Chrisův dotaz

#1
Rád bych věděl, kdy se konečně přestanete otravovat navzajem příkazy jako vládce, příkazy k mountům apod pokud vás má ten druhej ignore.
Mám vám teda ten příkaz odebrat, nebo vás mám za to trestat, když to nedokážete pochopit?
Díky za odpověď marek a spol.

Re: Chrisův dotaz

#4
MarekD píše: Myslím si, že už jsem "zmoudřel" (nebo dospěl), 2 měsíce na střední mě dost změnily a na věci mám teď odlišný pohled. Pokud dostanu možnost hrát opět na serveru, tak bych chtěl všechny svoje spory hodit za hlavu a přijít, jako
úplně nový člověk.
Tohle si psal do unbanu Marku. Myslím že se vracíš do starých kolejí. :roll:

Re: Chrisův dotaz

#5
Pavlitko píše:
31 bře 2019 21:33
MarekD píše: Myslím si, že už jsem "zmoudřel" (nebo dospěl), 2 měsíce na střední mě dost změnily a na věci mám teď odlišný pohled. Pokud dostanu možnost hrát opět na serveru, tak bych chtěl všechny svoje spory hodit za hlavu a přijít, jako
úplně nový člověk.
Tohle si psal do unbanu Marku. Myslím že se vracíš do starých kolejí. :roll:
NN emoce jenom :roll:

Re: Chrisův dotaz

#6
MarekD píše:
31 bře 2019 21:36
Pavlitko píše:
31 bře 2019 21:33
MarekD píše: Myslím si, že už jsem "zmoudřel" (nebo dospěl), 2 měsíce na střední mě dost změnily a na věci mám teď odlišný pohled. Pokud dostanu možnost hrát opět na serveru, tak bych chtěl všechny svoje spory hodit za hlavu a přijít, jako
úplně nový člověk.
Tohle si psal do unbanu Marku. Myslím že se vracíš do starých kolejí. :roll:
NN emoce jenom :roll:
Pak by bylo dobré se naučit kontrolovat své emoce :roll:

Actually, porušení ignoru bych spíš trestal. Proč se asi zakázal whisper? Lidi obcházeli ignore, sice to někteří tolerují, jenže některým to vadí, včetně mě...

Re: Chrisův dotaz

#7
TelefoniaRider píše:
31 bře 2019 21:59
MarekD píše:
31 bře 2019 21:36
Pavlitko píše:
31 bře 2019 21:33


Tohle si psal do unbanu Marku. Myslím že se vracíš do starých kolejí. :roll:
NN emoce jenom :roll:
Pak by bylo dobré se naučit kontrolovat své emoce :roll:

Actually, porušení ignoru bych spíš trestal. Proč se asi zakázal whisper? Lidi obcházeli ignore, sice to někteří tolerují, jenže některým to vadí, včetně mě...
Souhlasím

Re: Chrisův dotaz

#8
Halo já se jen zeptal sverira jestli budou chodit pevnosti a ještě jsem se 3x cola zeptal jestli to je v poho .. ani jsem mu nenadaval jenom jsem se ho slušně zeptal wtf. Možná by bylo vhod aby sverir před tím než šel psát někomu z AT napsal mě... Navíc myslím si, že se nic zas tak hrozného nestalo...

Re: Chrisův dotaz

#9
Jenže to, že si Vás dá někdo ignore evidentně znamená, že s váma nechce komunikovat. Tak bych byl rád, aby se to v rámci prevence nějakých konfliktů, které pak budeme muset řešit nedělalo.
Zbytečně to povede buď k tomu, že se budeme trestat a nebo k tomu, že ti co to nedělají na to dojedou(zrušení příkazů)
cron