Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#42
BlackoutMan píše:
11 pro 2019 17:12
No ani jsem nečekal, že by to někdo z bojechtivých, agresivních, dětí pochopil, je to spíše k zamyšlení pro vyšší AT.

"Nikdy se hodiny rybaření, v tvém případě asi s autofishem?" -potrefená husa? Zvláštní, že po tom co se přidal ten kontrolní mechanizmus, už tolik nerybaříš :)
Nechápu, proč hned všechny označuješ za bojechtivý a agresivní děti. Taky ti nepíšu, že jsi dismobilní a nemotornej důchodce. O tomhle ta hra a celý RPG je. Hraješ to taky, jen si stěžuješ na to, že ta hra funguje přesně tak, jak fungovat má.

Jinak rybařit s autofishem se dá v pohodě dál.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#44
Jack_Ounes píše:
12 pro 2019 23:08
BlackoutMan píše:
11 pro 2019 17:12
No ani jsem nečekal, že by to někdo z bojechtivých, agresivních, dětí pochopil, je to spíše k zamyšlení pro vyšší AT.

"Nikdy se hodiny rybaření, v tvém případě asi s autofishem?" -potrefená husa? Zvláštní, že po tom co se přidal ten kontrolní mechanizmus, už tolik nerybaříš :)
Nechápu, proč hned všechny označuješ za bojechtivý a agresivní děti. Taky ti nepíšu, že jsi dismobilní a nemotornej důchodce. O tomhle ta hra a celý RPG je. Hraješ to taky, jen si stěžuješ na to, že ta hra funguje přesně tak, jak fungovat má.

Jinak rybařit s autofishem se dá v pohodě dál.
:) jsem rád že se nepletu :)

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#45
CzechMinerCZ píše:
10 pro 2019 21:53
BlackoutMan píše: zvyšte příjem serveru a dejte tam možnost výběru mezi bojovým ne nebojovým questem za pp :)
Opět jsi nezklamal Blacku. Přímo úžasnej nápad hoden mistra rybáře. Osobně bych přidal do PP shopu dropy z WB a dungeonů nebo ze skupinového dungeonu. Musíme totiž myslet na naše bratry horníky a rybáře kteří si nechtějí špinit ruce s vražděním nevinných olihní a nemrtvých.
Vůbec nechápu co to meleš za hovadiny CzechMinerCZ.
Za mě super nápad, možnost změny aktuálního questu na random jiný. Třeba za 5 - 20 PP.
cron