Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#1
Ahoj,


TAK K VECI TO CO SOM PRAVE ZAZIL JE NESKUTOCNE AZ NA TOLKO ZE SOM SA MUSEL PRIHLASIT SEM A DAT TO TU CO JE POD MOJU UROVEN ! CHUDACIK NEVIE CO ZO SEBOU, ASI SI DAL JEDNO PIVO, ALEBO MU ZACALI RAST CHLPY MEDZI NOHAMI ,,,NO NEVIEM, PUBERTA ROBI SVOJE, ALE TOTO NEZNEZMIEM, AROGANCIU A PLNU HUBU RECI, ZIADAM TOUTOU CESTOU O OKAMZITY BAN AKO AJ IP BAN A PRECO? SLEDUJTE TEN CHAT,,,,TO KDE SME??????

IDE O HRACOV :

RayMan_Defend
Frostaak

ZVYSNE KOMENTARE PREPOSIELAM AKO AJ ORIGINAL CHATU AT


tak prihlasim sa na epes a toto vidim,: a vyberam len pikosky:


[20:50:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: wtf

[20:52:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: o***** jebla

[20:52:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: ty *****

[20:53:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: vidno ty *****

[20:53:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [35]+DarkGods [$]Pan_Reed [R]: RayMan_Defend klid.

[20:53:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: rakovina tvojej babky

[20:56:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [8] Frostaak: ;D

[20:56:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [8] Frostaak: ta snaha

[21:00:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: tak tu neplač a radšej choď vyberať rakvu pre tvoju jeblu babku

[21:05:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: jaaaaj by som ťy tak *****al mamu occhhhh

[21:06:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: poojebal to malo byť

[21:06:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: xDD
[21:06:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [8] Frostaak: Ty by jsi chtěl

[21:06:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [8] Frostaak: s jeho mamkou?

[21:06:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [8] Frostaak: zažít svoje poprvé

[21:07:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: je možné že má vetšie lebo ty mamu nemáš ty si adoptovaní

[21:06:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [18] RayMan_Defend: čakám na ten ban

a potom to zacalo, hrdina co mu asi vajca stupli dole, nech si nesie zodpovednost!
!!



NIC VIAC NEDODAVAM

ABY TU DAJAKY ZASRAN NADAVAL NIEKOMU DO RODINY, RAKOVINA A NADAVAL AKO CHCEL UCELNE A Z VEDOMIM, ZE SA MU NIC NESTANE TAK TO KDE SME DOSLI !!!

DAKUJEM.

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#3
Plejmen píše:
01 bře 2019 22:13
Určitě situaci prověříme, příště bys to mohl napsat slusneji zde, přece jen píšeš nám s nějakou žádostí / stížností
Plejmene, psal to v afektu, tak se mu nediv. Taky bych byl docela naštvaný, kdybych viděl v chatu něco takového.

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#4
Frostaaka sem netahej, když se RayMan hádal semnou a frostaak semtam něco napsal...

Přijde mi smutný že na fórum tahas něco, co se tě vůbec netýká a já to řešit nechtěl..

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#5
CzechMinerCZ píše:
01 bře 2019 22:45
Přijde mi smutný že na fórum tahas něco, co se tě vůbec netýká a já to řešit nechtěl..
Je to globální chat, to se týká všech, takže mi přijde v pořádku, že to nahlásil. Tohle chování je fakt strašný.

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#6
V tom případě stačí /ignore ... Mně je celkem jedno do koho mi nadává, alespoň vím co si o něm myslet. Ale nepotřebuju to zbytečně tahat na fórum pokud se to neopakuje.

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#7
Jack_Ounes píše:
CzechMinerCZ píše:
01 bře 2019 22:45
Přijde mi smutný že na fórum tahas něco, co se tě vůbec netýká a já to řešit nechtěl..
Je to globální chat, to se týká všech, takže mi přijde v pořádku, že to nahlásil. Tohle chování je fakt strašný.
Agree.

Škoda že tolik kreativity , kterou dáváte do nadávání do rodiny nedáváte do jiných věcí , protože číst tohle je fakt prvotřídní hnus.

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#9
mne bolo trapne to tu davat, ale ked si nedal povedat, jeho problem, jasne som napisal, ...ze toto uz preslaplo hranicu hranic vsetkoho ,,,este o to horsie ze to pise vo verenom chate,,,,,myslim , si ze tu niet do obhajovat, preverte co mate a myslim si vysledok je jasny,... ako rodinu, babku rakovinu, truhly,,,no ako to kde sme?

Re: Okamzity BAN ZA SPRAVANIE !

#10
Plejmen píše:
01 bře 2019 22:13
Určitě situaci prověříme, příště bys to mohl napsat slusneji zde, přece jen píšeš nám s nějakou žádostí / stížností
jj, aj teba chapem ale tu diplomacia nepomoze,,,,
cron