistě přestává hrát jen protože jste banda neschopných ubrečených děcek(asi až na snoopa), co se snaží akorát vymyslet co nejvíc možných výmluv proč prohrávají místo toho, aby se sebrali a něco se sebou udělali nebo alespoň vtichosti přiznali porážku.
A s těma vašima frakčníma vztahama ani není divu, že k vám nechtěj už žádný alespoň trochu schopný hráči.
ArkenThas píše:
04 úno 2019 22:46
CzechMinerCZ píše: A jakou výhodu podle tebe přináší autoclick v PVP na epesu?
"Autoclick" To snad samo o sobě říká, co to dělá za výhodu..
Pokud tu AC nemáš nastavený na 100 cps, tak jedinou výžhodu co ti to přináší je, že ti to šetří jak myš, tak ruku.

Re: Trestání za autoclick

#7
Pochybuji že epes někdy přijde s něčím jak vymýtit AC je to snad nemožné když si každý může dát minimum CPS a bude to skoro k nerozeznání. Další věc je double,tripple,... click to mi přijde jako výhoda hodně podobná AC a možná i skoro to samé. Na epesu vidím hodně lidí kteří mají neskutečnou rychlost hitů a na první pohled to vypadá jako AC ale může to být pouhý double já sám klikám něco málo přes 7/8 CPS a pochybuji že za to že někdo má lepší myš by se mělo banovat. Ohledně toho že kvůli tomu přestává vaše frakce hrát to mi přijde spíš k pláči a mně osobně by nechyběla neustále je vidět v chatu jak když vaše frakce vyhrává je toxická jako prase a celá provokuje a když se vlastně nedaří je to vše jen kvůli AC i kdyby někdo vyhrával pevnosti na počet 2v12 je mi jasné že by i ti dva hráči hned psali že výhru mají jen díky AC.

Re: Trestání za autoclick

#8
Dej na týden jedné straně povolení na AC, další stejně jiný týden a člověk uvidí, zda to pouze šetří životnost materiálu na myši.
Celkově by se problém dál vyřešit nejlépe tím, že by se AC nezakázalo (povolilo), protože zatím neexistuje efektivní metoda detekce a to, že člověk mrská do země něčím jiným než zbraní z mého subjektivního pohledu není i přesto jisté, v zápalu boje a mého rs, kde mi fire překrývá obrazovku se mi běžně stává, že klikám protijedem a nevšimnou si toho...
// Dodatek, jsem proti AC ofc, jen je to složitější tento problém řešit...

Re: Trestání za autoclick

#9
DesTrixPlayer píše:
05 úno 2019 00:30
Dej na týden jedné straně povolení na AC, další stejně jiný týden a člověk uvidí, zda to pouze šetří životnost materiálu na myši.
Celkově by se problém dál vyřešit nejlépe tím, že by se AC nezakázalo (povolilo), protože zatím neexistuje efektivní metoda detekce a to, že člověk mrská do země něčím jiným než zbraní z mého subjektivního pohledu není i přesto jisté, v zápalu boje a mého rs, kde mi fire překrývá obrazovku se mi běžně stává, že klikám protijedem a nevšimnou si toho...
// Dodatek, jsem proti AC ofc, jen je to složitější tento problém řešit...
Nejsem uživatel pomocného programu AC ale i přes to souhlasím s desem

Re: Trestání za autoclick

#10
granula píše:
04 úno 2019 22:17
Dobrý den

Chtěl bych říct že PVP na epesu upadá jelikož většina hráčů používá autoclick naše celá frakce pomalu ale jistě přestává hrát kvůli tomuto autoclicku a já bych byl nerad kdyby celá naše frakce ze serveru zmizela protože kdyby se tak stalo tak by vymizelo hodně super lidí a epes pomalu upadne naše frakce je jedna z největších na serveru kdyby se rozpadla a přestali by jsme hrát epes bylo by to hodně zlý jelikož by ostatní frakce měli na výběr 1.hrát s největší frakcí na serveru a brát WB a pevnosti a skupiňaky nebo 2. bojovat proti největší frakcí na serveru a nemít vůbec nic myslím že si vyberou první možnost a PVP na epesu pomalu skončí je to můj předpoklad
Ale Může se tak stát a epes dopadne jako RPG server only a PVP se z epesu stratí což by vedlo k odchodu dalších super lidí navrhoval bych alespoň nějaký malí trest neříkám ban ale třeba jen kick na půl hodiny prosím něco s tím rychle udělejte než bude pozdě
Jak to AC se chce poznat, protože dost lidí znám který klikají rychleji než samotné ac..