Re: epes 3

#41
DesTrixPlayer píše:\nJinak plánujete se zaměřit na prvky prostředí ( Třeba questy od náhodných npc entit po světě, myslím tím aby ve světě kde se co odehrává byly chatky (u cest třeba že) u kterých by byly npc které by mohli dávat opravdu jednoduché questy typu, dones mi z lesa klacíky, zaplatím ti! či dones mi vodu z potoka, už jsem starý a nedokážu to jednoduše...) Či by v lesích po světě pobíhali různé příšery, tací mini bossové (jako v Zaklínači) atd? :D Já si myslím že by to bylo dost skvělé, navíc by se u těchto malých vesničánků mohl odehrávat celkový vedlější příběh atd. mám dost nápadů ohledně příběhu a klidně bych se s vámi o to podělil... :) :D\n
\nWitchermeistery máme, neboj :D

Re: epes 3

#46
kaemon_ píše:
05 lis 2017 14:09
\n
DesTrixPlayer píše:\nJinak plánujete se zaměřit na prvky prostředí ( Třeba questy od náhodných npc entit po světě, myslím tím aby ve světě kde se co odehrává byly chatky (u cest třeba že) u kterých by byly npc které by mohli dávat opravdu jednoduché questy typu, dones mi z lesa klacíky, zaplatím ti! či dones mi vodu z potoka, už jsem starý a nedokážu to jednoduše...) Či by v lesích po světě pobíhali různé příšery, tací mini bossové (jako v Zaklínači) atd? :D Já si myslím že by to bylo dost skvělé, navíc by se u těchto malých vesničánků mohl odehrávat celkový vedlější příběh atd. mám dost nápadů ohledně příběhu a klidně bych se s vámi o to podělil... :) :D\n
\nWitchermeistery máme, neboj :D\n
\n\nRozhodně side questy plánujeme :) a trvá to všechno tak dlouho, protože bychom rádi aby to všechno do sebe zapadalo a mělo hlavu a patu :)

Re: epes 3

#47
AlexNeo píše:
05 lis 2017 13:59
\nbude nieco zobraté zo starého epesu ako napr dungeony nejaké mestá alebo vsetko nové? a budu aj rpg lvl a do akej lvl?\n
\n\nPředstav si mapu Epesu, o 138 let později a strašlivých událostech, které se staly. Některá místa zústala, některá jsou nenávratně pryč... ;-) dungeony na Epesu byly většinou v Chiméře, a chiméra bude velice upravená :)

Re: epes 3

#50
DesTrixPlayer píše:
05 lis 2017 15:32
\nNebyla by aj chyba udělat ve zničených městěch dungeony kde se po trágédiích usadily příšery, atd.. ;)\n
\n
FirstCrusader píše:\nBude k tomu príbeh že čo sa vlastne stalo na prečo budú mesta veľmi zničené bude viac WB viac RPG levelov viac itemov ? Ďakujem za odpoved\n
\n\nTo se nechte překvapit :)