Nesmyslná tolerance 2.0

#1
Rád bych pokračoval v obnově témata které bylo zamčeno z důvodu abych se v něm nemohl nadále svobodně vyjádřit a odpovědět na určité věci.



ChrisC07 píše:
sverrirCZ píše:
22 bře 2019 21:28
Nejvíc mě na tom fascinuje ta drzost odpojit se když někdo mluví uprostřed věty, ale hold AT má dost věcí když nedokáže plnit ani ty co má dělat normálně, lel
Tak a dost.
Několikrát jsem se snažil s tebou normálně komunikovat v rámci tohoto topicu a toho minulého.

tím máš na mysli to jak neustále říkáš jak nemáš čas to řešit a naschvál si mě na discordu zablokuješ a odejdeš když mluvím v půlce věty? zajímavý.

Tebe už ani nezaráží, že se nikdo jiný nevyjadřuje, nebo ti hráči říkají, že nejsi normální a cítíš se ukřivděný.
tebe už ani nezaráží že 3 lidi kteří s tebou byly dřív v AT na takových pozicích na které jsi ty souhlasí s mým názorem?
Nechal jsem to tady otevřené dostatečně dlouho, abys napsal něco co dokáže plodit nějaký výsledek. Zatím tu píšeš úplný nesmysly a snažíš se být zajímavý.
zajímavý ale mám stejnej názor o tom co tu děláš ty , každopádně gratuluji že si dnešním trestem někoho kdo neustále porušuje pravidla v podobě něčeho co se nezapočítává do banlistu, takže tím nic nevyřešíš, ale na to si už musíš přijít sám.
Nevím co si tím jako chceš dokázat, ale já si teda nad tím sosám kávu a přijde mi to snad i úsměvné co to tu jako předvádíš.
To co tady předvádím je to co jsem se snažil poslední 2 a půl roku dostat server do stavu kdy na něm všechno bude mít logiku [ kaemon zjistil že to nemá smysl tak udělal to co udělal a já nejspíše půjdu taky, tbh překvapilo mě že jsem měl chuť vůbec se sem vrátit potom co AT předvádí

Celý admin tým hlavně teda epes strávil enormní množství hodit diskusemi s tebou, které nikam nevedli. Má to jednoduchý důvod.
ty diskuze nikam nevedli z vaší strany nikoliv z mojí , kaemon ví své
První z nich je, že si myslíš, že jsi největší borec a že máš všelék na všechno. Ani z dálky si přitom neumíš představit složitost rozhodnutí, které AT činí
tam žádná složitost není když to řešíte takovým způsobem že vlastně nevyřešíte nic, tudíž si nemůžu představit něco co neexistuje
Dále nemáš ani sebemenší potuchu o tom, jaké technické možnosti máme. Představuješ si to asi zhruba tak, že tady sedíme v nějakém špionážním ústředí a všechno odchytíme a odhalíme. Že každý důkaz zvětšíme jako v kriminálce miami a hned je všechno 100% průkazné. Všechno a všechny bys hned za všechno potrestal, ale nemáš ani sebemenší snahu zvažovat dopady takových rozhodnutí.
ty dopady jsou minimální jelikož jak jsem výše zmínil [neřeší absolutně nic ] to dokazuje jen to že člověk kterej neustále porušuje pravidla si vesele běhá nadále in-game a to i přes to že využívá informace ku svému vlastnímu prospěchu - SMUTNÝ

Furt vlastně povídáš to samé a nechceš si absolutně připustit žadný argument, kompromis. Zajímavé přitom je, že ani ty nejsi zrovna anděl to je na tom to nejvíc paradoxní. Také to, že furt bojuješ za práva hodných hráčů, přitom každý ti tu vždycky napíše, že jsi asi úplně spadl na hlavu,ale ty zase jedeš dál.
ty argumenty jsem si chtěl už tak 5000x vyslechnout ale vždycky jsi mě na discordu odbil nebo jak jsi dneska předvedl naschvál odešel uprostřed věty -SMUTNÝ

Když ti řeknu, že pokud se bojíš, že něco někde řešíme nedostatečně, máš využívat oficiálních kanálů pro řešení přestupků tzn forum, kde chci znát názor i druhéstrany. Pokud něco nahlásíš a chyba nebude na tvé straně, nevím proč bychom to jako nevyřešili.
Ty ale radši píšeš někdo po tahnu na fb a pořád vlastně diskutuješ o tom samém.
tohle je trapná lež a dovolím si sem skopírovat jak vypadá řešení problémů s osobou jako jsi ty darkman24.11.2017
tož
jak to vidíš ? :smile:
chrisc0724.11.2017
??
darkman24.11.2017
ohledně toho strážce
chrisc0724.11.2017
nevim co ted po mě chceš, naposled si pamatuju nějaké tresty, které skončily tak, že jsem zjistil, že oba mají ban. Musím pracovat.
darkman24.11.2017
tak si projdi konverzaci, možná si vzpomeneš

jenom podotýkám že si za celé 2 roky nedokázal vyřešit jednu trapnou věc - SMUTNÝ a ještě víc smutný že si dělal jakože se to neděje

My se určitě rádi budeme bavit nad konkrétními věci k zlepšení, kde by třeba hráč dal vlákno a tam uvedl jaké pravidlo chce třeba řešit a co přesně k tomu navhuje.
V tomto případě však každý, kdo si přečetl vlákno ví, že s tebou žádná diskuse není. Epese jsi prakticky dohnal k tomu, že chtěl ukončit projekt.
Nemám co k tomu dál říci, nezlob se, ale ztrácíš čas nás všech.Nevím, jestli si jen neuvěduješ, jakej jsi, nebo to děláš schválně.
Nemám zájem , už si to řeš jak chceš já vám dal 2 a půl roku pro nic.
Ale v tomto případě tě asi fakt poprosím, pokud se tak nedokážeš přes nic přenést, pokud nechceš slyšet žadnej jinej názor, pokud začneš topic a pak nejsi schopnej absolutně argumentovat a akorát všechny zdržuješ tak ti skutečně doporučuji ze serveru odejít.
proto jsem tě X krát vyzval na rozhovor kde by jsme si vše vyříkali a ty jsi to vždy odignoroval ? si vtipnej člověk
Téma lockuji, prostoru na vyjádření normálního nápadu jsi měl dost.
Pokud budou mít něco ostatní, kteří budou chtít něco probrat normálně, samozřejmě mohou.

Děkujeme a přejeme příjemný večer všem.

Re: Nesmyslná tolerance 2.0

#2
Jak jsem řekl, prostoru na vyjádření jsi měl dost a to jak v minulém tak i předminulém topicu.
I v mnoha hodinách chatu s Epesem.

Nepodal jsi ani jediný užitečný návrh a dělal sis z toho legraci, očernovali jste se navzájem.
nebudeme ti pořád dokola zdůvodnovat ty stejné věci.
Naše tolerance vypršela, je mi líto.
cron