Re: Nesmyslná tolerance

#21
MarekD píše:
21 bře 2019 13:24
Myslíš to jak si tradnul silverii za itemy do lolka a neměl si z toho žádný trest?? LMAO
Proč nemám ban? Kde jsou důkazy? proč mi to zase smrdí akorát tak kydáním špíny na mojí osobu jako obvykle ? :D

Re: Nesmyslná tolerance

#26
sverrirCZ píše:
21 bře 2019 15:42
Zajímavý, nicméně dneska se dá skonstruovat už všecko :D
Ježiši marja, neskutečné. 🤣
....

Chceme tu probrat ještě nějaké další rozumne pointy?
PSC pripadne pak separátně,prosím.

Re: Nesmyslná tolerance

#27
ale to, že někdo dá do serveru nějaké peníze neznamená, že nemůže být zabanován, na e2 byl zabanován člověk který dal do serveru asi 70k..
Souhlasím.
ale xy ludi za zavazne bugovanie a veci s tym spojene beha teraz po serveri.
Pakliže někdo na serveru buguje a hráči o tom věcí, mají to nahlásit, případně i s důkazem. (Pokud důkaz není a AT důkaz, který by AT jako celej, né jako 1 člen, uznal za věrohodný, můžeme to řešit...) Otázka typu jak to víš, když nehraješ je asi zbytečná (nenaznačuji, že hraješ, pouze to, že víš jen to co řeknou ostatní).

K tomu jsem se chtěl jen tak trochu konkrétně vyjádřit, nechci se (teď) příliš zapojovat, vedlo by to max k hrubé výměně názorů a né k řešení.
Co se tématu jako takového týče, osobně nevím o ničem, že by někdo něco nahlásil a my to neřešili. Problém je pak možná z vašeho pohledu ve výsledku řešení. Jak jsem zmiňoval už výše -> Pokud se celý AT neshodne, že důkaz je průkazný a usvědčující, nebude ani trest ...

My jako AT (včetně helper teamu) vkládáme do serveru mnoho práce (já osobně třeba méně jak Epes...) a hlavně času a to v podstatě zadarmo. Nechci nějak mluvit za Epa, ale i on si z vašich nákupů nenechává peníze pro sebe.
Pakliže se nám (nechci naznačit totalitu :D) nelíbí vaše jednání a počínání si na serveru, řekl bych, že máme plné právo vás na serveru nechtít (myslím celek hráče, nikoho konkrétně). Proto také Chris zde naznačil "Admin Team má právo potrestat hráče i v případě činu, který není zmíněn v pravidlech, ale negativně ovlivňuje hratelnost nebo komunitu na serveru." (Teda aspoň bych řekl že to naznačil :D).
Proto je mnohdy také těžké řešit některé situaci, vždy bude minimálně 1 strana poškozena a bude cítit nespravedlnost. Hlavně, když se mnohdy snažíte slovíčkařit skrze pravidle, ale všeci jsme lidé a jak jsem psal, my to děláme ve svém volném času a zadarmo a aby jste nám pak někdo dělali "zle" ... co na to říct... Bohužel vždy to tak bylo a bude (všude), že obrovské procento lidí využije chyby / zvýhodnění apd., které poškozuje server.
Vím, že to může opravdu znít blbě jako "My jsme AT / tvůrci a tebe tu nechceme tak čau, ty si udělal něco v rozporu s pravidlama, ale chceme tě tu.." Ale toto se opravdu neděje a dít nebude, ale bohužel né vždy jde vše řešit dobře a podle představ. Nakonec pak posloucháme jak je AT špatné, jak jedné straně "kouří Banan" (vaše slova) apd.
Chápu že z vašeho pohledu jsme někdy nespravedliví apd., ale zkuste si někdy představit náš pohled ze všech stran :)
Omlouvám se, že jsem se trochu rozepsal, možná i trochu od věci a také možná dost zmateně :D Ale poslední dobou to tak cítím...

Re: Nesmyslná tolerance

#28
Plejmen píše:
21 bře 2019 15:51
ale to, že někdo dá do serveru nějaké peníze neznamená, že nemůže být zabanován, na e2 byl zabanován člověk který dal do serveru asi 70k..
Souhlasím.
ale xy ludi za zavazne bugovanie a veci s tym spojene beha teraz po serveri.
Pakliže někdo na serveru buguje a hráči o tom věcí, mají to nahlásit, případně i s důkazem. (Pokud důkaz není a AT důkaz, který by AT jako celej, né jako 1 člen, uznal za věrohodný, můžeme to řešit...) Otázka typu jak to víš, když nehraješ je asi zbytečná (nenaznačuji, že hraješ, pouze to, že víš jen to co řeknou ostatní).
Nepochopili sme sa :D myslel som ludi co su na BL za bugovanie tak teraz hraju na serveri bez vedomia AT.

Re: Nesmyslná tolerance

#29
sverrirCZ píše:Jaké jsou na mě důkazy? mohl bych je vidět?
sverrirCZ píše:
MarekD píše:
21 bře 2019 13:24
Myslíš to jak si tradnul silverii za itemy do lolka a neměl si z toho žádný trest?? LMAO
Proč nemám ban? Kde jsou důkazy? proč mi to zase smrdí akorát tak kydáním špíny na mojí osobu jako obvykle ? :D
Je krásné, jak se ani nedokážeš přiznat, protože tvoje ego je tak vysoko.. Důkazy na tebe jsou a to neprůstřelné. Proč nemáš ban? To jsem řešil delší dobu, měl by jsi být na blacklistu a to ne jen díky tomuto (viz. chování a 3x bugování WB na e2), ale AT tuto věc nepovažuje jako trestné a tyto obchody nebude nějak řešit. Příště si ukliď svojí špínu, než začneš hledat špínu na ostatní.

Re: Nesmyslná tolerance

#30
Bionicsabre píše:
21 bře 2019 16:02
Plejmen píše:
21 bře 2019 15:51
ale to, že někdo dá do serveru nějaké peníze neznamená, že nemůže být zabanován, na e2 byl zabanován člověk který dal do serveru asi 70k..
Souhlasím.
ale xy ludi za zavazne bugovanie a veci s tym spojene beha teraz po serveri.
Pakliže někdo na serveru buguje a hráči o tom věcí, mají to nahlásit, případně i s důkazem. (Pokud důkaz není a AT důkaz, který by AT jako celej, né jako 1 člen, uznal za věrohodný, můžeme to řešit...) Otázka typu jak to víš, když nehraješ je asi zbytečná (nenaznačuji, že hraješ, pouze to, že víš jen to co řeknou ostatní).
Nepochopili sme sa :D myslel som ludi co su na BL za bugovanie tak teraz hraju na serveri bez vedomia AT.
Jaj tak to promin, ja to bral jakože aktualně ted někdo bugoval a neměl trest. Jak píšeš "bez vědomí AT", to je pak těžké nějaké věci řešit :D
cron