Re: Chrisův dotaz

#11
Podle mě by bylo nejvhodnější, aby si Sverrir vypl chat, nebo rovnou přestal hrát. Je to asociální jedinec, kterej by měl v prvé řadě kontrolovat sebe a nerozhazovat rukama na všechny strany jako děti v jeslích. Všem akorát ztěžuje hru, neustále dává podněty k řešení téměř čehokoliv a přitom jsou to v podstatě úplné blbosti se kterýma by se normální člověk prostě smířil. Podle mě bych nesehnal dohromady 10 lidí, kteří by si stěžovali a nahlašovali tak často jako to dělá on. Neumí se vyrovnat s prohrou, neumí existovat po boku dalších lidí. Jednoduše měl by začít u sebe a přestat řešit ostatní.

Re: Chrisův dotaz

#13
ChrisC07 píše:
31 bře 2019 23:33
Ale tak nejde jen o něj, sakra.
Jde o to, že obecně to, že funguje ignore má svůj smysl.
To nepopírám, avšak ignorovat někoho jde i bez toho. Nechci tím marka ani nikoho jiného omlouvat, protože dělat by to určitě neměli, ale na normální otázku by člověk čekal normální odpověď, ne udání.

Re: Chrisův dotaz

#14
To určitě jde. Na druhou stranu ne každej jsme tak splachovací, právě proto použijem ten příkaz a očekáváme, že nás ten druhej nebude otravovat.

Upozornil jsem na to již v jiném topicu. Jde o to, že pak jedna strana řekne no ale já si ho dal ignore, ale on mě dál otravoval přes tohle, ten kdo to dělá zas řekne no jo, když on zas udělal tohle a tohle a proto můžu. To je pak začarovanej kruh provokací a já nevím čeho všeho a já teda pak odmítám hledat jeho začátek, protože to kolikrát neví ani jedna ze stran.

Já vim, že některý lidi na serveru se zkrátka nebudou mít rádi, budou občas nějaké problémy ale prosím snažme se je ve vlastním zájmu eliminovat nesmyslama jako tohle.

Jako nic kalamitního se nestalo, ale už minule jsem řekl,že se to nemá dělat. Tak to prosím respektujme a nedělejme si naschvály.
Však to jsou kostky omg, co to tu furt mám řešit za zbytečné. konflikty.

Re: Chrisův dotaz

#15
Přesně, též mi nehorázně vadilo např.: na rybárně když jsem si v klidu rybařit, pak tam došlo více lidí společně se sverriremCZ, který testoval flying mounta Pegase, neustále mě tím úmyslně blockoval, lítal mi před obličejem, bral mi ryby atp., když jsem požádal nějakého člena z jeho F aby mu sdělil že se mi to nelíbí a chtěl bych aby přestal tak se nic nedělo (sverrir má 3/4 lidí ze serveru v ignore takže já mu napsat neměl jak), tak jsem požádal Draeho jestli by byl tak hodný a něco mu mohl napsat aby s tím přestal, ten mi řekl ať si to řeším sám, ale jak? Když mě má daná osoba v ignore a takto mě obtěžuje i přesto že se ho nevšímám a snažím se udržet tyto "frakční rozbroje" někde jinde jelikož mě též nebaví, tak co mám dělat? Myslím si že proti takovému chování /ignore na danou osobu též nic nezmění.. :roll:

Re: Chrisův dotaz

#16
LinnyY1 píše:
01 dub 2019 01:32
Přesně, též mi nehorázně vadilo např.: na rybárně když jsem si v klidu rybařit, pak tam došlo více lidí společně se sverriremCZ, který testoval flying mounta Pegase, neustále mě tím úmyslně blockoval, lítal mi před obličejem, bral mi ryby atp., když jsem požádal nějakého člena z jeho F aby mu sdělil že se mi to nelíbí a chtěl bych aby přestal tak se nic nedělo (sverrir má 3/4 lidí ze serveru v ignore takže já mu napsat neměl jak), tak jsem požádal Draeho jestli by byl tak hodný a něco mu mohl napsat aby s tím přestal, ten mi řekl ať si to řeším sám, ale jak? Když mě má daná osoba v ignore a takto mě obtěžuje i přesto že se ho nevšímám a snažím se udržet tyto "frakční rozbroje" někde jinde jelikož mě též nebaví, tak co mám dělat? Myslím si že proti takovému chování /ignore na danou osobu též nic nezmění.. :roll:
Myslim, že teda na tom, že budete to ignore respektovat jsme se doufám shodli.

Tohle už je teda týkající se vaší záležitosti>A co teda něco změní? Určitě ne to, že nebudem respektovat ani tyhle věci...
Nicměné mám teda furt za oběma stranama stranama stát a hlídat Vás? :D
Já bych se o tom osobně radši dozvěděl, když svevir dělá neschvály, než aby se v reakci na to porušovaly pravidla, nebo obcházely zavedené systémy.

Re: Chrisův dotaz

#18
Jako ono frakční války jsou tu od začátku pevností. Takže někdy duben cca (sry blbá pamět) a od té doby vzniklo nespočet nepřátelství jen kvůli nějákému eventu. Ty lidi se budou provokovat furt i kdyby tam byla pohružka banu protože jim to zato stojí a potom by se následně vymlouvaly. Je nanic že se lidi hádaj kvůli blbostem. Provokujou jen aby vyvolaly hádku ale prostě tak to je. Jediná možnost by byla je poslat at si to vyřešej všichni někdě venku jako chlapy nebo at se přestanou chovat jako děcka (nooffense). Gamer
cron