Nesmyslná tolerance

#1
Zdravím chtěl bych se zeptat jak dlouho vyššímu AT a stejně tak normálním členům AT mám vysvětlovat to kam se ten server dostává nedává absolutní smysl? Je tu pár jedinců kteří už X měsíců vědomě porušují pravidla [ všichni víme o jaké kauzi se jedná ] a přesto AT absolutně i přes jasné důkazy nejedná, začínám silně přemýšlet jakou ten server má budoucnost a smysl s tím že porušování pravidel se tu z nějakýho mě absolutního důvodu netrestá.

Re: Nesmyslná tolerance

#3
Nečekal bych, že tohle někdy řeknu, ale máš pravdu, poslední dobou AT dělá podle mě a x desítek dalších hráčů nesmysly a to hlavně v rámci trestání, nevím přesně, co máš na mysli, když tu mluvíš o dlouhodobém porušování pravidel, ale jsou tu jedinci, teď nemluvím jen o mně, kteří dostali nesmyslný trest, nebo ho naopak nedostali, taky jsem poskytl AT 100% důkaz, který by měl dva nejmenované lidi poslat na blacklist, ale AT to asi řešit nechce.. Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď. A na druhého člověka je také přímy důkaz, který by měl druhého člověka poslat na BL, ale to prý počka až po průsmyku a nebo dokonce se řešit nebude.. Vzpamatujte se.. (tímhle asi -20% reputace u AT)

Re: Nesmyslná tolerance

#4
Já si myslím že server de správným směrem a tyto problémy mají pouze konkrétní jedinci, nicméně tyto "blbůstky" které někdo má za potřebu neustále řešit akorát zpomalují vývoj serveru, konkrétně updatu který přinese Horský Průsmyk.

Pokud se ti nelíbí že ti někdo něco napíše existuje na serveru příkaz /ignore, určitě to sám moc dobře víš když tam máš 1/2 serveru, si na internetu jestli se ti nelíbí že támhle do tebe někdo rejpne nějakým argumentem tak co víc mu chceš dát jak ignore?

Re: Nesmyslná tolerance

#5
Fufen píše:
21 bře 2019 13:29
Nečekal bych, že tohle někdy řeknu, ale máš pravdu, poslední dobou AT dělá podle mě a x desítek dalších hráčů nesmysly a to hlavně v rámci trestání, nevím přesně, co máš na mysli, když tu mluvíš o dlouhodobém porušování pravidel, ale jsou tu jedinci, teď nemluvím jen o mně, kteří dostali nesmyslný trest, nebo ho naopak nedostali, taky jsem poskytl AT 100% důkaz, který by měl dva nejmenované lidi poslat na blacklist, ale AT to asi řešit nechce.. Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď. A na druhého člověka je také přímy důkaz, který by měl druhého člověka poslat na BL, ale to prý počka až po průsmyku a nebo dokonce se řešit nebude.. Vzpamatujte se.. (tímhle asi -20% reputace u AT)
Ne, nebude. Není to porušení pravidel a AT to nepoškozuje. Ani v minulosti toto nebylo řešeno, pouze jsme řikali, že hráči si za toto ručí a neneseme za to odpovědnost.
AT toto zahrnout do pravidel nechce, je to tymove rozhodnuti vsech clenu. Tak to prosim respektuj.
Bohužel tvorba pravidel se neřídí tím, koho zrovna chces zabanovat.

Re: Nesmyslná tolerance

#6
ChrisC07 píše:
Fufen píše:
21 bře 2019 13:29
Nečekal bych, že tohle někdy řeknu, ale máš pravdu, poslední dobou AT dělá podle mě a x desítek dalších hráčů nesmysly a to hlavně v rámci trestání, nevím přesně, co máš na mysli, když tu mluvíš o dlouhodobém porušování pravidel, ale jsou tu jedinci, teď nemluvím jen o mně, kteří dostali nesmyslný trest, nebo ho naopak nedostali, taky jsem poskytl AT 100% důkaz, který by měl dva nejmenované lidi poslat na blacklist, ale AT to asi řešit nechce.. Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď. A na druhého člověka je také přímy důkaz, který by měl druhého člověka poslat na BL, ale to prý počka až po průsmyku a nebo dokonce se řešit nebude.. Vzpamatujte se.. (tímhle asi -20% reputace u AT)
Ne, nebude. Není to porušení pravidel a AT to nepoškozuje. Ani v minulosti toto nebylo řešeno, pouze jsme řikali, že hráči si za toto ručí a neneseme za to odpovědnost.
AT toto zahrnout do pravidel nechce, je to tymove rozhodnuti vsech clenu. Tak to prosim respektuj.
Bohužel tvorba pravidel se neřídí tím, koho zrovna chces zabanovat.
Dobře tedy, pokud to není, tak v tom případě může kdokoliv prodat všechny své věci za csgo skiny, které následně prodá přes nějakého kupce, bum má rl money.. Co z toho vyplývá? Lidi, co jsou na blacklistu za PSC obchody jsou bezdůvodně zabanovaní.. Hodně nevyřešené.. A pavlitko ban nedostane? Nabugoval 10 staků jantaru ale protekce ho zachránila.. Důkaz je a řešeno to není..

Re: Nesmyslná tolerance

#7
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 13:51
Ani v minulosti toto nebylo řešeno.
Nebylo? Linny dostal perma jail za to, že do global chatu napsal to, že prodává věci za zlaťáky do WoTka, to je ještě méně závažné, protože za to real money nijak nedostane..

Re: Nesmyslná tolerance

#8
Fufen píše:
21 bře 2019 13:57
ChrisC07 píše:
Fufen píše:
21 bře 2019 13:29
Nečekal bych, že tohle někdy řeknu, ale máš pravdu, poslední dobou AT dělá podle mě a x desítek dalších hráčů nesmysly a to hlavně v rámci trestání, nevím přesně, co máš na mysli, když tu mluvíš o dlouhodobém porušování pravidel, ale jsou tu jedinci, teď nemluvím jen o mně, kteří dostali nesmyslný trest, nebo ho naopak nedostali, taky jsem poskytl AT 100% důkaz, který by měl dva nejmenované lidi poslat na blacklist, ale AT to asi řešit nechce.. Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď. A na druhého člověka je také přímy důkaz, který by měl druhého člověka poslat na BL, ale to prý počka až po průsmyku a nebo dokonce se řešit nebude.. Vzpamatujte se.. (tímhle asi -20% reputace u AT)
Ne, nebude. Není to porušení pravidel a AT to nepoškozuje. Ani v minulosti toto nebylo řešeno, pouze jsme řikali, že hráči si za toto ručí a neneseme za to odpovědnost.
AT toto zahrnout do pravidel nechce, je to tymove rozhodnuti vsech clenu. Tak to prosim respektuj.
Bohužel tvorba pravidel se neřídí tím, koho zrovna chces zabanovat.
Dobře tedy, pokud to není, tak v tom případě může kdokoliv prodat všechny své věci za csgo skiny, které následně prodá přes nějakého kupce, bum má rl money.. Co z toho vyplývá? Lidi, co jsou na blacklistu za PSC obchody jsou bezdůvodně zabanovaní.. Hodně nevyřešené.. A pavlitko ban nedostane? Nabugoval 10 staků jantaru ale protekce ho zachránila.. Důkaz je a řešeno to není..
Ano, to asi může. Jenže pravidla jsou definována jasně a nechceme je již dále zpřísňovat. Toto pravidlo má chranit praci AT a myslím, že máme právo si definovat zda míra te ochrany kterou nam. poskytuje nám stačí, nebo ne.
Víš proč? Ono takhle bychom mohli rozebrat úplně všechno, jenže důsledek by byl, že bychom vám museli zakázat úplně všechno.

PSC...Ach,několikrát jsme diskutovali, že jsme ochotní to zvážit. Jenže taky kolik z tech lidí umělo s tebou nějak normálně jednat a neudělat během zoho žádný jiný průšvih. Nicméné jednání v tomto smyslu nevnimam za uzavrene a klidne to pojdme znovu probrat. Ale nedělej nikomu advokáta, myslím, že psát umí každý sám.

Re: Nesmyslná tolerance

#9
Fufen píše:
21 bře 2019 14:01
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 13:51
Ani v minulosti toto nebylo řešeno.
Nebylo? Linny dostal perma jail za to, že do global chatu napsal to, že prodává věci za zlaťáky do WoTka, to je ještě méně závažné, protože za to real money nijak nedostane..
Na začátku taky nemusíš mít úplně mnoho informací. Tak raději můžeš udělat nějaké opatření, než celou situaci prověříš. jelikož kdyby se jednalo o neco porusijiciho pravidla a hrac by poznal, ze se v tom hrabeme mohly by zmizet itemy, veci, resky apod.

Pokud byl nekdy liny v jailu, tak nas to samozrejme mrzi a stala se chyba. Nicmene celou tuto problematiku jsme dukladne probrali v AT a vydali dane rozhodnuti. (potvrzeni, ze ba to se definice pravidla nevztahuje a ani nechceme, aby vztahovala)

Re: Nesmyslná tolerance

#10
Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď.
Kdyby tu v celkem čtyřech situacích nezachoval tak, jak se zachoval, už by tu ani jeden z vás nehrál. Server by byl zavřený a zničený:)
Nemám co dal dodat.
cron