Re: Nesmyslná tolerance

#11
ChrisC07 píše: Ano, to asi může. Jenže pravidla jsou definována jasně a nechceme je již dále zpřísňovat. Toto pravidlo má chranit praci AT a myslím, že máme právo si definovat zda míra te ochrany kterou nam. poskytuje nám stačí, nebo ne.
Víš proč? Ono takhle bychom mohli rozebrat úplně všechno, jenže důsledek by byl, že bychom vám museli zakázat úplně všechno.

Dobře, tohle tedy asi nikdy nepochopím, protože stále hráč může prodávat věci za reálné peníze, jen tam má 2 mezikroky.. Jestli je toto vaše konečné rozhodnutí, podle mě je to blbost, ale vaše věc.. Jestli nechcete ale daná pravidla zpřísňovat, tak je divné, že mi epes psal, že chcete pravidla zpřísnit tak, že jakákoliv duplikace = blacklist (tedy až na pavlitka..) a to nejen v ohledu duplikace, ale celkově ve všech ohledech.

PSC...Ach,několikrát jsme diskutovali, že jsme ochotní to zvážit. Jenže taky kolik z tech lidí umělo s tebou nějak normálně jednat a neudělat během zoho žádný jiný průšvih. Nicméné jednání v tomto smyslu nevnimam za uzavrene a klidne to pojdme znovu probrat. Ale nedělej nikomu advokáta, myslím, že psát umí každý sám.
Vím, psali jste to minimálně desetkrát, já neříkám, že se ti lidé chovali jako andílci ale porušili pravidlo, vím, jak se ti lidé chovali a hnusně je slabé slovo, ale když jste schopní ustoupit, tak proč nechcete ustoupit u Wala? Několik měsíců se chudák snaží, jde vidět, že ten člověk tu chce hrát a je dosti vidět, že ten člověk dostal rozum, ale na server se asi nikdy nepodívá..
Advokáta nikomu nedělám, jen tu píši to, co není většina hráčů epesu se stejným pohledem na věc schopna napsat.
Nevím, co bychom mohli znovu spolu probírat, protože oba na tuto věc máme jiný pohled a mé slovo proti Tvému nemá ani desetinkovou hodnotu.

Re: Nesmyslná tolerance

#12
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 14:18
Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď.
Kdyby tu v celkem čtyřech situacích nezachoval tak, jak se zachoval, už by tu ani jeden z vás nehrál. Server by byl zavřený a zničený:)
Nemám co dal dodat.
To mi také epes psal, že nahlásil nejen jeden závažný bug, ale to neznamená, že díky tomu má nekonečnou imunitu proti trestu, pokud to bylo opravdu tak vážné, jak píšeš, tak i ten warn by nebyl od věci, přece jen porušil blacklist pravidlo..

Re: Nesmyslná tolerance

#13
Fufen píše:
21 bře 2019 14:24
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 14:18
Boris dostal blacklist za pár hodin od nahlášení, za nabugování 10 staků jantaru, jeden člověk (asi všichni víme kdo) udělal to samé (stačila by perma, protože to nahlásil), ale protože má nějakou nepochopitelnou protekci u AT, tak si na serveru běhá doteď.
Kdyby tu v celkem čtyřech situacích nezachoval tak, jak se zachoval, už by tu ani jeden z vás nehrál. Server by byl zavřený a zničený:)
Nemám co dal dodat.
To mi také epes psal, že nahlásil nejen jeden závažný bug, ale to neznamená, že díky tomu má nekonečnou imunitu proti trestu, pokud to bylo opravdu tak vážné, jak píšeš, tak i ten warn by nebyl od věci, přece jen porušil blacklist pravidlo..
Nevyšel bez trestu. Domluvili jsme se s epesem na uděleni značne pokuty, odebrani jantaru a veci, ktere by mohli s jantarem souviset a udeleni jasneho varovani, ze pro priste jiz takto mirni nebudeme.

Ale prostě vzhledem k tomu, že 4x zachranil server v opravdu velmi zavaznych situacich, kde mohlo velmi snadno dojit k uplnemu konci serveru rozhodli jsme trest zapocitavajici se do banlistu neudělit. Prostě je to tak, kdyby to tak nebylo, už bychom se tu nebavili.

nicmene to samozrejme neznamena, ze ma nekonecnou imunitu.

Re: Nesmyslná tolerance

#14
ChrisC07 píše:
Fufen píše:
21 bře 2019 14:24
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 14:18
Kdyby tu v celkem čtyřech situacích nezachoval tak, jak se zachoval, už by tu ani jeden z vás nehrál. Server by byl zavřený a zničený:)
Nemám co dal dodat.
To mi také epes psal, že nahlásil nejen jeden závažný bug, ale to neznamená, že díky tomu má nekonečnou imunitu proti trestu, pokud to bylo opravdu tak vážné, jak píšeš, tak i ten warn by nebyl od věci, přece jen porušil blacklist pravidlo..
Nevyšel bez trestu. Domluvili jsme se s epesem na uděleni značne pokuty, odebrani jantaru a veci, ktere by mohli s jantarem souviset a udeleni jasneho varovani, ze pro priste jiz takto mirni nebudeme.

Ale prostě vzhledem k tomu, že 4x zachranil server v opravdu velmi zavaznych situacich, kde mohlo velmi snadno dojit k uplnemu konci serveru rozhodli jsme trest zapocitavajici se do banlistu neudělit. Prostě je to tak, kdyby to tak nebylo, už bychom se tu nebavili.

nicmene to samozrejme neznamena, ze ma nekonecnou imunitu.
Dobře, jestli opravdu byl nějak varován a potrestán, tak to nebudu dále řešit, díky za vysvětlení, dále se asi vyjadřovat nebudu, můj názor je znám a to je asi vše, co mohu udělat.
PS: doufám, že tu sverrir napíše nějaký hot topic, docela mě tu baví argumentovat.

Re: Nesmyslná tolerance

#15
Vím, psali jste to minimálně desetkrát, já neříkám, že se ti lidé chovali jako andílci ale porušili pravidlo, vím, jak se ti lidé chovali a hnusně je slabé slovo, ale když jste schopní ustoupit, tak proč nechcete ustoupit u Wala? Několik měsíců se chudák snaží, jde vidět, že ten člověk tu chce hrát a je dosti vidět, že ten člověk dostal rozum, ale na server se asi nikdy nepodívá..
Advokáta nikomu nedělám, jen tu píši to, co není většina hráčů epesu se stejným pohledem na věc schopna napsat.
Nevím, co bychom mohli znovu spolu probírat, protože oba na tuto věc máme jiný pohled a mé slovo proti Tvému nemá ani desetinkovou hodnotu.
My jsme ale neustoupili, pouze jsme potvrdili, ze takto to pravidlo neni takto definovano a ze si ho nechceme zprisnovat tak, aby postihovalo i tyto zalezitosti.

Jak jsem řekl věc s PSC nepovažuji za uzavřenou a můžeme to s těmi lidmi prodiskutovat. (nemyslim ve smyslu, te oni budou rikat ano a my ne. Ale že to fakt zvážíme dle toho co nam k tomu napisou a jake bude s temi lidmi jednani.

Re: Nesmyslná tolerance

#16
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 14:33
Vím, psali jste to minimálně desetkrát, já neříkám, že se ti lidé chovali jako andílci ale porušili pravidlo, vím, jak se ti lidé chovali a hnusně je slabé slovo, ale když jste schopní ustoupit, tak proč nechcete ustoupit u Wala? Několik měsíců se chudák snaží, jde vidět, že ten člověk tu chce hrát a je dosti vidět, že ten člověk dostal rozum, ale na server se asi nikdy nepodívá..
Advokáta nikomu nedělám, jen tu píši to, co není většina hráčů epesu se stejným pohledem na věc schopna napsat.
Nevím, co bychom mohli znovu spolu probírat, protože oba na tuto věc máme jiný pohled a mé slovo proti Tvému nemá ani desetinkovou hodnotu.
My jsme ale neustoupili, pouze jsme potvrdili, ze takto to pravidlo neni takto definovano a ze si ho nechceme zprisnovat tak, aby postihovalo i tyto zalezitosti.

Jak jsem řekl věc s PSC nepovažuji za uzavřenou a můžeme to s těmi lidmi prodiskutovat. (nemyslim ve smyslu, te oni budou rikat ano a my ne. Ale že to fakt zvážíme dle toho co nam k tomu napisou a jake bude s temi lidmi jednani.
Ja som otvoreny prediskutovaniu veci s PSC. Som schopny zaplatit aj vyssiu cenu unbanu. Nie je to problem. Sme ludia a myslim si ze sa dokazeme dohodnut nejakym prediskutovanim medzi 8 ocami(Epes,Chris,ja a Walrock). Vsetci 3 co sme na BL za PSC (Ja,Wal,Netra) tak sa snazime o unban len Wal a ja. Len je to smutne ze beriete na nas jeden meter. Ja na serveri nehrajem, neviem ako Walrock ale xy ludi za zavazne bugovanie a veci s tym spojene beha teraz po serveri. Skusme to uz po dlhej dobe poriesit so zdravym rozumom bez zbytocnych hadok a omacok okolo toho. Sme dospeli ludia okrem Walrocka(:D).

Re: Nesmyslná tolerance

#19
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 15:03
Pokoslav píše:
21 bře 2019 14:59
Naprostý souhlas, kdybych do serveru nehodil 500kč, tak už tady nejsem. AT by se měl zamyslet
Nerozumím? Jakou to má přesně spojitost?
Má to spojitost se začátkem diskuze, byla to reakce na sverrira. Nebaví mě sledovat, jak lidi co podvádí běhají po serveru. O tom byla původně tato diskuze.

Re: Nesmyslná tolerance

#20
Pokoslav píše:
ChrisC07 píše:
21 bře 2019 15:03
Pokoslav píše:
21 bře 2019 14:59
Naprostý souhlas, kdybych do serveru nehodil 500kč, tak už tady nejsem. AT by se měl zamyslet
Nerozumím? Jakou to má přesně spojitost?
Má to spojitost se začátkem diskuze, byla to reakce na sverrira. Nebaví mě sledovat, jak lidi co podvádí běhají po serveru. O tom byla původně tato diskuze.
Asi narážíš na to, že pokud člověk nějakým způsobem podporuje server, ve tvém případě finančně, tak ho AT nezabanuje. Ano, pokud člověk jako snoop dá do severu částku v deseti tisících českých korun, tak se mu to nějak vrátit musí viz. lakyho věci, ale to, že někdo dá do serveru nějaké peníze neznamená, že nemůže být zabanován, na e2 byl zabanován člověk který dal do serveru asi 70k..