Re: Nesmyslná tolerance

#61
kaemon_ píše:Trestem na 1-2 dny si člověk nic neodnese..
Idk jak jsi řekl, taky mě to už vůbec nepřekvapuje , člověk kterej na mě měsíc v kuse posílá lidi za účelem mi nadávat si krásně bude hrát dál, jelikož AT opět přehlíží zjevné věci, SMUTNÝ

Re: Nesmyslná tolerance

#62
Nejvíc mě na tom fascinuje ta drzost odpojit se když někdo mluví uprostřed věty, ale hold AT má dost věcí když nedokáže plnit ani ty co má dělat normálně, lel

Re: Nesmyslná tolerance

#63
sverrirCZ píše:
22 bře 2019 21:24
kaemon_ píše:Trestem na 1-2 dny si člověk nic neodnese..
Idk jak jsi řekl, taky mě to už vůbec nepřekvapuje , člověk kterej na mě měsíc v kuse posílá lidi za účelem mi nadávat si krásně bude hrát dál, jelikož AT opět přehlíží zjevné věci, SMUTNÝ
Proof xD xD xD xD

Re: Nesmyslná tolerance

#64
sverrirCZ píše:
22 bře 2019 21:28
Nejvíc mě na tom fascinuje ta drzost odpojit se když někdo mluví uprostřed věty, ale hold AT má dost věcí když nedokáže plnit ani ty co má dělat normálně, lel
Tak a dost.
Několikrát jsem se snažil s tebou normálně komunikovat v rámci tohoto topicu a toho minulého.

Tebe už ani nezaráží, že se nikdo jiný nevyjadřuje, nebo ti hráči říkají, že nejsi normální a cítíš se ukřivděný.

Nechal jsem to tady otevřené dostatečně dlouho, abys napsal něco co dokáže plodit nějaký výsledek. Zatím tu píšeš úplný nesmysly a snažíš se být zajímavý.

Nevím co si tím jako chceš dokázat, ale já si teda nad tím sosám kávu a přijde mi to snad i úsměvné co to tu jako předvádíš.

Celý admin tým hlavně teda epes strávil enormní množství hodit diskusemi s tebou, které nikam nevedli. Má to jednoduchý důvod.
První z nich je, že si myslíš, že jsi největší borec a že máš všelék na všechno. Ani z dálky si přitom neumíš představit složitost rozhodnutí, které AT činí
Dále nemáš ani sebemenší potuchu o tom, jaké technické možnosti máme. Představuješ si to asi zhruba tak, že tady sedíme v nějakém špionážním ústředí a všechno odchytíme a odhalíme. Že každý důkaz zvětšíme jako v kriminálce miami a hned je všechno 100% průkazné. Všechno a všechny bys hned za všechno potrestal, ale nemáš ani sebemenší snahu zvažovat dopady takových rozhodnutí.

Furt vlastně povídáš to samé a nechceš si absolutně připustit žadný argument, kompromis. Zajímavé přitom je, že ani ty nejsi zrovna anděl to je na tom to nejvíc paradoxní. Také to, že furt bojuješ za práva hodných hráčů, přitom každý ti tu vždycky napíše, že jsi asi úplně spadl na hlavu,ale ty zase jedeš dál.

Když ti řeknu, že pokud se bojíš, že něco někde řešíme nedostatečně, máš využívat oficiálních kanálů pro řešení přestupků tzn forum, kde chci znát názor i druhéstrany. Pokud něco nahlásíš a chyba nebude na tvé straně, nevím proč bychom to jako nevyřešili.
Ty ale radši píšeš někdo po tajnu na fb a pořád vlastně diskutuješ o tom samém, deptáš admin tým a zdržuješ ostatní od tvorby obsahu.

My se určitě rádi budeme bavit nad konkrétními věci k zlepšení, kde by třeba hráč dal vlákno a tam uvedl jaké pravidlo chce třeba řešit a co přesně k tomu navhuje.
V tomto případě však každý, kdo si přečetl vlákno ví, že s tebou žádná diskuse není. Epese jsi prakticky dohnal k tomu, že chtěl ukončit projekt.
Nemám co k tomu dál říci, nezlob se, ale ztrácíš čas nás všech.Nevím, jestli si jen neuvěduješ, jakej jsi, nebo to děláš schválně.

Ale v tomto případě tě asi fakt poprosím, pokud se tak nedokážeš přes nic přenést, pokud nechceš slyšet žadnej jinej názor, pokud začneš topic a pak nejsi schopnej absolutně argumentovat a akorát všechny zdržuješ tak ti skutečně doporučuji ze serveru odejít.

Téma lockuji, prostoru na vyjádření normálního nápadu jsi měl dost.
Pokud budou mít něco ostatní, kteří budou chtít něco probrat normálně, samozřejmě mohou.

Děkujeme a přejeme příjemný večer všem.
cron