Re: Nesmyslná tolerance

#31
Fufen píše:
21 bře 2019 16:05
sverrirCZ píše:Jaké jsou na mě důkazy? mohl bych je vidět?
sverrirCZ píše:
MarekD píše:
21 bře 2019 13:24
Myslíš to jak si tradnul silverii za itemy do lolka a neměl si z toho žádný trest?? LMAO
Proč nemám ban? Kde jsou důkazy? proč mi to zase smrdí akorát tak kydáním špíny na mojí osobu jako obvykle ? :D
Je krásné, jak se ani nedokážeš přiznat, protože tvoje ego je tak vysoko.. Důkazy na tebe jsou a to neprůstřelné. Proč nemáš ban? To jsem řešil delší dobu, měl by jsi být na blacklistu a to ne jen díky tomuto (viz. chování a 3x bugování WB na e2), ale AT tuto věc nepovažuje jako trestné a tyto obchody nebude nějak řešit. Příště si ukliď svojí špínu, než začneš hledat špínu na ostatní.
Až na to že jsem na E2 WB nikdy nebugoval :((((((((((((

Re: Nesmyslná tolerance

#32
sverrirCZ píše:
21 bře 2019 18:38
Fufen píše:
21 bře 2019 16:05
sverrirCZ píše:Jaké jsou na mě důkazy? mohl bych je vidět?
sverrirCZ píše:

Proč nemám ban? Kde jsou důkazy? proč mi to zase smrdí akorát tak kydáním špíny na mojí osobu jako obvykle ? :D
Je krásné, jak se ani nedokážeš přiznat, protože tvoje ego je tak vysoko.. Důkazy na tebe jsou a to neprůstřelné. Proč nemáš ban? To jsem řešil delší dobu, měl by jsi být na blacklistu a to ne jen díky tomuto (viz. chování a 3x bugování WB na e2), ale AT tuto věc nepovažuje jako trestné a tyto obchody nebude nějak řešit. Příště si ukliď svojí špínu, než začneš hledat špínu na ostatní.
Až na to že jsem na E2 WB nikdy nebugoval :((((((((((((
Jj kks ani ja som na E3 nikdy neduplikoval :((((((((((((((((((((((((

Re: Nesmyslná tolerance

#33
Hele kluci, jestli jsme mezi sebou nějak ublížený to řešte prosím jinde. :D
Mame zde jeste neco na probrani, krom zminovane PSC, ktere pak probereme separatne?

Re: Nesmyslná tolerance

#35
Zase to samý.. Rozpícháváš stejnej problém už 3 roky, furt neústupně jedno a to samý a výsledek máš furt stejný. Hold zkus to zkousnout a jít dál, nebo řekni čau a běž jak už pár jedinců.. Před 2 lety lety jsme rozebírali xx problémů a ty problémy furt jsou, tak očividně na to tvoje poukazování dál nikdo reagovat nebude. Ušetři si čas, víš jak to je..

Re: Nesmyslná tolerance

#36
sverrirCZ píše:
21 bře 2019 20:39
Poprosím o lock, chris má pravdu tohle už jde do extrémů :D
Tak proč si tohle téma zakládal? xdddddddddd LMAO

Si dostal taky diss že už chceš lock? A ještě by mě zajímalo jak ti dotyční porušují pravidla. :shock:

Re: Nesmyslná tolerance

#37
kaemon_ píše:
21 bře 2019 20:53
Zase to samý.. Rozpícháváš stejnej problém už 3 roky, furt neústupně jedno a to samý a výsledek máš furt stejný. Hold zkus to zkousnout a jít dál, nebo řekni čau a běž jak už pár jedinců.. Před 2 lety lety jsme rozebírali xx problémů a ty problémy furt jsou, tak očividně na to tvoje poukazování dál nikdo reagovat nebude. Ušetři si čas, víš jak to je..
idk, dám tomu tak 2 měsíce déle ne.

Re: Nesmyslná tolerance

#38
kaemon_ píše:
21 bře 2019 20:53
Zase to samý.. Rozpícháváš stejnej problém už 3 roky, furt neústupně jedno a to samý a výsledek máš furt stejný. Hold zkus to zkousnout a jít dál, nebo řekni čau a běž jak už pár jedinců.. Před 2 lety lety jsme rozebírali xx problémů a ty problémy furt jsou, tak očividně na to tvoje poukazování dál nikdo reagovat nebude. Ušetři si čas, víš jak to je..
trošku divnej příspěvek na to, že sám víš, že nečiníme snadná rozhodnutí a jsme nuceni zvážit celou řadu faktorů.

Určitě nebudem bez chyb, nebudem asi dělat z vašeho pohledu jen krásný rozhodnutí, ale fakt to neni snadný. A fakt taky je, že často nechcete ani zdůvodnění slyšet, hlavně aby měl ban. Tak se tady pobanujme navzajem a bude to, no. (nemyslim to primarne na tebe mluvim spis obecne)

Jestli jsme chtěli polobožstvo, tak se omlouváme :D Ale jsme lidi a děláme to podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí.

Re: Nesmyslná tolerance

#39
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 21:36
kaemon_ píše:
21 bře 2019 20:53
Zase to samý.. Rozpícháváš stejnej problém už 3 roky, furt neústupně jedno a to samý a výsledek máš furt stejný. Hold zkus to zkousnout a jít dál, nebo řekni čau a běž jak už pár jedinců.. Před 2 lety lety jsme rozebírali xx problémů a ty problémy furt jsou, tak očividně na to tvoje poukazování dál nikdo reagovat nebude. Ušetři si čas, víš jak to je..
trošku divnej příspěvek na to, že sám víš, že nečiníme snadná rozhodnutí a jsme nuceni zvážit celou řadu faktorů.

Určitě nebudem bez chyb, nebudem asi dělat z vašeho pohledu jen krásný rozhodnutí, ale fakt to neni snadný. A fakt taky je, že často nechcete ani zdůvodnění slyšet, hlavně aby měl ban. Tak se tady pobanujme navzajem a bude to, no. (nemyslim to primarne na tebe mluvim spis obecne)

Jestli jsme chtěli polobožstvo, tak se omlouváme :D Ale jsme lidi a děláme to podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí.
Abych řekl pravdu, příspěvek vyloženě není myšlen tak jak je napsán. Byl směřován čistě na Sverrira, se kterým jsem již dávno řešil dost podobné situace a to nejednou. K tomu abych to vystihnul přesně je třeba napsat o pár vět víc, ale to by nejspíš patřilo do trochu jiného soudku..

Re: Nesmyslná tolerance

#40
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 21:36
kaemon_ píše:
21 bře 2019 20:53
Zase to samý.. Rozpícháváš stejnej problém už 3 roky, furt neústupně jedno a to samý a výsledek máš furt stejný. Hold zkus to zkousnout a jít dál, nebo řekni čau a běž jak už pár jedinců.. Před 2 lety lety jsme rozebírali xx problémů a ty problémy furt jsou, tak očividně na to tvoje poukazování dál nikdo reagovat nebude. Ušetři si čas, víš jak to je..
trošku divnej příspěvek na to, že sám víš, že nečiníme snadná rozhodnutí a jsme nuceni zvážit celou řadu faktorů.

Určitě nebudem bez chyb, nebudem asi dělat z vašeho pohledu jen krásný rozhodnutí, ale fakt to neni snadný. A fakt taky je, že často nechcete ani zdůvodnění slyšet, hlavně aby měl ban. Tak se tady pobanujme navzajem a bude to, no. (nemyslim to primarne na tebe mluvim spis obecne)

Jestli jsme chtěli polobožstvo, tak se omlouváme :D Ale jsme lidi a děláme to podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí.

Já jsem s tebou dříve chtěl poklábosit o tom jak se věci mají ale jde skoro všude v AT zvlášť u tebe vidět dosti jasné postavení které se jeví následovně ( přehlížet , neřešit , nechat běžet ) takže já to nebudu řešit to že jsem epesovi a tobě 2 a půl roku zpátky napsal že vy jste ti lidi kteří mají nastavit jakési " koridory " hranice vám zjevně do teď nedošlo a proto věci vypadají tak jak vypadají , očůrává se všechno co se dá , ono nejenom že je paradoxní že by to takhle nemělo vypadat ale co je ještě víc smutný ( nebo mě osobně to tak přijde ) že člověk kterej na server přijde se se vší pravděpodobností začne chovat stejně protože prostě bude vidět že AT to absolutně neřeší , na vrchol toho všeho se opakovaně do práce na serveru posílají lidi kteří zneužili informací a AT to opakovaně neřeší i přes to že na to bylo x krát upozorněno , btw tohle se děje od doby co jsem sem poprvé přišel ( 3 roky ) ale nebudu se k tomu nadále vyjadřovat protože je to jak mlátit dřevěnou lopatou o beton , všechno je to o přístupu , dokud se s tím nebude chtít nic dělat tak se to nezmění.
cron