Re: epes 3

#81
Já osobně se na novej Epes strašně těším, ale jsem vůči tomu trochu skeptický. Na jednu stranu se na to těšim, ale na druhou stranu mám strach kam se ten server bude obíjet. Tím chci říct, že mám trochu obavu že se bude hodně soustředit na Bosse, Magické zbraně, PvP a questy a příběh bude jen něco navíc pro horší hráče. Ale dávám vám důvěru, doufám že to zvládnete, a že po připojení budu moct udělat "WaaaaW" :)

Re: epes 3

#82
gamemaCZ_LP píše:
06 lis 2017 19:16
\nJá osobně se na novej Epes strašně těším, ale jsem vůči tomu trochu skeptický. Na jednu stranu se na to těšim, ale na druhou stranu mám strach kam se ten server bude obíjet. Tím chci říct, že mám trochu obavu že se bude hodně soustředit na Bosse, Magické zbraně, PvP a questy a příběh bude jen něco navíc pro horší hráče. Ale dávám vám důvěru, doufám že to zvládnete, a že po připojení budu moct udělat "WaaaaW" :)\n
\n\nTaky se mega těšim jen mně štve že jsem si asi před 4týdnama koupil Specialni Quest náramků za 500PP a jelikož PP budou převedeny tam mně to ***** :-(( ale jinak se MEGA MOC TĚŠÍM!

Re: epes 3

#89
Ked uz sa hovori o tom kto sa na co tesi, tak sa pridam aj ja. Ja sa najviac tesim na obrovsky potencial 1.11. Predsalen - taka elytra moze byt velmi zaujimava v pvp. A vela novych blokov a prvkov na stavanie, stity a este ovela viac novych veci. Otazkou len je ktore z nich budu na serveri zablokovane alebo vypnute. No to uz sa nechajme prekvapit :D

Re: epes 3

#90
Ahoj jelikož jsem před pár dny díval na staré zprávy na webu tak mně zaujala taková věc jménem ,,války skladů" právě na toto mám dotaz jestli byste tohle nechtěli po takovém měsíci spustit bylo by to zajímavé a jestli to nechcete někdy nadále spouštět bylo by to možná fakt super.