Re: Koně na pevnostech + Invis na fragu

#11
Jack_Ounes píše:
17 bře 2019 23:34
Podle mě je invis na fragu v pořádku, ale něco jako přeměny vůbec nepatří do pvp. Přeměny jsou naprostá blbost, která by se jakýmukoliv pvp měla vyhnout obrovským obloukem.
Přesně, proměny jsou akorát další kravinkou na serveru která není nijak užitečná, akorát se s tím dá bugovat invis a armor

Re: Koně na pevnostech + Invis na fragu

#14
OniWolf píše:
18 bře 2019 17:51
S tím prvním nesouhlasím a jak 30 s nebo 10 s ? vždyť mě to na Ledo trvá tak 3 nebo 2 min nevím. Je to asi tím že mám Sivaka ale co už. Prostě žádný cooldown a nebo třeba povolit jen Sivaka na pevnosti a né ty previum koně.
Pokud máš šiváka tak to ani nepoznáš :D co jsem to tak zkoušel, tak jsem na ledohrad doběhl o pár s později, než se sivakem (cca 2-3s) Šiváka se ve zkratce ani nevyplatí pomalu používat :D

Re: Koně na pevnostech + Invis na fragu

#15
Já osobně bych invis na fragu nezakazoval, jedná se o další taktiku, která by mohla chybět, čím více se toho zakáže tím horší to bude. Nehledě na to, že pokud se nepletu píše to počet válečníků teleportovanych do frag místnosti, a podle toho se tedy dají spočítat a případně na většinou 1 ránu hráče zabít.
cron