Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#15
Col píše:
01 pro 2019 14:08
TheDarkLord173 píše:
01 pro 2019 13:59
Nefunguje mi zabití poloWB (zabil jsem lovce vampírů (v kryptě) a nepřičetlo mi to).

Možná bych tam přidal i šamana (v dungeonu orků).
Vampíři tam nejspíše nejsou (možná by se mohli přidat), ale šamana bych tam určitě nedával :D
To je ale ptákovina, v /navod polowb napsaní jsou ale za zabití ti to nepřidává body.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#16
TheDarkLord173 píše:
01 pro 2019 14:12
Col píše:
01 pro 2019 14:08
TheDarkLord173 píše:
01 pro 2019 13:59
Nefunguje mi zabití poloWB (zabil jsem lovce vampírů (v kryptě) a nepřičetlo mi to).

Možná bych tam přidal i šamana (v dungeonu orků).
Vampíři tam nejspíše nejsou (možná by se mohli přidat), ale šamana bych tam určitě nedával :D
To je ale ptákovina, v /navod polowb napsaní jsou ale za zabití ti to nepřidává body.
Napsaní tam nejsou a nejspíše ani nebudou :)
Šamana tam nepřidáme
_GonkManSVK_ píše: Vsimol som si malej chyby v popisku u cerstvej krve v tom quest shopu.
Screen: https://ctrlv.cz/oFON
Opravíme :)

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#17
Klimki_ píše:
01 pro 2019 14:33
TheDarkLord173 píše:
01 pro 2019 14:12
Col píše:
01 pro 2019 14:08


Vampíři tam nejspíše nejsou (možná by se mohli přidat), ale šamana bych tam určitě nedával :D
To je ale ptákovina, v /navod polowb napsaní jsou ale za zabití ti to nepřidává body.
Napsaní tam nejsou a nejspíše ani nebudou :)
Šamana tam nepřidáme
Omlouvám se, neumím číst :D

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#19
Přidal bych vylepšení Questera na vyšší úroveň. Na té by byl každý quest o něco těžší, ale zároveň by za něj bylo více bodů/lepší odměny. Chápu, že questy jsou na zabavení na každý den + jsou dělané i tak, aby je zvládali novější hráči, ale zabít 20 vlkodlaků je prkotina a mohlo by za nějaký masivní počet bodů (třeba 400) upgradovat questy.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#20
ArkenThas píše:
02 pro 2019 00:34
Přidal bych vylepšení Questera na vyšší úroveň. Na té by byl každý quest o něco těžší, ale zároveň by za něj bylo více bodů/lepší odměny. Chápu, že questy jsou na zabavení na každý den + jsou dělané i tak, aby je zvládali novější hráči, ale zabít 20 vlkodlaků je prkotina a mohlo by za nějaký masivní počet bodů (třeba 400) upgradovat questy.
To bych nedělal, jen by se ti na vyšších lvl, více vzdalovali nováčkům, spíš bych přidal možnost, vybrat si bojový či nebojový quest.
cron